Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Arlandis Beasley

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElBigSmokio

ElBigSmokio

Obeznany

• Gracz
  • 96 postów
  • Nick SA-MP:Janusz_Demiarz

Napisano 12 lipiec 2019 - 20:36

Nick oskarżonego: Arlandis Beasley
Nick oskarżającego:Riku Henriquez
Powód: Obraza OOC plus przyznanie się do bezpodstawnego DM2
Kara (proponowana): Jak najwyższa
Wyjaśnienie: Najpierw mnie zdmił bez żadnej prowokacji na stacji Idlewood. Po spytaniu się go o powód ataku, ten mnie zwyzywał OOC.
Screeny(obowiązkowe): https://imgur.com/7KZHVz8

#2 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4727 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:40

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@frachty g star

#3 whats up punk

whats up punk

white bitch

• Gracz
  • 862 postów
  • Nick SA-MP:frans

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:19

ta uwazaj bo mnie oznaczysz jeszcze i mi powiadomienie przyjdzie przypadkiem xD

nie mam zadnych dowodow ktore moglyby mnie usprawiedliwic, nie bede sie wiec rozpisywac - wyzwac cie moze wyzwalem, ale biorac pod uwage twoja liste kar jestes po prostu skurwysynskim demiarzem, ktory probuje upierdolic drugiego gracza i udawac na forum jakiegos elegancika piszac takie gowno-skargi i nie sadze aby tacy dmiarze jak wy tam na stacji idlewood sie jakos specjalnie przejmowali tym ze ktos kogos nazwie cwelem jebanym w gierce jak do niego wczesniej strzelales cwelu jebany

piszesz skargi w ktorych zawierasz jakis bezpodstawny dm2 na ktory nawet nie masz ssow a jedynie pomowienia na /w xD powod do strzelania w ciebie byl, ale idz se do policjanta w rzeczywistosci i powiedz mu ze paliles se dziesiec lat temu trawke i zobacz co sie stanie haha

Użytkownik frachty g star edytował ten post 13 lipiec 2019 - 14:20

#4 ElBigSmokio

ElBigSmokio

Obeznany

• Gracz
  • 96 postów
  • Nick SA-MP:Janusz_Demiarz

Napisano 13 lipiec 2019 - 14:45

ta uwazaj bo mnie oznaczysz jeszcze i mi powiadomienie przyjdzie przypadkiem xD

nie mam zadnych dowodow ktore moglyby mnie usprawiedliwic, nie bede sie wiec rozpisywac - wyzwac cie moze wyzwalem, ale biorac pod uwage twoja liste kar jestes po prostu skurwysynskim demiarzem, ktory probuje upierdolic drugiego gracza i udawac na forum jakiegos elegancika piszac takie gowno-skargi i nie sadze aby tacy dmiarze jak wy tam na stacji idlewood sie jakos specjalnie przejmowali tym ze ktos kogos nazwie cwelem jebanym w gierce jak do niego wczesniej strzelales cwelu jebany

piszesz skargi w ktorych zawierasz jakis bezpodstawny dm2 na ktory nawet nie masz ssow a jedynie pomowienia na /w xD powod do strzelania w ciebie byl, ale idz se do policjanta w rzeczywistosci i powiedz mu ze paliles se dziesiec lat temu trawke i zobacz co sie stanie haha

Nie porównuj mnie do tej dziczy na idle bo nie mam z nimi nic wspólnego. Nic więcej nie mam do powiedzenia, zachowałeś się jak toksyczny gimbus w grze i jak widać na forum też się tak zachowujesz.

#5 whats up punk

whats up punk

white bitch

• Gracz
  • 862 postów
  • Nick SA-MP:frans

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:14

Nie porównuj mnie do tej dziczy na idle bo nie mam z nimi nic wspólnego.

XD

#6 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:19

Arlandis Beasley Warn za Obrazę OOC

#7 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:19

<p>Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.</p>

#8 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 00:47

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych