Skocz do zawartości

Zdjęcie

[#003]usuniecie /fpslimit z BU

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 rapppa

rapppa

• Gracz
  • 674 postów
  • Nick SA-MP:metin_zadymiarz

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:01

Nick forum: skMetinek
Wniosek dotyczy: poprawy lkiz
Szczegółowy opis: usuniecie /fpslimit z BU
Uzasadnienie wniosku: Nie wiem kto to tam dodal ale chyba po nietrzezwemu. Jak policja bedzie kogos gonic kto ma drewniany komputer i gta bedzie mu chodzilo automatycznie w niskich fps to jak maja go zlapac?

to zwykle ustawienie z gry, a definicja BU nie odnosi sie do gry ale serwera

#2 PonCzo

PonCzo

Zablokowany

• Zablokowany
  • 739 postów
  • Nick SA-MP:Nie gram

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:37

XD z tego co to tam dodał
  • syrop lubi to

#3 Perfidny

Perfidny

Youtuber (35.000)

• Gracz
  • 353 postów
  • Nick SA-MP:Jerry Mcfly J.C

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:40

Ogolnie, to pozdro, ze na niektorych skinach LSPD sie bez fpslimitu szybciej zapierdala. 

#4 domczajs

domczajs

stej tjund

• Gracz
  • 214 postów
  • Nick SA-MP:Florian Essa

Napisano 04 lipiec 2019 - 16:50

Metin, przyjacielu kochany, póki co to trzech policjantów na /duty dziwnym trafem ma 30fps w wodzie ale jak wychodzą to już tak o 60.

#5 _XaNDeR_

_XaNDeR_

odwalacz

• Gracz
  • 185 postów
  • Nick SA-MP:nie gram

Napisano 04 lipiec 2019 - 18:16

Metin, przyjacielu kochany, póki co to trzech policjantów na /duty dziwnym trafem ma 30fps w wodzie ale jak wychodzą to już tak o 60.

nie wiem jak ty ale ktos moze miec slabego kompa i ja na moim starym kompie mialem cos takiego ze jak plywalem to mi fps spadaly

#6 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 998 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 04 lipiec 2019 - 19:29

XD z tego co to tam dodał

No, tak. W końcu pływanie prawie tak szybko jak motorówka to jest coś normalnego. Jest to świadome wykorzystanie błędów samp do ułatwienia sobie rozgrywki, więc?

#7 Harcerz_Lazlo

Harcerz_Lazlo

• Gracz
  • 176 postów
  • Nick SA-MP:Poldislav_Borkievith

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:09

Ogolnie, to pozdro, ze na niektorych skinach LSPD sie bez fpslimitu szybciej zapierdala.

To prawda tyczy się to 3 skinow min. Pułaskiego, tempenego oraz hermendeza. Mają zbugowany hud. Wniosek? Jeżeli fpslimit to bu to używanie zbugowanych skinow też podchodzi pod bu. XDD

Ja nie wiem jak można się katowac na 30-40 klatkach. Mamy 2019 rok. Kompa do gta sa na którym by smigal stabilnie w 60 FPS plus na high można wychaczyc już za 200-300 zł.

Co do bu w fpslimit który tylko blokuje fpsy a nie zwalcza problem z klatkami ( bo jeśli ustawiasz grę na maks 40 fpsow a gra ci zchodzi miejscami poniżej 40 to nie można uznać za prawidłowe czyż nie?) mym zdaniem. Ten kto naduzywa czegoś w celu uzyskania korzyści nad innymi powinien podlegać karze. Bo to żałosne zachowanie jak pedeki w celu schwytania kogoś muszą korzystać z takich udogodnień XDD. Podobnie tyczy się problem tych pobugowanych skinow do których pedeki maja dostęp i to też powinno pójść pod bu.

#8 Perfidny

Perfidny

Youtuber (35.000)

• Gracz
  • 353 postów
  • Nick SA-MP:Jerry Mcfly J.C

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:14

To prawda tyczy się to 3 skinow min. Pułaskiego, tempenego oraz hermendeza. Mają zbugowany hud. Wniosek? Jeżeli fpslimit to bu to używanie zbugowanych skinow też podchodzi pod bu. XDD
Ja nie wiem jak można się katowac na 30-40 klatkach. Mamy 2019 rok. Kompa do gta sa na którym by smigal stabilnie w 60 FPS plus na high można wychaczyc już za 200-300 zł.
Co do bu w fpslimit który tylko blokuje fpsy a nie zwalcza problem z klatkami ( bo jeśli ustawiasz grę na maks 40 fpsow a gra ci zchodzi miejscami poniżej 40 to nie można uznać za prawidłowe czyż nie?) mym zdaniem. Ten kto naduzywa czegoś w celu uzyskania korzyści nad innymi powinien podlegać karze. Bo to żałosne zachowanie jak pedeki w celu schwytania kogoś muszą korzystać z takich udogodnień XDD. Podobnie tyczy się problem tych pobugowanych skinow do których pedeki maja dostęp i to też powinno pójść pod bu.

To nie wina lspd tylko tego kto tak zbugowal to.

#9 BezZliT

BezZliT

• Gracz
  • 27 postów
  • Nick SA-MP:Max_Roma

Napisano 05 lipiec 2019 - 09:46

FPSów każdy ma inną ilość i nie należy tego karać. Gra również ma w ustawieniach możliwość zmieniania FPS, więc nie wiem o co chodzi.

Jeśli ktoś ma słabego kompa i wskoczy do wody i będzie szybko pływał to dostanie jakąś kare? xDDDD

To samo tyczy się w drugą stronę.. im masz więcej FPS tym szybciej jeździsz pojazdami.

#10 Lejko

Lejko

Imanita

• Gracz
  • 136 postów
  • Nick SA-MP:Malik Accardi

Napisano 08 lipiec 2019 - 19:09

FPSów każdy ma inną ilość i nie należy tego karać. Gra również ma w ustawieniach możliwość zmieniania FPS, więc nie wiem o co chodzi.

Jeśli ktoś ma słabego kompa i wskoczy do wody i będzie szybko pływał to dostanie jakąś kare? xDDDD

To samo tyczy się w drugą stronę.. im masz więcej FPS tym szybciej jeździsz pojazdami.

To dlatego policja na singlu jest taka szybka. A co do samego wniosku, Nawet spoko, usuncie to

#11 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 998 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 09 lipiec 2019 - 09:00

To, że jak jest to używane z premedytacją w celu ułatwienia sobie rozgrywki to pochodzi pod używanie bugów.

#12 pwk444

pwk444

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Ben_BenBen

Napisano 09 lipiec 2019 - 15:22

jezus, ktos ma kompa starego, bo ma sytuacje jaka ma i ma słabiutki komputer, dostanei kare? smieszne
a potem jak będzie mówil ze to wina jego kompa to będą chcieli dowodów ze nie dał =DDDDDD

Użytkownik pwk444 edytował ten post 09 lipiec 2019 - 15:22

#13 Justin Devilson

Justin Devilson

Specjalista

• Zasłużony
  • 159 postów
  • Nick SA-MP:Justin Devilson

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:48

Jak ktoś w 2019 roku ma za słabego kompa na GTA SA z 2004, zawsze może zainstalować sobie Vice City.

Kara powinna zostać. Ograniczenie klatek powinno jedynie ograniczać klatki. Turbo bost w bieganiu/plywaniu jest skutkiem ubocznym, wykorzystywanym przez cwaniaków - a więc bugiem.
  • Evans i Telehama lubią to

#14 rapppa

rapppa

• Gracz
  • 674 postów
  • Nick SA-MP:metin_zadymiarz

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:40

Jak ktoś w 2019 roku ma za słabego kompa na GTA SA z 2004, zawsze może zainstalować sobie Vice City.

Kara powinna zostać. Ograniczenie klatek powinno jedynie ograniczać klatki. Turbo bost w bieganiu/plywaniu jest skutkiem ubocznym, wykorzystywanym przez cwaniaków - a więc bugiem.

To, że jak jest to używane z premedytacją w celu ułatwienia sobie rozgrywki to pochodzi pod używanie bugów.

nie rozumiem o co się rozchodzi, ta propozycje wyszła głównie dla LSPD

jak ktoś ma słabego kompa i ma ograniczone klatki przez same podzespoły i będzie płynąć szybciej niż LSPD to nie możecie użyć /fpslimit, żeby wyrównać szans na złapanie takiego przestępcy, bo będzie to BU

• słodzik lubi to

#15 jedrvs

jedrvs

Wszechwiedzący

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 721 postów
  • Nick SA-MP:Cordozar Mandoe

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:42

Ogólnie powiem tak, skiny LSPD mają całkiem inną animacje chodzenia, jak i pływania przez co wystarczy spamić shiftem aby zapierdzielać jak na fpslimit.

#16 Mimik

Mimik

Zablokowany

• Zablokowany
  • 334 postów
  • Nick SA-MP:Ryan Sorcerer

Napisano 22 lipiec 2019 - 02:12

1. fps limit spowalnia auta 

2. moj  mini laptop kurwa pocaignie sampa na 30 fpsach i chuj a to jakis grat co przegladarka wlacza sie z minute 

#17 Waleń

Waleń

Zablokowany

• Zablokowany
  • 2619 postów
  • Nick SA-MP:Clark Wallens

Napisano 25 lipiec 2019 - 21:15

W jaki sposób administracja będzie odróżniać niską wartość FPS spowodowaną sprzętem od użycia komendy /fpslimit?

#18 słodzik

słodzik

na języku

• Gracz
  • 1809 postów
  • Nick SA-MP:Jonathan Gaughan

Napisano 26 lipiec 2019 - 23:04

Nagra ktoś filmik jak wygląda ten bug w praktyce? Naprawdę da się pływać tak szybko jak motorówka?

#19 Mimik

Mimik

Zablokowany

• Zablokowany
  • 334 postów
  • Nick SA-MP:Ryan Sorcerer

Napisano 27 lipiec 2019 - 19:13

Nagra ktoś filmik jak wygląda ten bug w praktyce? Naprawdę da się pływać tak szybko jak motorówka?

Pływasz nieco szypciej niż trzymanie ciągłej spacji  jest rok 2019 każdy i tak ma stałe fps w gta no kurwa nie oszukujmy sie nawet komputer który sie przegrzewa ma przynajmniej 30 fps XD- 

#20 słodzik

słodzik

na języku

• Gracz
  • 1809 postów
  • Nick SA-MP:Jonathan Gaughan

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:13

nie rozumiem nic z tego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych