Skocz do zawartości

[A][A] Czy są jeszcze odwalacze?


Morasznik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa, bo według 3 członków obecnego zarządu odwalacze byli tutaj głównie dzięki Morasznikowi i jego komisji, która ściągała im kary.

 

Mnie już nie ma, posłów z mojej komisji wyrzucono, to czemu jeszcze są odwalacze na serwisie? Proszę o wyjaśnienia.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, bo według 3 członków obecnego zarządu odwalacze byli tutaj głównie dzięki Morasznikowi i jego komisji, która ściągała im kary.

 

Mnie już nie ma, posłów z mojej komisji wyrzucono, to czemu jeszcze są odwalacze na serwisie? Proszę o wyjaśnienia.

Jeszcze są bo według nowego podejścia nie banujemy ich od razu ale teraz mamy pewność że jeśli już ktoś dostanie bana to mu nie dasz lewego unbana za parę złotych. Nie rozumiem tylko czemu z banem nie wisisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze są bo według nowego podejścia nie banujemy ich od razu ale teraz mamy pewność że jeśli już ktoś dostanie bana to mu nie dasz lewego unbana za parę złotych. Nie rozumiem tylko czemu z banem nie wisisz.

A kiedy ich banujecie? Ile mają szans?

 

Proszę nie szerzyć pomówień, żaden odwalacz nie dostał ode mnie UB na lewo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Odwalacze byli, są i będą - ich się nie pozbędziemy.

W ostatnim czasie nadałem nie jednego AJ z powodem DM itp. Niektórzy się zmieniają, niektórzy już nie i zawsze będą odwalać i dmić, mimo to że teraz AJ zabiera bronie to ludzie mają kilka kont do DM'u.

Odnośnik do komentarza

A kiedy ich banujecie? Ile mają szans?

 

Proszę nie szerzyć pomówień, żaden odwalacz nie dostał ode mnie UB na lewo.

Odwalacz nie dostał od Ciebie UB? Człowieku gdyby to był normalny gracz to by nie siedział na banie bez możliwości unbana i by się do Ciebie nie zgłaszał xD

 

Ile mają szans? Zależy od indywidualnego podejścia do każdego gracza, raczej nie ma reguły.

 

Odwalaczy na serwerze wg. Mnie jest mniej, świadczy o tym ilość raportów i warningow.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że są odwalacze, niech pierwszy rzuci kamień ten co w mecha z m4 nie celuje. Mniej reportów, ponieważ mniej graczy i więcej usseles eventów ze strony tych odwalaczy z san jews.

Edytowane przez Queen Dominis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam z Tobą dyskutować Morasznik. Idź sprzedawać unbany gdzie indziej.

Panie skWayne, proszę szanować przedmówcę, daje Pan zły przykład pomawiając Morasznika, który nie jest niczemu winien. Prawdę mówiąc, jeśli byłyby dowody na to, że Pański przedmówca sprzedaje ub, wylądowałby z banem i listą bez ub. Moraszi był w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie, potrzebowaliście zrzucić na kogoś winę, padło na biednego Morasznika, który szanował graczy i miał względem nich poparcie.(świadczy o tym ilość statusów z napisem #freeMorasznik) Uparliście się, ponieważ nie darzyliście go sympatią to postanowiliście zwalić całą winę na niego.

Edytowane przez Queen Dominis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Panie skWayne, proszę szanować przedmówcę, daje Pan zły przykład pomawiając Morasznika, który nie jest niczemu winien. Prawdę mówiąc, jeśli byłyby dowody na to, że Pański przedmówca sprzedaje ub, wylądowałby z banem i listą bez ub. Moraszi był w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie, potrzebowaliście zrzucić na kogoś winę, padło na biednego Morasznika, który szanował graczy i miał względem nich poparcie.(świadczy o tym ilość statusów z napisem #freeMorasznik) Uparliście się, ponieważ nie darzyliście go sympatią, to postanowiliście zwalić całą winę na niego.

Malo wiesz.

Odnośnik do komentarza

Za morasznika nie było banów za bugowanie hajsu bo komisja działała sprawnie i sprawiedliwie a po nagłych zmianach nagle zaczęły się problemy. To jest fakt. Morasznik gwarantem sprawnej gospodarki serwerowej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Malo wiesz.

A może tak czysto hipotetycznie, własnie wiem za dużo czy też domyślam się, hmm? Sprawa z Moraszim jest o tyle dziwna, że albo zamiatacie wszystko pod dywan tylko po to żeby nie było II wojny mrucznikowej albo próbujecie zamydlić ludziom oczy, żeby w ten sposób się wybielić poprzez "zwalczanie" słabych punktów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...