Skocz do zawartości

[Skarga] Jacob_Squillaci, Shin_Carter,James_Luther


skTestoviron

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Shin_Carter, Jacob_Squillaci oraz James_Luther
Nick oskarżającego: Ahmed_Al_Azi
Powód: ilekroć podjechałem pod gs oni robili dm 

Świadkowie: Kazuya_Ishibashi
Kara (proponowana): BAN / WARN 
Wyjaśnienie: A więc dali info na serwa, że gs jest otwarty więc jadę sobie pod gs a tu grupka ludzi około 5/6 osób. Nagle ktoś mnie zabija, podjeżdżam drugi, trzeci, czwarty raz i to samo. Każdy kto bywa pod gs doskonale wie, że ci zjebani handlarze bronią caly czas robią dm. Zróbcie coś w końcu z nimi bo są nieznośni. Na SS widać jak mi przyczepili C4 a potem mnie wysadzili - tak to był jeden z ich czterech kreatywnych sposobów na zabicie mnie
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/bHXq2aa

Odnośnik do komentarza

witam mozna odrzucic skarge, nie widac nikogo zeby dmil a c4 byla w powietrzu

i gosc sie przyznal ze zrobil 4 razy rk wiec mozna wywnioskowac kto tu odwala xdxdx

a i widac ooc w ic u gory czatu

Edytowane przez Young Policja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Gdzie jest pokazane ze dmimy ? to ty nas cisnales, skarga napisana dzieciaczku <3 jeszcze jest na ss jak gosciu robi ooc w ic xDDDDDDD

antyaliasing sobie wlacz jak cos 

Edytowane przez Mientuz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nick oskarżonego: Shin_Carter, Jacob_Squillaci oraz James_Luther

Nick oskarżającego: Ahmed_Al_Azi

Powód: ilekroć podjechałem pod gs oni robili dm 

Świadkowie: Kazuya_Ishibashi

Kara (proponowana): BAN / WARN 

Wyjaśnienie: A więc dali info na serwa, że gs jest otwarty więc jadę sobie pod gs a tu grupka ludzi około 5/6 osób. Nagle ktoś mnie zabija, podjeżdżam drugi, trzeci, czwarty raz i to samo. Każdy kto bywa pod gs doskonale wie, że ci zjebani handlarze bronią caly czas robią dm. Zróbcie coś w końcu z nimi bo są nieznośni. Na SS widać jak mi przyczepili C4 a potem mnie wysadzili - tak to był jeden z ich czterech kreatywnych sposobów na zabicie mnie

Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/bHXq2aa

 

raz - typie robisz ooc w ic na swoim wlasnym screenie XD, dwa - skoro cie zabijają, a ty tam podjeżdżasz drugi, trzeci, czwarty raz to robisz ciągle rk wtf, trzy - bez obraz ok, cztery - na ss nic nie widać o chuj ci chodziXD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...