Skocz do zawartości

[A][A] Przeniesienie na 0.3DL


Simeone

Mrucznik Role Play 2.6.1  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chciałbyś, aby w aktualizacji 2.6.1 została zawarta aktualizacja wersji SAMP na 0.3DL?



Rekomendowane odpowiedzi

sZcFbga.png

 

Witajcie!
 
Przed nami aktualizacja 2.6.1, która zawierać miała jedynie nowy system dynamicznych biznesów, a także bardzo rozwinięty skrypt aktorów. Jednak przeglądając ostatnio SA:MP forum (którego oczywiście jestem aktywnym członkiem) natknąłem się na sporo wypowiedzi odnośnie wersji SAMP 0.3DL.

 

Co o niej możemy powiedzieć?

Wydaję mi się, że to zdanie potrafi to wyjaśnić jak najszybciej:
 


"SA-MP 0.3.DL is a seperate version of SA-MP featuring server-side custom models. Right now, custom objects and custom player skins are supported, with more types planned for the future."

 

Oznacza to, że będziemy mogli do naszej gry dodać zupełnie nowe skiny, a także modele. Jednym zdaniem - będziemy mogli zrobić krok w przód i urozmaicić SA:MP'a, który nie oszukując się - nudzi nas swoimi obecnymi zawartościami. 

 

Temat ten powstał po to, aby rozpocząć dyskusję - czy przeniesienie się na nową wersje byłoby dobrym krokiem w rozwoju serwera - osobiście uważam, że tak. Odczuwalny dla was minus z posiadania innej wersji to: Wymóg pobrania i zainstalowania nowego SA:MP, a także pobieranie paczki modyfikacji przy 1 wejściu na serwer (oczywiście paczka bardzo mała, więc nie byłoby to mocno odczuwalne, ale jednak). 

 

Nic więcej do powiedzenia! Dyskusję rozpoczynamy!

 

Kilka tematów, które mogą wam przybliżyć sprawę: 

 



 

Wracając jeszcze na moment do samej aktualizacji, będzie ona zawierała na 100%:

 

  • Aktualizację AC
  • Nowy system dynamicznych biznesów
  • Poprawę fuzji LSMC-LSFD
  • Wiele istotnych bugfixów
  • Jeżeli opinia graczy będzie pozytywna - przeniesienie na SAMP 0.3DL
  • Poprawa i rozwinięcie /personalizuj
  • Zmiany w systemie pożarów
  • [..] Inne nowości 

 

 

 

Logo (napis) by @mrN

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tutaj to będzie dobra opcja; pobieranie obiektów.

W dodatku obawiam, że się skiny jakie by tutaj akurat były wgrywane były by w HQ, co mnie osobiście odstrasza. 

Nie ma mowy, żadnych oczoj*bek - mają pasować pod resztę GTA i styl życia jaki jest tu odgrywany. Wszystko będzie musiało przejść przez KU

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

Aktualizację AC

Czy tym razem będzie to spersonalizowany AntyCheat pod serwer czy znowu losowy z internetu który będzie tylko utrudniał rozgrywkę zwykłym graczom a nie oszustom?

 

 

natknąłem się na sporo wypowiedzi odnośnie wersji SAMP 0.3DL.

widzisz to i nie grzmisz XD!

 

 

Nie ma mowy, żadnych oczoj*bek - mają pasować pod resztę GTA i styl życia jaki jest tu odgrywany. Wszystko będzie musiało przejść przez KU

+1

 


 

Generalnie chyba tylko Mrucznik został na 0.3.7, każdy normalny i szanujący się serwer przeszedł na nowy samp jeszcze, jak był w fazie beta.

Edytowane przez Charlie112
Odnośnik do komentarza

ja pierdole po prostu aktualizujecie i tyle, jak ktoś chce grać to pobierze nowszą wersje i będzie grał, skoro ona jest to nie po to, aby pisać temat z wypocinami i zachętą. Jak macie przejść to przejdźcie i tyle bez zbędnego gadania o dupie marynie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza

Ta paczka do pobrania to mam nadzieję że automatycznie będzie się pobierać i instalować?

będzie przygotowana wersja dla osób z orzeczeniem o byciu inwalidą umysłowym

 

po kiego te głupie tematy, atencjusz? i tak to wgrasz i tak więc co za różnica czy ty napiszesz temat czy poklepiesz się po dupie

Odnośnik do komentarza

Ta paczka do pobrania to mam nadzieję że automatycznie będzie się pobierać i instalować?

Oczywiście, żadnej twojej ingerencji - wchodzisz i grasz.

 

 

To może odstraszyć nowych graczy.

 

Wystarczy spojrzeć na przykładowego skina i jego rozmiar, załóżmy że dodamy ich nawet 40 - to i tak będzie prawie nie miało wagi - chyba, że ktoś ma internet dalej z telekomunikacji 1mb/s, albo jeszcze mniej.. No ale niestety, musimy iść do przodu - powszechnie wiadomo, że wymagania sprzętowe gier rosną. 

 

 

Według mnie to nie odstraszy, a ich przyciągnie - nowi już są tam, starzy wyjadacze siedzą tu, u nas... Musimy zachęcić starych i zyskać nowych.

 


 

 

ja pierdole po prostu aktualizujecie i tyle, jak ktoś chce grać to pobierze nowszą wersje i będzie grał, skoro ona jest to nie po to, aby pisać temat z wypocinami i zachętą. Jak macie przejść to przejdźcie i tyle bez zbędnego gadania o dupie marynie.

 

To jest poważna zmiana, mógłbym podjąć tę decyzję sam - ale ostatecznie oddaję to dla was. Nie chcę, aby potem było - że KU nie słucha graczy, zawsze się na was otwieramy i chcemy współpracować! :D

 

Jeśli będzie negatywny odzew - aktualizacja SA:MP pójdzie sobie do kosza, ale już widzę pozytyw. Czekam na dalszy rozwój dyskusji. 


 

Zachęcam wszystkich do dalszego wyrażania swojej opinii w tym temacie - to dla nas bardzo istotne. 

Odnośnik do komentarza

Zmieniać wersje i to natychmiast. Nie ma żadnych przeciwwskazań by tego nie robić. Paczki pobierają się sprawnie i bez ingerencji, a urozmaici to tylko zabawę i ułatwi pracę nad dalszym rozwojem. Jak ma odstraszać graczy coś co pozwoli na zwiększenie ilości dostępnych pojazdów, skinów, obiektów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

To może po przeniesieniu na 0.3DL udostępnić wszystkie skiny za 5k, a na kolejce udostępnić możliwość kupna wybranego przez siebie skina personalnego za 60kk? Tak bardzo ludzie chcieli tych skinów to niech mają, a może nawet nikt nie będzie poszkodowany gdybyście najpierw dali możliwość wyboru personala dla tych co kupili unikatowego skina.

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej jestem na TAK. Od jakiegoś czasu właśnie myślałem o takim kroku w przód, a tu proszę. Tylko właśnie tak samo jak pisał DMJ, jeżeli skiny już mają być dodawane na serwer to niech będą w LQ. Tak samo z pojazdami, niech będą idealne pod Gta SA, sam wiesz co robić. Tak więc jeszcze raz, jestem jak najbardziej za tym, żeby wprowadzić nasz magiczny świat Mrucznika RP w świat SAMP 0.3DL.

Edytowane przez Taki jeden
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...