Skocz do zawartości

Gubernator West i zaprzysiężenie Russella!


Rozalka

Rekomendowane odpowiedzi

**Na stronie San News pojawia się nowy artykuł**

 

kUtqhbx.jpg

 

GUBERNATOR WEST I ZAPRZYSIĘŻENIE RUSSELLA

 

 

15 lipca 2019 roku w godzinach wieczornych odbyła się konferencja w siedzibie Sądu Najwyższego, podczas której Gubernator Michael West opowiedział wszystkim słuchaczom i zgromadzonym o nadchodzących zmianach. 

Początkowo Gubernator przedstawił zastępcę Gubernatora - Kimble Hookstraten.

Następnie pojawiła się najważniejsza część konferencji - przedstawienie Toma Russella w świetle nowego Burmistrza.

 

PUaLfBP.png

 


 

**Załączono nagranie z przemówienia Michaela Westa**

 

 

 Michael_West: W dniu dzisiejszym chciałbym poinformować wszystkich obywateli naszego miasta o pewnych zmianach. Żeby dopełnić formalności chciałbym jeszcze poinformować, że moją prawą ręką, a zarazem vice gubernatorem zostaje Pani Kimble Hookstraten, która była bliską współpracownicą byłego gubernatora Helveticy.

Ale skupmy się na najważniejszym wydarzeniu.
W dniu dzisiejszym odbyło się zaprzysiężenie nowego burmistrza Los Santos. Rano doszły nas smutne informacje, że obecny burmistrz Max Enzo zrezygnował ze swojego stanowiska. W jego miejsce do końca obecnej kadencji zostanie powołany były prokurator federalny Tom Russell.
Zrezygnował on ze swojej obecnej funkcji, aby w pełni oddać się dla mieszkańców Los Santos.
 
 
 
 
lbGan8L.jpg
 
Russell burmistrzem!
 
O tym, że Tom Russell został nowym burmistrzem Los Santos dowiedzieliśmy się podczas wczorajszej konferecji, ostatecznie wygłosił on przemówienie, podczas którego zaszokował wiele osób obecnych na konferencji!
 
Za czasów Russella koniec biurokracji!
 
Russell oznajmił, że najwyższa pora skończyć z nudną biurokracją, która jego zdaniem jest wręcz idiotyczna, przedstawił krótko plan, przez co dało się wywnioskować, że ten człowiek twardo stąpa po ziemi. 
Prawdopodobnie swoją wypowiedzią zachęcił do siebie słuchaczy, oraz wszystkich obecnych na sali.
Czy to dopiero początek prawdziwego, lepszego jutra?
 
 
cNcXRBT.jpg
 
**Załączono nagranie z wypowiedzi Toma Russella podczas konferencji**
 
 Tom_Russell: **szuru buru w mikrofon** Dzień dobry Los Santos! Jak wspomniał mój jaaakże znamienity przedmówca - Max Enzo zrezygnował ze swojej funkcji burmistrza naszego miasta. Zostałem powołany ja, Tom Russellby powołać tej funkcji, dalszego prowadzenia miasta. Zastąpimy niewydolną biurokrację...produkującą buble prawne, właśnie... Słyszeli może państwo o aktualnej roli Rady Miasta? Otóż uchwalali oni prawo dla całego STANU, nie muszę chyba mówić że to było skrajnie idiotyczne, aż się dziwię, że Waszyngton nas za to nie pogonił! **śmiech** Ale wracając, dopełnię kadencje mojego poprzednika Maxa Enzo skupiając się przede wszystkim na ograniczeniu nadmiernej biurokracji, od teraz Rada Miasta zacznie zajmować się nie durnymi bublami prawnymi, ale sprawami które POCZUJE całe Los Santos. To właśnie przez miasto idzie strumień pieniędzy dla organizacji porządkowych, zaczniemy rozliczać służby porządkowe z tego jak wydają pieniądze miasta, WASZE PIENIĄDZE.
 
TjNrVIY.png
 
Helvetica bliżej cmentarza, niż władzy?
 
O stanie zdrowia byłego Gubernatora mogliśmy dowiedzieć się kilka dni temu z jego oficjalnie złożonej rezygnacji, w której załączył zaświadczenie lekarskie, świadczące o jego okropnym stanie zdrowia, przez które nie będzie mógł pełnić dalej roli Gubernatora.
 
**Załączono link do oficjalnej rezygnacji wraz z zaświadczeniem lekarskim**
 

 
Na pytania o stan zdrowia Helveticy chętnie odpowiada Gubernator.
 
 "Były gubernator jest ciężko chory. Najlepsi lekarze z całego stanu stwierdzili, że nie jest w stanie pełnićobecnej funkcji.
Gubernator cały czas majaczy i nie reaguje na bodźce.
Wymyślił jakiegoś Morasznika, który podobno jest po jakieś drugiej stronie..." - mówi Michael West.
 
 
 
Nowości nowościami, ale co z obietnicami?
 
Tom Russell chętnie odpowiada na wszystkie pytania zadane przez reporterów odnośnie jego ścieżki i kariery, jako burmistrz. Sam informuje, że jego pewność siebie jest kluczem do sukcesu, co można stwierdzić po jego poprzedniej posadzie. Ostatecznie Russell powala na kolana odpowiedzią '' powstaną korzystniejsze warunki do funkcjonowania biznesów, ulgi podatkowe".
Całość wypowiedzi, wraz z pytaniami od reporterów dla burmistrza zamieszczamy poniżej.
 
TNlyXJY.jpg
 
**Załączono nagranie**
 
Reporter Biagio_Tieri: Skąd pewność, że obietnice zostaną dotrzymane?
Gość wywiadu Tom_Russell: Skąd pewność? Nie będę was mamił durnymi słówkami, myślę że rezultaty mojej pracy miasto mogło odczuć już w trakcie pełnienia funkcji prokuratora Federalnego dystryktu San Andreas.
Gość wywiadu Tom_Russell: Tam słowa dotrzymałem? To tutaj nie dam rady? Dobre sobie **śmiech**  Więc myślę że wszystko jest na dobrej drodze by przywrócić miastu dawną chwałę.
Reporter Jackob_Smitch: Czy Sven wróci do zdrowia, czy jest to raczej nie możliwe?
Gość wywiadu Tom_Russell: Oj, nie jestem lekarzem, dodatkowo bardziej pan Gubernator jest zaznajomiony ze stanem zdrowia pana Helvetici..
Gość wywiadu Tom_Russell: Jeszcze jakieś pytania? Takie bardziej dotyczące funkcjonowania miasta, bardziej bym prosił. Z racji **chrząka, wręcz się krztusi** szacunku do poprzedniego gubernatora Svena Helveticy chcemy uniknąć nadmiernego plotkowania na jego temat.Ops, przepraszam **słychać picie wody**
Reporter Biagio_Tieri: Jak planuje Pan rozwinąć rynek dla nowego pokolenia? Ludzie lubią emigrować, a nam chyba zależy na ich utrzymaniu.
Gość wywiadu Tom_Russell: Rozwinąć rynek? A co ja pan, komunistyczną gospodarkę wprowadzam - centralne planowanie te sprawy? **śmiech**
Reporter Biagio_Tieri: Młodych ludzi trzeba jakoś zachęcić, ma Pan jakiegoś asa w rękawie?
Gość wywiadu Tom_Russell: Oj nie nie nie, my będziemy uproszczać procedury, nie zamierzamy "niańczyć" ludzi. Ale tak, powstaną korzystniejsze warunki do funkcjonowania biznesów, ulgi podatkowe. Ale żadnych większych przejawów centralnego planowania - nie przewidujemy. Chociaż zapowiem, że miasto czeka solidna przebudowa - sporo przetargów co może rozruszyć biznesy budowlane narzekające na brak pracy. Ale tymi szczegółami zajmie się już Rada Miasta.
Gość wywiadu Tom_Russell: Odpowiedź pana satysfakcjonuje, panie redaktorze?
Gość wywiadu Michael_West: Witam.
Reporter Biagio_Tieri: Można by tak ująć, mam jednak jeszcze jeden mankament do wyjaśnienia...
Gość wywiadu Tom_Russell: A bardzo proszę, nie boimy się mniej wygodnych pytań!
Reporter Biagio_Tieri: Jak wiemy milionerem człowiek nie staje się odrazu, start jest bardzo ważny, czy w tej sprawie przemyślane są jakieś dofinansowanie?
Gość wywiadu Tom_Russell: Oczywiście, cały czas funkcjonuje program socjalny prowadzony przez urząd miasta. Na start powinno to wystarczyć, ewentualnie LEKKO zwiększymy kwoty, które można tam będzie otrzymać. Aktualnie... o ile się nie mylę jest to kwota dochodzącą do dziesięciu milionów. Całkiem całkiem, przyzna pan.
Reporter Biagio_Tieri: Sam się sobie dziwie, ale zaskakująco przekonują mnie Pana słowa, na ten moment to kupuje
Gość wywiadu Tom_Russell: Mam nadzieje że ten moment będzie trwał i trwał, dziękuję! No nic, dziękuje za wszystkie pytania, mieście Los Santos - nadchodzimy! Uważam to już za koniec konferencji, miłego wieczoru. **szuru buru**
 
 
BJfilOj.jpg
Edytowane przez Rozalka
  • Like 8
Odnośnik do komentarza

**Zmienia komentarz,ponieważ ktoś włamał mu się na konto**

 

Powiem tyle,że ktoś zhackował moje konto,ale wszystko ok. Tom Russell na Burmistrza? Oczywiście,znam go osobiście i bardzo go lubię....Jest świetnym człowiekiem oraz ma serce,nie to co Max Enzo,zero zaangażowania w miasto...Tom sobie poradzi,wierzę w niego!

**Po czym zamyka stronę i laptopa i jedzie do Tom'a złożyć mu gratulację**

Edytowane przez Pjoter122341
Odnośnik do komentarza

**James Duble siedząc w swoim domu w Palomino Creek zauważył informacje o nowym Burmistrzu oglądając telewizje i pomyślał sobie**

 

Człowiek Biznesu od funkcjonariusza w Los Santos Police Department do Burmistrza Los Santos, ciekawe kiedy zasiądzie na stołku Gubernatora.

 

**Myśląc o tym zaśmiał się sam do siebie po czym wyłączył telewizor**

Edytowane przez Duble
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

**Orlando Hamilton dodaje swój komentarz pod danym artykułem dotyczącym polityki stanu San Andreas*

 

Tak jak powiedział Benjamin Franklin, jeden z ojców założycieli naszej pięknej "wspólnoty" Stanów Zjednoczonych Ameryki:

Pierwszym błędem, jaki popełnia się w polityce, jest zajęcie się nią.
 
Oby tym razem okazało się to fałszywe.
 
Cudownie jest patrzeć na rozwój, zmiany które kreują nas na dobro. Były Prokurator, obecny zaś Burmistrz naszego wiecznie słonecznego Los Santos; Tom Russell godnie zasłużył na dane stanowisko, oddał się wiernie służbie i pracy dla swojej ojczyzny na wielu stanowiskach które było dane mu pełnić.
 
To samo można powiedzieć o nowym Gubernatorze, West.
W końcu ktoś poważny zaczął pełnić tutaj władzę i doprowadzi nasz stan oraz miasto na jeszcze lepszą; możliwą drogę.
Edytowane przez DMJ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...