Skocz do zawartości

[A][POMOC] GTA nie włącza się


Flexi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mrucznikowców,

Mam taki mały problem z samym GTA SA. Wszystko zaczęło się od przeinstalowania systemu operacyjnego Windows 10, pierwszy  raz włączyłam GTA i było w miarę OK. Drugi raz kiedy chciałam włączyć GTA po instalacji ASI loadera, Cleo oraz Modloadera gra nawet nie chcę się włączyć. Pokazuje się proces GTA SA ale poza tym nic więcej. Czy ktoś natrafił na podobny problem?
Włączam GTA w trybie zgodności z Windows 98/ Windows Me oraz uruchamiam program jako administrator. Przed przeinstalowaniem systemu takie ustawienia pozwalały uruchomić GTA bez problemów z wgranymi modyfikacjami ale teraz ... 

Odnośnik do komentarza

Jakie są to modyfikacje? 

Spróbuj usunąć folder: GTA SAN ANDREAS USER FILES.

Odpal SA:MP za pomocą administratora.

Panel Sterowania -> Funkcje systemu Windows -> Składniki starszej wersji -> DirectPlay włącz. 

 

CDhqMRf.png

Odnośnik do komentarza

reinstal gta

Czysta wersja gry działa poprawnie ale jak chcę wgrać cokolwiek nawet Cleo GTA odmawia posłuszeństwa

 

Ja też miałem podobny problem, tylko u mnie wystarczyło w menedżerze zadań zaznaczyć proces GTA, zakończyć zadanie i odpalić po prostu jeszcze raz.

To nic nie dawało ponowne uruchomienie skutkuje tylko nowym procesem do zakończenia

Odnośnik do komentarza

Usuń czity.

 

A tak serio, |To czy masz taki sam problem z singlem?, Moze odinstaluj parę modów, może to coś pomoże

 

Tak jak pisałam mam wgrane tylko te aplikacje do wgrywania modów takie jak cleo czy asiloader

 

Może "czysty rozruch", mi kiedyś to pomogło z gta v, jednam nie wiem jak to będzie z gta sa.

 

Czysty rozruch był już robiony potem próbowałam wgrać HUD GTA V i FPS ale jak tylko wgram w/w programy to nagle GTA odmawia posłuszeństwa no nie wiem najwyżej muszę używać czystej wersji gry :/

 

Jeśli koś chcę znać specyfikacje urządzenia oto one:

Karta graficzna : GeForce MX150

System operacyjny: Windows 10 (x64)

Ram: 8GB kości DDR4

Dysk: 1TB

 

Z tego co mi chłopak mówił ten komputer powinien udźwignąć GTA V na medium/hight

Edytowane przez Flexi
Odnośnik do komentarza

Spróbuj odinstalować jakieś zbędne mody, Może one to robią? - Też tak mam to wina moda, nie wiem jakiego ale jakoś się dowiem xD

Przepraszam ale czytaj ze zrozumieniem kolejny raz napiszę, że mam wgrane aplikacje przygotowujące pod mody nie same mody. Chyba, ze dla Ciebie Cleo albo Asiloader to mod

Odnośnik do komentarza

To tylko możliwym będzie uruchomienie czystego gta, Rozumiem, że ten problem masz również z Samp, Spróbuj może pobrać z innego źródła gta, Czy masz z steam?, |Takich informacji nie podałaś, A mogą się przydać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Czy wcześniej posiadałaś również wersje GTA SA ze steama, czy jednak jakąś inną?

Tak ze Steam

Może być to wina właśnie tego, spróbuj pobrać Crack'a i sprawdź czy wtedy mody będą działać.

Crack jest ten sam co miałam wcześniej

Odnośnik do komentarza

A może sprawdź Stopnie Celsiusza podczas grania, Jakimiś programami, Podeśle Ci nazwy na privie, Jeżeli będą duże sprawdź podczas gry menedżera zadań, jeżeli tam nic nie ma co obciąża Ci Cpu/Gpu, Lub cokolwiek innego, |Obstawiałbym na wadliwy bios

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...