Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aukcje interiorów

aukcjeinteriorów e-hajs

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Simeone

Simeone

  Black Cat

 • vH@
 • 2994 postów
 • Nick SA-MP:Jordan_Bellfort

Napisano 11 lipiec 2019 - 20:33

tfdPOid.png


 

>> Zamysł aukcji interiorów

 

Aukcje interiorów to sposób zarobku dla postaci, które pragną odgrywać IC zdolności architektoniczne, bądź po prostu z zawodu są projektantami. Pieczę nad aukcjami sprawuje Komisja ds. Ulepszeń [Kierownik Mapy]. Aukcje może otworzyć każdy, niezależnie od stopnia na serwerze. 

 


 

>> Tworzenie aukcji [Poszukuję]

 

W temat aukcji należy ustawić tag odpowiadający jej numerowi i krótką nazwą. Przykładowo “[A-33] Interior Los Santos Medical Center”. 

 

Treść aukcji powinna zawierać:
 

 1. Czego dotyczy? - Krótka nazwa bądź jednozdaniowy opis czego dotyczy. 

 2. Kwota - maksymalne ograniczenie to 20 milionów, możliwe jest zwiększenie jeżeli wyrazi zgodę osoba opiekująca się aukcjami. 

 3. Szerszy opis - Co chcielibyśmy aby interior/exterior zawierał, im większy opis tym większa szansa, że efekt końcowy nas zadowoli. 

 

O czym powinniśmy pamiętać?
 

 1. Jeżeli otworzyliśmy aukcję mamy obowiązek ją zakończyć (wystawiając werdykt, bądź zawieszając) 

 2. Jeżeli zaakceptowaliśmy czyjąś ofertę, otrzymamy jedynie prawa do edycji i użytkowania OP. Nasza akceptacja nie jest równoznaczna z akceptacją i wgraniem na serwer przez Komisję ds. Ulepszeń. 

 3. Komisja potrąca podatek w wysokości 25% od całej kwoty zakupu. Mapper otrzymuje całą kwotę - co oznacza, że otwierając aukcję na 20kk za całość zapłacimy 25kk. 

 4. Finalizacja transakcji musi odbyć się przy wyznaczonym do tego członku Komisji ds. Ulepszeń - na koncie Tomasz_Sejfowy. 

 


 

>> Tworzenie aukcji [Sprzedam]

 

W temat aukcji należy ustawić tag odpowiadający jej numerowi i krótką nazwą. Przykładowo “[A-34] Interior Los Santos Medical Center”. 

 

Treść aukcji powinna zawierać: 

 

 1. Co chcemy wystawić? - Interior bądź exterior + nazwa

 2. Kwota - maksymalnie 20 milionów, jeżeli zgodzi się osoba kontrolująca aukcje - możliwe jest zwiększenie kwoty maksymalnej. 

 3. Screeny bądź filmik - dla dokumentacji i wrażeń wizualnych, pomaga w sprzedaży. Obowiązkowe są screeny, jednak zaleca się używania filmików.

 

O czym należy pamiętać?

 

 1. Aby aukcja była zgodna z regulaminem serwera, finalizacji transakcji należy dokonać przy specjalnie wyznaczonym do tego członku Komisji ds. Ulepszeń - na koncie Tomasz_Sejfowy. 

 2. Sprzedając swój interior/exterior - dalej jesteśmy uznawani za autorów, oddajemy jedynie prawo do użytkowania i edycji na potrzeby osoby kupującej.  

 


 

>> Procedura “finalizacji transakcji” 

 

Nick postaci: Tomasz_Sejfowy 

Numer rodziny (/r): 46

 

Aby sfinalizować transakcję należy: 

 

 1. Umówić wstępny termin spotkania (na PW) 

 2. Wejść jednocześnie na serwer - osoba zarządzająca sejfem KU, lider organizacji bądź osoba otwierająca, mapperzy wykonujący bądź nabywca. 

 3. Przelać do siebie pieniądze przez konto Tomasz_Sejfowy

 4. Tomasz Sejfowy wydaje komunikat (z którego należy wykonać screen) o treści:  "Dziękujemy za dokonanie transakcji  - zostaje ona sfinalizowana. [Osoba, która obecnie jest na koncie Tomasz_Sejfowy] - [Data]"


 

>> Odpowiedź na aukcję

 

Jeżeli wyrażasz zainteresowanie wykonaniem zlecenia z aukcji, wystarczy że poinformujesz o tym w poście. Po zakończeniu twoich prac, jeżeli osobie otwierającej aukcje się spodoba - aukcja zostanie zamknięta, a Ty zostaniesz ogłoszony zwycięzcą. 

 

Jeżeli wyrażasz zainteresowanie kupnem tematu aukcji - wystarczy, że napiszesz post podając kwotę, jaką byłbyś skłonny zapłacić za powyższą pracę. Po akceptacji przez twórcę (aukcji) - aukcja zostanie zamknięta, a Ty zostaniesz ogłoszony zwycięzcą. 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych