Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SKARGA] Shaggy_Rockstone

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 miszor

miszor

• Gracz
  • 36 postów
  • Nick SA-MP:Mikolai_Maciaszek

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:09

Nick oskarżonego: Shaggy_Rockstone
Nick oskarżającego: Mikolai_Maciaszek
Powód: DM2, OOC w IC,
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: zabijal mnie bez powodu w dodatku robil OOC w IC, ja za taki wybryk dostałem warna i oczekuje sprawiedliwośći i oczekuje tego samego dla tego szkodnika
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/DM2p3eB

#2 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4518 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 11 lipiec 2019 - 18:05

Oskarżony ma 24h na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@Shagger

#3 Shagger

Shagger

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Shaggy_Rockstone

Napisano 11 lipiec 2019 - 20:10

Wyjaśnienie: zabijal mnie bez powodu w dodatku robil OOC w IC, ja za taki wybryk dostałem warna i oczekuje sprawiedliwośći i oczekuje tego samego dla tego szkodnika

Nie zabijam bez powodu, akcje widoczne na ss są zwykłą prowokacją z twojej strony.

Masz dziecko jakieś rozdwojenie jaźni chyba, żadnego OOC w IC nie widać na SS.

Tym twoim ostatnim zdaniem w wyjaśnieniu to mi zaimponowałeś, nazywasz kogoś szkodnikiem a na serwerze masz Bana za gorsze rzeczy.

Tutaj załączam SS z twoich prowokacji w tym czasie więc płacz dalej XD https://imgur.com/a/iebNIMY

• Pan Johnson, Travisz i Tener23 lubią to

#4 miszor

miszor

• Gracz
  • 36 postów
  • Nick SA-MP:Mikolai_Maciaszek

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:16

Nie zabijam bez powodu, akcje widoczne na ss są zwykłą prowokacją z twojej strony.

Masz dziecko jakieś rozdwojenie jaźni chyba, żadnego OOC w IC nie widać na SS.

Tym twoim ostatnim zdaniem w wyjaśnieniu to mi zaimponowałeś, nazywasz kogoś szkodnikiem a na serwerze masz Bana za gorsze rzeczy.

Tutaj załączam SS z twoich prowokacji w tym czasie więc płacz dalej XD https://imgur.com/a/iebNIMY

Zaczynales do mnie strzelać już pod GS'em potem akcja pod warsztatem zaczales mnie bic bez powodu to ci oddalem, gdy sie oddalilem zacząłeś do mnie strzelać

''o nextlevel'' - wcale nie ooc w ic :)

A w tym aucie to mnie wkurwiles bo zbiles mi prawie cale hp to postanowiłem że naleje ci na pysk

#5 Shagger

Shagger

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Shaggy_Rockstone

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:47

Zaczynales do mnie strzelać już pod GS'em potem akcja pod warsztatem zaczales mnie bic bez powodu to ci oddalem, gdy sie oddalilem zacząłeś do mnie strzelać

''o nextlevel'' - wcale nie ooc w ic :)

A w tym aucie to mnie wkurwiles bo zbiles mi prawie cale hp to postanowiłem że naleje ci na pysk

Nie masz dowodu na to że strzelałem w ciebie pod GS bo tego nawet nie było. Akcja pod warsztatem była prowokacją z twojej strony, polecam zobaczyć czas z SSów moich i twoich.

Na czacie nigdzie nie ma że pisze to IC, jedynie widać nad moją postacią, proponuje ci wejść na gierkę i niech ktoś napisze coś na /b, to wyświetla sie to samo nad postacią.

Tutaj kolejne oszustwo, stanąłeś obok nas swoim buffalo, waliłeś z pięści w auto i jakieś animki włączałeś i proponuje twojego ssa zobaczyć jeszcze raz, bo nigdzie tam nie ma zbitego całego hp podczas lania xd

#6 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4518 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 17:54

Skargę akceptuje.

Werdykt: Shaggy_Rockstone otrzymuje 10 minut AJ za OOC w IC.

Uzasadnienie: Na dowodach przedstawionych przez strony widać, że doszło do prowokacji ze strony oskarżyciela i dało to powód IC oskarżonemu by go zabił.

OOC w IC natomiast nastąpiło, ponieważ, gdyby tekst wyszedł z /b (czat OOC) jak mówi oskarżony, to pojawiły by się dwa nawiasy na bokach tekstu.

#7 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4518 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 17:54

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

#8 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4518 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:29

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych