Skocz do zawartości

[A][pomoc] ścinki


wesside rollin

Rekomendowane odpowiedzi

siemano, nie wiem czemu mi kurde laguje GTA SA, gdy ustawiam ustawienia na najwyższe, rodzielczość maksymalna, ale efekty na low i nawet czasami lekkie ścinki, mam dużo modyfikacji.

 

Wymagania GTA: (minimalne)

Procesor: Pentium lub AMD Athlon 1GHz
RAM: 256MB
Karta graficzna: 64MB, kompatybilna z DirectX 9 (GeForce 3 lub lepsza)
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX 9
Napęd DVD-ROM: Napęd DVD ROM 8x
Wersja DirectX: DirectX 9
Miejsce na dysku: 4,7 GB miejsca na dysku twardym
Peryferia: Klawiatura i mysz

 

.Moje specyfikacje:

 

Procek: AMD A6-3400M APU (czterordzeniowy)

Ram: 4gb

Karta: AMD Radeon 6600HD graphics, AMD radeon HD 6520G

 

 

Jak ktoś pomoże płace 1kk.

Edytowane przez młody okrutnik
Odnośnik do komentarza

Wyczysc kompa w srodku wymien pasty, przeskanuj kompa anti malware i combofixem ;)

Mam lapka, ale do tych programów to chyba coś popróbuje, bo to chore żeby na w miare okej lapku gra z 2004 tak lagowała ;c

Odnośnik do komentarza

cos za cos, duzo modyfikacji = wiecej procesow do przetworzenia ktorych twoj lapek juz zbytnio nie moze ogarnac. jezeli wczesniej nie doswiadczales takich problemow to moze po prosty przeinstaluj gta, moze jakas modyfikacja nie dziala tak jak powinna

Odnośnik do komentarza

Polecam zrobić reinstall GTA najlepiej w innym miejscu, tak aby mieć 2 GTA. Lub usuwać modyfikację, po modyfikacji i sprawdzać co jedną usuniętą czy dalej laguje. Najlepiej spróbuj tę drugą opcję, mi zawsze pomagała.

Edytowane przez Oshe
Odnośnik do komentarza

Widzę że laptop to przestarzały dinozaur pod względem wydajności. A ty jeszcze wpakowałeś mody. Bez sensu katować laptopa który z twoimi wymaganiami czyli rozdzielczość na maks, grafika na full oraz zapewne jakieś ENB Series zieje oginiem w te upalne dni.

 

Werdykt?

 

Usuń mody, przestaw rozdzielczość do specyfikacji matrycy oraz najlepiej graj na low. Ponadto w te upalne dni zainwestuj w podkładkę chłodzącą bo zapewne  po 30 minutach grania można smażyć jajecznice na tym piekarniku.

Edytowane przez Harcerz_Lazlo
Odnośnik do komentarza

ENB nie mam akurat.

 

Widzę że laptop to przestarzały dinozaur pod względem wydajności. A ty jeszcze wpakowałeś mody. Bez sensu katować laptopa który z twoimi wymaganiami czyli rozdzielczość na maks, grafika na full oraz zapewne jakieś ENB Series zieje oginiem w te upalne dni.

 

Werdykt?

 

Usuń mody, przestaw rozdzielczość do specyfikacji matrycy oraz najlepiej graj na low. Ponadto w te upalne dni zainwestuj w podkładkę chłodzącą bo zapewne  po 30 minutach grania można smażyć jajecznice na tym piekarniku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...