Skocz do zawartości

[Ban] Jack Mason - Abstynent


Copernik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fallen King
Nick na forum osoby za którą piszesz apelację: Abstynent
Nick na serwerze osoby za którą piszesz apelację: Jack Mason
Typ kary: Ban
Nadający karę: (chyba) Mrucznik
Wytłumaczenie:
Dzień dobry.
 Po tych kilku tygodniach na wygnaniu, uzmysłowiłem sobie, że jednak pora coś zmienić i w końcu napisać tę apelacje, ubiegając się tym samym o UB na Mruczniku. Co do samej przyczyny bana:
 Zostałem powiadomiony o bugu na kopiowanie pieniędzy, chciałem sprawdzić, czy to działa więc zacząłem wysyłać smsy na numer 150. Po pewnym czasie uświadomiłem sobie, że mam już 20kk więc przestałem. Za kilka godzin zrobiłem to samo, dobijając swój majątek do ok. 50kk. Wiem ze to było niewłaściwe, wiem, że zje#ałem, żałuję i przepraszam, chciałbym wrócić na serwer i pograć rp w fajnej ekipie. Wiele czasu spędziłem na tym serwerze, brakuje mi tego luźnego RP. Obiecuję, że więcej tego nie powtórzę, jeśli kiedykolwiek coś takiego wystąpi - zgłoszę, nie tknę. Byłem dobrym graczem angażującym się w życie serwera, dołożyłem parę swoich cegiełek przy rozwoju działając w Komisji ds. Ulepszeń. Raz przegiąłem właśnie z kopiowaniem pieniędzy, wcześniej w kartotece nie mam nic poważnego, nigdy nie szkodziłem graczom w rozgrywce.
 Zależy mi na możliwości powrotu na stary teren, na którym rozpoczynałem chód po ścieżce serwerów role-play, chciałbym tutaj wrócić, chociażby z listą ostatniej szansy.
Z poważaniem, Abstynent.
Oczekiwania: Zdjęcie bana, wpis na listę ostatniej szansy

  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Logi:

 

[12/06/2019 21:42:47] [INFO] AdmCmd: Konto gracza OFFLINE Jack_Mason zostalo zbanowane przez Kenyon_Carrington, Powod: BU(SN) - Mrucznik 
[14/06/2019 11:34:19] [INFO] AdmCmd: Admin Amy_Reif zbanowal Janek_Kremowka, powód: BE [Jack_Mason]
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...