Skocz do zawartości

[R]Skarga SN


toe

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niestety, ale parę osób dopuściło się bugowania pieniędzy za pomocą luki w skrypcie.

Następujące osoby zostają zablokowane i zbanowane za BU:

Freddy_Davis

Jack_Mason

James_Luther

Petr_Ziolkowssky

Santina_Delgado

 

Następujące osoby otrzymują blokady konta do wyjaśnienia, w związku z powiązaniem z osobami bugującymi.

Powiazany: Aleksander_Bazooka

Powiazany: Nero_Callette

 

 

dlaczego na tej liście nie ma Rozalki? jest ona liderem organizacji w ktorej cala akcja sie wydarzyla wiec to glownie ona powinna za to odpowiedziec, zwlaszcza ze wiedziala o calym procederze

 

https://imgur.com/a/MAquLOo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ss wycięty jest z kontekstu. Pracownicy dostali ostrzeżenie przed robieniem audycji, dlatego zostali poinformowani o tym, jak ma się sytuacja całej frakcji. :)

No w skardze na ciebie jest wlasnie pokazane jak ich ostrzeglas XD
Odnośnik do komentarza

O całym bugu dowiedziałam się wczoraj, został od razu zgłoszony Simeone. Sprawdzaliśmy to dokładnie jak działało.  + Nie możecie mnie winić za działanie skryptu, skoro zauważyliście tego buga wcześniej to mogliście go zgłosić. 

Ja dowiedziałam się o nim wczoraj kiedy sprawdziłam stan sejfu.

Edytowane przez Rozalka
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ss wycięty jest z kontekstu. Pracownicy dostali ostrzeżenie przed robieniem audycji, dlatego zostali poinformowani o tym, jak ma się sytuacja całej frakcji. :)

Pozdrawiam na początku.

 

Ukrywasz oszustów i myślisz że coś ci się należy? Co najwyżej ch** w du.... Specjalnie piszesz im żeby nikomu nie mówili, bo bałaś się konsekwencji, ale frajda była przy bugowaniu, co? Lider ukrywający powinien być tak samo pociągnięty do konsekwencji jak reszta. "Ej mamy 1kkk w sejfie XDDDD Nie mówcie nikomu" Jesteś jedną z najbardziej zakłamanych osób i życzę Ci bezpowrotnego bana po twoim postępowaniu.

 

 

/edit; jak cos Rozalka kłamie dalej bo nei mieli 1kkk tylko 8kkk

Edytowane przez matthewproducent
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

O całym bugu dowiedziałam się wczoraj, został od razu zgłoszony Simeone. Sprawdzaliśmy to dokładnie jak działało. 

XDD

 

Ale pierdolisz farmazony XDD

 

"Mamy ponad 1kkk w sejfie, nie mowcie nikomu"

"sprawdzaliśmy to dokładnie jak działało" no, rzeczywiscie, tak dzialalo ze pol twojej frakcji dostalo bana, a drugie pol czystke XDD

o czym ty tutaj nawijasz mowiac, ze sprawdzasz jak to dziala jednoczesnie piszac o tym, ze macie 1kkk i zeby reszta siedziala cicho??? XD

Odnośnik do komentarza

No bo gdyby powiedzieli od razu wszystkim innym osobom, które były spoza frakcji to od razu byłby ogromny problem, zgłosiłam to Simeone, a on zaczął to naprawiać. 

tak nie powiedzieli nikomu ze od wczoraj bylo wiadomo

Odnośnik do komentarza

haha ludzie, przeciez to jest kubi&agus v2, nie zdziwcie sie jak niedlugo dostanie ukryte cmd, nieograniczoną ilość mrukcoinsów albo w ogole wroci do administracji

 

a za bugowanie jeszcze jej medal zbawcy mrucnika dadzą i dupe simeone wycaluje ze przez rok nie bedzie musiala myc

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Niczego nie bugowałam kurwa. Kazałam im nie wchodzić na /duty - dlatego dziś nie było  ŻADNEJ audycji. 

to skad sie nagle 1kkk wzielo i tyle osob bany od ciebie podostawalo? daj tutaj ssa czy co, ze kazalas im nie wchodzic na duty

Odnośnik do komentarza

Frakcja została o tym poinformowana przez lidera w dziale #informacje na discordzie. 

Denerwuje mnie to na tym serwerze, że przez niedociągnięcia zarządu cierpią gracze. San News rozkręcało się naprawdę dobrze w ostatnim czasie, jest to strzał w kolano serwera. Naprawdę, przykro jest mi patrzeć na bany jednych z najbardziej pracowitych i aktywnych pracowników w ostatnim czasie.  :unlike:  
Brak słów. 

Edytowane przez Dreptacz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Nic nie było ukrywane, zgłosiła to od razu gdy sama się o tym dowiedziała. Opóźnienie z wgraniem tego jest tylko i wyłącznie moją winą, temat zamykam bo nie ma tu nic więcej do dodania. @@_West_, prosiłbym o szybkie rozpatrzenie tego. 

 

Jeżeli komuś coś jeszcze nie pasuje i chce oskarżać Rozalkę o to, czego się nie dopuściła - niech się w czółko uderzy. 

 

 

@, proszę Cię abyś wydał tutaj werdykt jako przedstawiciel KO. Nie potrzebujemy gierek i nakręcania inb. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Skargę odrzucam

Słowa zaprezentowane na ss, są jedynie wycinkiem rozmowy. Pracownicy San News dostali bezwzględny zakaz robienia audycji, które wykorzystują system sms. KU niezwłocznie po wykryciu tego błedu zostało poinformowane. Niestety według informacji. które udało mi się ustalić niektórzy członkowie wykorzystali ten błąd i nakręcili w sejfie ogromne sumy gotówki (wygenerowanej przez system), ale również te pieniądze trafiły do ich kieszeni. Ci co powinni zostać ukarani za to - zostali. Nie widzę tu winy Rozalki, a jedynie  ze strony pracowników, którzy to zrobili no i oczywiście ze strony osób odpowiedzialnych za stworzenie tak krytycznego błędu. Stąd uznaję, że cała organizacja nie powinna odpowiadać za szkody grupy osób, tym bardziej gdy ta grupa była informowana o zakazach. 

Pozdrawiam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...