Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Sven_Sevenity

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Korwin

Korwin

Zbanowany

• Zablokowany
  • 38 postów
  • Nick SA-MP:Jonasz_Korwin_Mukke

Napisano 06 grudzień 2015 - 17:03

Nick oskarżonego: Sven_Sevenity
Nick oskarżającego: Jonasz_Korwin_Mukke
Powód: DM2 i RK i BU
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Po pierwszej chce powiedziec ze nie jestem jakims konfidentem i nie lubie pisać skarg, ale ten koleś denerwuje wszystkich bo zabija graczy bez akcji gdy mają WL lecz niestety nie mam dowodu więc skarge pisze za coś innego, no ale do rzeczy

Ten koles ciągle cos odwala niedozwolonego więc postanowilem ze pojde tam gdzie on obecnie przesiaduje i włącze nagrywanie. Dlugo nie musialem czekac, koles robil DM2 i RK co widać na filmie nizej i DM na ssie.
Co śmieszniejsze, Sven strzela do niewinnego gracza a ten gracz go zabija a Sven zwraca sie do admina który stał obok i nakazuje zwarnować jego zabójce hahaha... błagam dajcie mu zasluzonego warna bo to niedopuszczalne by gracz który ma znajomosci mogl odwalacz takie cos (zabijanie za WL na ktore niestety nie mam dowodu ale potwierdzi to Solidariusz Kluch)
no i DM2 i RK które uchwycilem na filmie nizej.

Ponadto Sven zrobil BU podczas strzelania z deagle w turismo (gdyby nie zrobil cbuga to nie schowalby tej broni tak szybko ze nawet nie widac momentu wystrzalu)
Screeny (obowiązkowe):
http://i.imgur.com/CJB69H6.jpg

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 06 grudzień 2015 - 18:11

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Sevenity

Sevenity

Zbanowany

• Zbanowany
  • 523 postów
  • Nick SA-MP:Sven Sevenity

Napisano 06 grudzień 2015 - 18:22

A nie nagrałeś już jak typ w czarnym turismo mnie dm'ił? i gdzie masz tutaj BU? RK zrobiłem bo typ mnie wk*****ł bo mnie deemił. Dlatego też w niego strzelałem ponieważ on we mnie strzelał proste elo. ps. tak przyznaje się do tego co zrobiłem a prowokować się nie dam, co to to nie panie Jonasz Korwin Mukke odwalaczu :)

//Więcej nic w skardze do dodania nie mam, zrobicie co uważacie za słuszne.

Użytkownik Sevenity edytował ten post 06 grudzień 2015 - 18:23

#4 Korwin

Korwin

Zbanowany

• Zablokowany
  • 38 postów
  • Nick SA-MP:Jonasz_Korwin_Mukke

Napisano 06 grudzień 2015 - 20:08

A nie nagrałeś już jak typ w czarnym turismo mnie dm'ił? i gdzie masz tutaj BU? RK zrobiłem bo typ mnie wk*****ł bo mnie deemił. Dlatego też w niego strzelałem ponieważ on we mnie strzelał proste elo. ps. tak przyznaje się do tego co zrobiłem a prowokować się nie dam, co to to nie panie Jonasz Korwin Mukke odwalaczu :)

haha ja odwalacz? STyczność miałem z tobą tylko podczas akcji FD koło Mrucznik Tower. Stałem i pytałem strażaków co się dzieje i ty poprostu wyjales M4 i mnie zabiles a pozniej dodales "ODWALACZ". Odwalaniem jest dla ciebie spytanie sie strażaka co sie dzieje, ale strzelanie w ludzi bez powodu i robienie RK to juz nie odwalanie co nie?
ty powinenes bana dostac bo myslisz ze jesteś kimś wielkim a tak naprawde jestes tylko szkodnikiem

haha ja odwalacz? STyczność miałem z tobą tylko podczas akcji FD koło Mrucznik Tower. Stałem i pytałem strażaków co się dzieje i ty poprostu wyjales M4 i mnie zabiles a pozniej dodales "ODWALACZ". Odwalaniem jest dla ciebie spytanie sie strażaka co sie dzieje, ale strzelanie w ludzi bez powodu i robienie RK to juz nie odwalanie co nie?
ty powinenes bana dostac bo myslisz ze jesteś kimś wielkim a tak naprawde jestes tylko szkodnikiem

SORY ZA DOUBLE ALE LAGI SĄ NA FORUM, NIE MOJA WINA

//Izuś: łącze posty.

Użytkownik Izuś edytował ten post 06 grudzień 2015 - 20:40

• Basel lubi to

#5 Sevenity

Sevenity

Zbanowany

• Zbanowany
  • 523 postów
  • Nick SA-MP:Sven Sevenity

Napisano 06 grudzień 2015 - 20:42

Powiedziałem że nie mam więcej nic do dodania w skardze. Tak jesteś odwalaczem, elo.

#6 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 07 grudzień 2015 - 22:22

BÓL DUPY CWELU, CO ?

#7 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 09 grudzień 2015 - 22:31

Skarga Akceptowana

Oskarżony otrzymuje 25 min AJ

#8 gothisdead

gothisdead

Stary wyjadacz

• Sponsor
  • 251 postów
  • Nick SA-MP:Mateusz Jaroslowski

Napisano 09 grudzień 2015 - 22:31

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych