Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][PochwałaP@]Beyonce_Bennet

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 Viperekk

Viperekk

Były gracz

• Gracz
  • 234 postów
  • Nick SA-MP:Edgar_Raven

Napisano 01 sierpień 2019 - 02:46

Dobra ludzie !

Po co wy ją hejtujecie jak jej nie znacie i nawet nie prosicie jej o pomoc na serwerze/poza serwerem, ktoś pisze na @Rozalke pochwałe to jego sprawa, najwyżej mu się podobała pomoc, i chciał napisać pochwałę, powód może być byle jaki ale to jest pochwała, i to wyższe rangi zadecydują co z tym zrobić, za tą pochwałe może dostać awans i chuj wam do tego co ona za tą pochwałe dostanie, dla mnie jest na plus.

Jak chce pomocy od Rozalki to zawsze tp sie, lub po prostu mi opisze wszystko na /w

jak dla mnie ta pochwała jest prawidłowa i nie macie prawa hejtować jej oraz tej pochwały, też użytkownik chciał to napisał pochwałę tak jak już wcześnie napisałem proste no, jak jej nie lubicie lub chcecie dla niej jak najgorzej to po prostu nie wypowiadaj się na jej temat pod tą pochwałą, rozumiem skarga to możecie pisać czym was uraziła lub co wam zle zrobiła, ale to jest wkońcu więc trochę kulturki, i nie pisać potrzebnych postów :)

Rozumiem też że ktoś ma swoje zdanie, no ale serio wkońcu to jest kobieta i kultury trochę, i po za tym załatwiać to prywatnie a nie pod postami.

Podpis:

I pozdrawiam !

• Rozalka i 23145656745427 lubią to

#42 Yellows

Yellows

Zablokowany

• Zablokowany
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Marzia Zmywarska

Napisano 03 sierpień 2019 - 23:47

Oczywiście że brak podpisu! XD

#43 DMJ

DMJ

dowództwo lokalnej policji

• Gracz
  • 2653 postów
  • Nick SA-MP:Orlando Hamilton

Napisano 04 sierpień 2019 - 09:39

Rozumiem też że ktoś ma swoje zdanie, no ale serio wkońcu to jest kobieta i kultury trochę, i po za tym załatwiać to prywatnie a nie pod postami.

Czyli jednak potwierdzone, że płeć zmienia postać rzeczy w takich sytuacjach. 

#44 Waleń

Waleń

Zbanowany

• Zbanowany
  • 2698 postów
  • Nick SA-MP:Clark Wallens

Napisano 04 sierpień 2019 - 10:04

Dobra ludzie !

Po co wy ją hejtujecie jak jej nie znacie i nawet nie prosicie jej o pomoc na serwerze/poza serwerem, ktoś pisze na @Rozalke pochwałe to jego sprawa, najwyżej mu się podobała pomoc, i chciał napisać pochwałę, powód może być byle jaki ale to jest pochwała, i to wyższe rangi zadecydują co z tym zrobić, za tą pochwałe może dostać awans i chuj wam do tego co ona za tą pochwałe dostanie, dla mnie jest na plus.

Jak chce pomocy od Rozalki to zawsze tp sie, lub po prostu mi opisze wszystko na /w

jak dla mnie ta pochwała jest prawidłowa i nie macie prawa hejtować jej oraz tej pochwały, też użytkownik chciał to napisał pochwałę tak jak już wcześnie napisałem proste no, jak jej nie lubicie lub chcecie dla niej jak najgorzej to po prostu nie wypowiadaj się na jej temat pod tą pochwałą, rozumiem skarga to możecie pisać czym was uraziła lub co wam zle zrobiła, ale to jest wkońcu więc trochę kulturki, i nie pisać potrzebnych postów :)

Podpis:

I pozdrawiam !

W pochwale mogą się pojawiać tylko pozytywne opinie, bo Ty tak twierdzisz, czy jest na to odpowiedni zapis w regulaminie?

Ech, spermiarze to najgorsza grupa społeczna na tym serwerze. Krawaty czy lizodupy przynajmniej nie powodują aż takiego zażenowania, jak się czyta ich posty.

PS. Na przyszłość dopierdol więcej BBCode'a, oprócz kursywy daj jakieś podkreślenie czy coś, będzie ładniej wyglądać.

• 23145656745427, Ventrix i Perfidny lubią to

#45 Viperekk

Viperekk

Były gracz

• Gracz
  • 234 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 11:56

Czyli jednak potwierdzone, że płeć zmienia postać rzeczy w takich sytuacjach. 

Hahahaha, ja znam Rozalke i zawsze za nią stane, tak poza tym  nie jestem stulejarzem niestety :(

#46 barman

barman

rzal i bul

• Sponsor
  • 761 postów
  • Nick SA-MP:.Ronald Niels

Napisano 04 sierpień 2019 - 12:04

Hahahaha, ja znam Rozalke i zawsze za nią stane, tak poza tym  nie jestem stulejarzem niestety :(

zawsze ci przy niej stanie*   :D

Użytkownik barman edytował ten post 04 sierpień 2019 - 12:05

• plazowicz i roe lubią to

#47 Viperekk

Viperekk

Były gracz

• Gracz
  • 234 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 12:07

Hahahahaha ale śmiesznie jest po prostu kurwa żenada ;)

#48 DMJ

DMJ

dowództwo lokalnej policji

• Gracz
  • 2653 postów
  • Nick SA-MP:Orlando Hamilton

Napisano 04 sierpień 2019 - 12:22

Też znam, znaj sobie kogo chcesz, nawet prezydenta III RP, mało mi to robi. Źle się odniosłeś to mojej wypowiedzi "kolego",  powiedziałem, że płeć zmienia wizerunek w takich sprawach, odnosząc się do zacytowanej twojej wypowiedzi w tamtym poście. 

Stawaj sobie za kim chcesz, nawet za Papieżem, ale jak już się wypowiadasz to daj jakieś sensowne argumenty. 

• 23145656745427, jedrvs i Ventrix lubią to

#49 Pan

Pan

Driver

• Gracz
  • 581 postów
  • Nick SA-MP:Rusek | Montgomery

Napisano 04 sierpień 2019 - 18:41

brak podpisu

#50 BartiK

BartiK

patointeligent

• Gracz
  • 172 postów
  • Nick SA-MP:Terry_Shane

Napisano 04 sierpień 2019 - 22:26

Brak podpisu, a spermiarzy je*** maczetami xD
  • Stanek i 23145656745427 lubią to

#51 Stanek

Stanek

• Gracz
  • 83 postów
  • Nick SA-MP:Dominic Rose

Napisano 04 sierpień 2019 - 22:41

Nie zgadzam się.

Brak podpisu

#52 Jupik

Jupik

• Zasłużony
  • 2070 postów
  • Nick SA-MP:K.Carrington

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:25

Otrzymała już nominację na pełnego administratora - odrzucam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych