Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 7 głosy

[Ankieta] Noc oczyszczenia!

39 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Noc oczyszczenia! (116 użytkowników oddało głos)

Czy chciałbyś/chciałabyś aby ten event pojawił się na serwerze?

1. Tak. (83 głosów [71.55%])

Procent z głosów: 71.55%

2. Nie. (29 głosów [25.00%])

Procent z głosów: 25.00%

3. Nie mam zdania. (4 głosów [3.45%])

Procent z głosów: 3.45%

Głosuj

#21 _Asardi

_Asardi

Orędownik Rewolucji

• Sponsor
  • 1113 postów
  • Nick SA-MP:Borys_Lyubochka

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:04

Przecież ten event trwa codziennie od kilku lat, ale widzę że i administracja napędza to, by nigdy ten evencik się nie zakończył.

• DMJ lubi to

#22 duszeg

duszeg

Chłopak Timona <3

• Moderator Globalny
  • 216 postów
  • Nick SA-MP:Coger - Martinez Bonitto

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:20

Może pójdźmy na kompromis? Owy 'event' raz w miesiacu, aczkolwiek poza tym eventem kary DM rosną 2x. Przykładowo w poniedziałek jest event, ale wtorek-niedzieka kary za dm są dwa razy większe.

#23 XRay

XRay

Mistrz

• Gracz
  • 347 postów
  • Nick SA-MP:Travis_Gillum

Napisano 30 lipiec 2019 - 11:41

Jestem na tak, ale czuję, że coś się takiego odpierdoli, że potem wszyscy z @ będą tego żałować XD

#24 Porzondkowy

Porzondkowy

Mechanik

• Gracz
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:Juan_Marciano

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:37

dm z rana jak śmietana, dm w nocy o północy, ranek świta - dm wita.

noc oczyszczenia na tak

• Mimik lubi to

#25 skamander

skamander

Zbanowany

• Zbanowany
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:Kate_Scozzaro

Napisano 31 lipiec 2019 - 16:53

A od kogo będzie można kupić broń jak się skończy? Admini będą rozdawać?

#26 Midaś

Midaś

Pomocniczy

• Gracz
  • 26 postów
  • Nick SA-MP:Norbert_Daytona

Napisano 31 lipiec 2019 - 17:43

Ta ''noc oczyszczenia'' jest co sekunde na Mruczniku więc nie ma to sensu.

• Ścigana lubi to

#27 Ścigana

Ścigana

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 27 postów
  • Nick SA-MP:Chiara_Tieri

Napisano 01 sierpień 2019 - 00:14

W Polsce powinna być taka noc. Cały rząd a na pierwszy miejscu zus i skarbowka poszlaby z dymem
  • _Asardi lubi to

#28 Panczo

Panczo

Dobry człowiek

• Gracz
  • 315 postów
  • Nick SA-MP:Miguel Carrasquillo

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:04

Jedno wielkie X, D z tego eventu, jak dojdzie to do skutku to przestane mieć wiare. Wbije ktoś nowy na serwer bez forum, zobaczy co się dzieje i wyda wyrok, na nie, wystarczy ten DM za który aktualnie sa za małe kary.

Użytkownik Panczo edytował ten post 01 sierpień 2019 - 08:05

#29 Olcia

Olcia

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Ashley Costillo

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:28

Jak dla mnie fajny event, jakaś odskocznia od rp, raz na jakiś czas nie jest zła.

#30 Kali

Kali

• Gracz
  • 23 postów
  • Nick SA-MP:Jasiek_Pompka

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:37

tak przynajmniej bede mogl napierdalac przez kilka godzin bez aj

#31 Still

Still

• Gracz
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:Ronald Ferrari

Napisano 01 sierpień 2019 - 13:56

Debilny event dla ludzi którzy nie mają co robić ze sobą i swoimi statsami, dla początkujących tylko odstraszające. Jak chcecie postrzelać to na serwer dm albo od razu zróbcie z mruka serwer 4fun. Śmieszna propozycja patrząc na obecny stan serwera.

• Songo lubi to

#32 Songo

Songo

dzielnicowy

• Moderator Globalny
  • 809 postów
  • Nick SA-MP:Jacob_Shapiro

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:13

Jak dla mnie fajny event, jakaś odskocznia od rp, raz na jakiś czas nie jest zła.

Problem tkwi w tym, że gdzieś 80% (jak nie więcej) graczy na serwerze nie gra RP, tylko DM. 
Ten event jest naprawdę śmieszny. Wystarczy zobaczyć, jak tu niektórzy się wypowiadają i co wypisują.
Przykładem jest ten post:

tak przynajmniej bede mogl napierdalac przez kilka godzin bez aj

Oczywiście - nie mam nic do użytkownika, który ten post napisał. Nie dziwię mu się, bo zapewne każdy gracz wobec niego zachowuje się tak samo, więc czemu on miałby się nie pobawić w DM?

Podsumowując, to ten event jest porażką. Na serwerze obecnie trwa taki event codziennie, nikt prawie z nikim nie może nic grać, bo natyka się na bandę odwalaczy, którzy ustalają własne zasady na tym serwerze, a LKiZ jest tak łagodne, że mają to totalnie w dupie i po powrocie z AJ, robią dalej to samo. Na Mruczniku można pograć RP tylko ze znajomymi, bo z randomowymi graczami możesz tylko ponapierdalać w innych randomowych graczy, którzy po odrodzeniu Cię szukają i będą się bawić w zemstę. Nie chcę, by ktoś się poczuł urażony, nie chcę też atakować serwera czy coś, ale jak już chcecie robić jakiś event, to prędzej powinniście zrobić event polegający na graniu RP przez jakiś czas, niż zrobić event polegający na DM, który na serwerze jest od dawna i taki pozostanie, jeśli LKiZ się nie zmieni. 
Mam ogromną nadzieję, że to nie przejdzie, bo jeśli przejdzie, to wiele osób, które chcą, by ten serwer odżył - stracą jakiekolwiek nadzieję, ze mną w składzie.

• Flexi lubi to

#33 Mateusz924

Mateusz924

Zadymiarz Inbiarz

• Sponsor
  • 32 postów
  • Nick SA-MP:Scott_Hayward

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:47

Problem tkwi w tym, że gdzieś 80% (jak nie więcej) graczy na serwerze nie gra RP, tylko DM. 
Ten event jest naprawdę śmieszny. Wystarczy zobaczyć, jak tu niektórzy się wypowiadają i co wypisują.
Przykładem jest ten post:
Oczywiście - nie mam nic do użytkownika, który ten post napisał. Nie dziwię mu się, bo zapewne każdy gracz wobec niego zachowuje się tak samo, więc czemu on miałby się nie pobawić w DM?
Podsumowując, to ten event jest porażką. Na serwerze obecnie trwa taki event codziennie, nikt prawie z nikim nie może nic grać, bo natyka się na bandę odwalaczy, którzy ustalają własne zasady na tym serwerze, a LKiZ jest tak łagodne, że mają to totalnie w dupie i po powrocie z AJ, robią dalej to samo. Na Mruczniku można pograć RP tylko ze znajomymi, bo z randomowymi graczami możesz tylko ponapierdalać w innych randomowych graczy, którzy po odrodzeniu Cię szukają i będą się bawić w zemstę. Nie chcę, by ktoś się poczuł urażony, nie chcę też atakować serwera czy coś, ale jak już chcecie robić jakiś event, to prędzej powinniście zrobić event polegający na graniu RP przez jakiś czas, niż zrobić event polegający na DM, który na serwerze jest od dawna i taki pozostanie, jeśli LKiZ się nie zmieni. 
Mam ogromną nadzieję, że to nie przejdzie, bo jeśli przejdzie, to wiele osób, które chcą, by ten serwer odżył - stracą jakiekolwiek nadzieję, ze mną w składzie.

polać mu w pizdu

#34 Chrisiak

Chrisiak

mit

• Gracz
  • 385 postów
  • Nick SA-MP:Vernon_Trevino

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:36

Lepiej zróbcie sobie noc oczyszczenia w własnym pokoju.

#35 Korupnik

Korupnik

Wyrocznia

• Sponsor
  • 602 postów
  • Nick SA-MP:Kendrick Westville

Napisano 02 sierpień 2019 - 17:20

To oznacza, że osoby z Aimem i resztą modyfikacji mają jeszcze lepsze miejsce do popisu by sobie nabic staty +?

• _Asardi lubi to

#36 _Asardi

_Asardi

Orędownik Rewolucji

• Sponsor
  • 1113 postów
  • Nick SA-MP:Borys_Lyubochka

Napisano 02 sierpień 2019 - 17:23

Znając życie to pewnie i tak doprowadza tutaj do masowego dmu i zrobią ten event, nie wiem wgl jak można wpadać na takie pomysłu ten serwer RP to tylko z nazwy.

#37 _XaNDeR_

_XaNDeR_

odwalacz

• Gracz
  • 183 postów
  • Nick SA-MP:xander vine

Napisano 02 sierpień 2019 - 18:13

fajny event o huj wam chodzi

#38 _XaNDeR_

_XaNDeR_

odwalacz

• Gracz
  • 183 postów
  • Nick SA-MP:xander vine

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:03

siema co z eventem

• czarnuch_dwayne lubi to

#39 Selman

Selman

• Sponsor
  • 138 postów
  • Nick SA-MP:Owen_Rackley

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:09

Na nie, od tego sie zaczyna i tak będzie codziennie xD

#40 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4544 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 10 sierpień 2019 - 17:46

Dziękujemy za głosowanie, event odbędzie się ale w innym terminie, niedługo z Rozalka organizujemy cały tydzień eventow z okazji 10 lecia Mrucznika A także z okazji wakacji.

Noc oczyszczania pojawi się wtedy, bądźcie cierpliwi, niebawem więcej informacji.
  • Rozalka i Young Policja lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych