Skocz do zawartości

[SKARGA] Shaggy_Rockstone


miszor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Shaggy_Rockstone
Nick oskarżającego: Mikolai_Maciaszek
Powód: DM2, OOC w IC,
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: zabijal mnie bez powodu w dodatku robil OOC w IC, ja za taki wybryk dostałem warna i oczekuje sprawiedliwośći i oczekuje tego samego dla tego szkodnika
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/DM2p3eB

Odnośnik do komentarza

 

 

Wyjaśnienie: zabijal mnie bez powodu w dodatku robil OOC w IC, ja za taki wybryk dostałem warna i oczekuje sprawiedliwośći i oczekuje tego samego dla tego szkodnika

Nie zabijam bez powodu, akcje widoczne na ss są zwykłą prowokacją z twojej strony.

Masz dziecko jakieś rozdwojenie jaźni chyba, żadnego OOC w IC nie widać na SS.

Tym twoim ostatnim zdaniem w wyjaśnieniu to mi zaimponowałeś, nazywasz kogoś szkodnikiem a na serwerze masz Bana za gorsze rzeczy.

Tutaj załączam SS z twoich prowokacji w tym czasie więc płacz dalej XD https://imgur.com/a/iebNIMY

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Nie zabijam bez powodu, akcje widoczne na ss są zwykłą prowokacją z twojej strony.

Masz dziecko jakieś rozdwojenie jaźni chyba, żadnego OOC w IC nie widać na SS.

Tym twoim ostatnim zdaniem w wyjaśnieniu to mi zaimponowałeś, nazywasz kogoś szkodnikiem a na serwerze masz Bana za gorsze rzeczy.

Tutaj załączam SS z twoich prowokacji w tym czasie więc płacz dalej XD https://imgur.com/a/iebNIMY

Zaczynales do mnie strzelać już pod GS'em potem akcja pod warsztatem zaczales mnie bic bez powodu to ci oddalem, gdy sie oddalilem zacząłeś do mnie strzelać

 

''o nextlevel'' - wcale nie ooc w ic :)

 

A w tym aucie to mnie wkurwiles bo zbiles mi prawie cale hp to postanowiłem że naleje ci na pysk

Odnośnik do komentarza

Zaczynales do mnie strzelać już pod GS'em potem akcja pod warsztatem zaczales mnie bic bez powodu to ci oddalem, gdy sie oddalilem zacząłeś do mnie strzelać

 

''o nextlevel'' - wcale nie ooc w ic :)

 

A w tym aucie to mnie wkurwiles bo zbiles mi prawie cale hp to postanowiłem że naleje ci na pysk

Nie masz dowodu na to że strzelałem w ciebie pod GS bo tego nawet nie było. Akcja pod warsztatem była prowokacją z twojej strony, polecam zobaczyć czas z SSów moich i twoich.

Na czacie nigdzie nie ma że pisze to IC, jedynie widać nad moją postacią, proponuje ci wejść na gierkę i niech ktoś napisze coś na /b, to wyświetla sie to samo nad postacią.

Tutaj kolejne oszustwo, stanąłeś obok nas swoim buffalo, waliłeś z pięści w auto i jakieś animki włączałeś i proponuje twojego ssa zobaczyć jeszcze raz, bo nigdzie tam nie ma zbitego całego hp podczas lania xd

Odnośnik do komentarza

Skargę akceptuje.

Werdykt: Shaggy_Rockstone otrzymuje 10 minut AJ za OOC w IC.

Uzasadnienie: Na dowodach przedstawionych przez strony widać, że doszło do prowokacji ze strony oskarżyciela i dało to powód IC oskarżonemu by go zabił.

OOC w IC natomiast nastąpiło, ponieważ, gdyby tekst wyszedł z /b (czat OOC) jak mówi oskarżony, to pojawiły by się dwa nawiasy na bokach tekstu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...