Skocz do zawartości

[A][A] Przeniesienie na 0.3DL


Simeone

Mrucznik Role Play 2.6.1  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chciałbyś, aby w aktualizacji 2.6.1 została zawarta aktualizacja wersji SAMP na 0.3DL?



Rekomendowane odpowiedzi

To może po przeniesieniu na 0.3DL udostępnić wszystkie skiny za 5k, a na kolejce udostępnić możliwość kupna wybranego przez siebie skina personalnego za 60kk? Tak bardzo ludzie chcieli tych skinów to niech mają, a może nawet nikt nie będzie poszkodowany gdybyście najpierw dali możliwość wyboru personala dla tych co kupili unikatowego skina.

 

Nie będziemy póki co tworzyć skinów pod czystko KP, czyli nowe skiny będą ODBLOKOWANE. 

 


 

 

ciekawe po jakim czasie powstanie bug tworzący skin ironmana dla rozalki z /fly

 

Po 1 dniu będzie skin psa [..] :) 

 


 

O gangi fajnie by wyglądały w nowych skinach, jeszcze sys. przedmiotów i kurła żyjemy, ty to jednak 'BUG' jesteś :lol:

 

Jak mówiłem przedmioty się opóźnią bo mam wyjazd.

 


 

 

Jak wszystko będzie do siebie pasować, a nie będzie latać Iron Man po mieście to spoko.

 

Luzik, wszystko będzie musiało być zatwierdzone przez górę :D Nie ma opcji o takich wybrykach natury. Wyobraziłem sobie scenkę, jak 16 osób w skinach psów drą mordę pod LSPD /k "hauu hauu".

 


 

Na tak, ale zróbcie tak żeby mi komputer nie wyjebalo na Marsa, proszę

 

Każda gra ma swoje wymagania, trzeba się z tym godzić - jeżeli teraz masz 20fps (ze spadkami) to ja Ci nie pomogę. Idziemy do przodu! 

Odnośnik do komentarza

Zróbcie jakieś nowości dla graczy a nie pierdoły, system przedmiotów, jakies ciekawe systemy a nie same intki i bugfixy xD

Przeczytaj temat, potem się wypowiedz proszę.

 


 

 

Kiedy i o której aktu?

 

Jak będzie gotowe, póki co nie podaję terminów. Tydzień pracy, ale zależnie na rozłożenie mojego wolnego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Przecież Szymek przeniesienie tego tego to są same plusy

 

Jednak patrząc na 15 przeciwnych osób, coś jednak nie same plusy :P Po to jest ta dyskusja, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza

Zmieniać wersje i to natychmiast. Nie ma żadnych przeciwwskazań by tego nie robić. Paczki pobierają się sprawnie i bez ingerencji, a urozmaici to tylko zabawę i ułatwi pracę nad dalszym rozwojem. Jak ma odstraszać graczy coś co pozwoli na zwiększenie ilości dostępnych pojazdów, skinów, obiektów.

wtf można na 0.3dl r1 dodawać nowe pojazdy zamiast podmiany:o? prawie jak mtaXD

Odnośnik do komentarza

Sama aktualizacja na + ale.. Znajdzie fajnych skinmakerów bądź znajdzcie super podmianki w necie, które nie są wyjebane od textury nie wygladaja jak pilka do rugby tylko ladne w LQ. Tyle

 

 

Wszystko mozna znaleźć na zagranicznych portalach - najlepiej aktualizować skiny w ich wygladzie czyli: Ten bez koszulki będzie wrzucony za tego co ma koszulke - np FAM2, jest w koszulce w krate to niech bedzie bez niczego, same cialko, albo ubrany jakos inaczej. Lub w ogóle inne mordy na skinie, dodac jako dodatkowy skins id

Edytowane przez Korupnik
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...