Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wygraj unikata! --> Konkurs Komisji ds. Ulepszeń

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Songo

Songo

dzielnicowy

• Moderator Globalny
  • 809 postów
  • Nick SA-MP:Jacob_Shapiro

Napisano 02 sierpień 2019 - 23:03

tEFuEQQ.png

Witamy was bardzo serdecznie!

Z okazji nadchodzącej aktualizacji, mamy dla was konkurs, w którym jest możliwość zgarnięcia unikatowego skina!
Skin jest unikatowy, co za tym idzie - nie będzie można go kupić za żadne $$$ ani MC. Skin jest tylko i wyłącznie dla waszej dyspozycji.
Oczywistym jest to, iż skin jest zależny od płci, jaką na serwerze odgrywacie. Poniżej zamieszczę wam wygląd unikatowego skina dla mężczyzny oraz dla kobiety.

pC6AHFo.png   

PnQtZls.png

Jak wygrać unikatowy skin?

Aby wygrać unikatowy skin, nie potrzeba dużo. Jesteśmy dla was i chcemy dać wam coś wyjątkowego, zatem konkurs nie będzie jakoś specjalnie trudny.
Konkurs polega na wypisaniu 5 prostych rzeczy, które przyciągają Cię do grania na naszym serwerze oraz na napisaniu
 własnej historii na serwerze, przynajmniej 3-4 zdania o tym, jak zaczęliście grać na naszym serwerze i jak obecnie wam się na nim gra.

jD4emEK.png

Komisja sprawdzająca oraz wyniki.

Po wgraniu aktualizacji na serwer, zbierze się komisja sprawdzająca po kolei każdą z waszych odpowiedzi i wyłoni spośród was zwycięzcę, który otrzyma nowego skina.
Wspominałem wyżej o komisji sprawdzającej, zatem pewnie zastanawiacie się, kto w owej komisji zasiądzie - już wam przedstawiam.
W komisji sprawdzającej wasze odpowiedzi zasiądą: Simeone, Mrucznik, _West_, Herato, Rozalka.
Odpowiedzi piszecie w postach pod tym tematem.
Zachęcamy do brania udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

ps. Żeńska wersja skina jest w budowie! Możecie być pewni, że będzie świetny! 

#2 Simeone

Simeone

Black Cat

• vH@
  • 2871 postów
  • Nick SA-MP:Simon_Cotta

Napisano 02 sierpień 2019 - 23:06

Odpowiedzi podawajcie w tym temacie, dodam tylko iż istnieje możliwość personalizacji skina pod własne potrzeby - kolor skóry, kolor włosów, ubrania, drobne zmiany typu - okulary przeciwsłoneczne [..] . Powodzenia! 

#3 artur paralotnia

artur paralotnia

kominiara rogal ddl

• Gracz
  • 100 postów
  • Nick SA-MP:artur paraglider

Napisano 03 sierpień 2019 - 13:35

rzeczy które mnie przyciagaja 1. super administracja 2. poziom rp 3.przyjazna spolecznosc 4. super skrypty 5.sprawiedliwe karanie graczy

pewnego dnia dokładnie 12 listopada 2016 po raz pierwszy wbiłem na serwer mrucznik-rp od razu wiedziałem że ten serwer jest super, założyłem swoją pierwszą postać Cale_Richards do której zapomniałem hasła, jednak nie poddałem się i zacząłem swoją świetną przygodę na nowo wtedy też dołączyłem do Kluch Crew, rozgrywka była wyśmienita miło wspominam te czasy. Aktualnie na serwerze gram od czasu do czasu ponieważ po wprowadzeniu droższych cen np. 1600 za naprawe a nie 800 i 500k za licencje na broń itp. serwer mi się trochę znudził oto moja historia mam nadziej ze wygram

• Straszny Max Cole, Darek i Mimik lubią to

#4 PlagiatMan

PlagiatMan

★Komisja ds.KP

• Gracz
  • 169 postów
  • Nick SA-MP:Ariana_Rose

Napisano 03 sierpień 2019 - 14:25

1. Znajomi, 2.Majątek, 3.Sentyment, 4.Wspólna gra, 5.4fun  Chyba o to chodziło c'nie?

#5 vetzik

vetzik

krulsamp

• Gracz
  • 72 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Cortez

Napisano 03 sierpień 2019 - 14:35

1. Atmosfera która panuje na mruczniku, 2. Mimo DM'u przywiązanie do serwera które nie pozwala mi odejść. 3. Dużo grających znajomych. 4. Dalsza chęć grania. 5. Luźne RP.

No to w 2015 roku pierwszy raz usłyszałem od kolegi że istnieje coś takiego jak RP - Mrucznik, bardzo sie wtedy wkręciłem w gre na mruczniku, założyłem swoją postać Carl Johson zaczynałem jak każdy jako mechanik, grałem z dużymi przerwami lecz no wiadomo jako niedoświadczony gracz RP jeszcze wtedy, nie wiedziałem co to IC a co to OOC, dlatego byłem ciągle karany AJ'otami z biegiem czasu gdy już wydorośłałem, zrozumiałem co to RP i zaczynałem więcej sie udzielać, potem po 2 latach grania dostałem block'a na postać za Nick, co oczywiście mnie oburzyło lecz dogadałem sie z pewnym adminem już nie pamiętam nicku, i ten dał mi unblock, pod nerwem założyłem też drugą postać ale na niej nie grałem, z czasem moja postać grała w jeszcze dawnym LSMC, ale potem została zabita. Lecz jak aktualnie mi sie gra?

Powiem tak nie jest katastrofalnie, miło mi się gra lecz wiadomo jak to na Mruczniku nie zapobiegniemy cziterów, dmiarzy dlatego przez takie osoby łatwo sie zdenerwować - dla mnie mrucznik zostanie legendarnym serwerem na którym fajnie sie gra.

pozdro

#6 Squillante

Squillante

• Gracz
  • 54 postów
  • Nick SA-MP:antonio squillante

Napisano 03 sierpień 2019 - 14:40

Rzeczy które mnie przyciagaja albo raczej przyciągały do grania na tym serwisie to między innymi unikalny styl tak zwany luźne rp, nie ma drugiego takiego serwera jak mrucznik, społeczność trzymająca poziom oraz grającą tutaj od lat, zdarzało się i że administracja przyciągała do gry, fajne ciągle pomysły na urozmaicenie rozgrywki graczom, no i po prostu to mrucznik, spędziłem tu sporą część swojego życia od około 2011 roku, nie da się zapomnieć tych czasów, starając wcielać się w postać młodego Włocha od którego czuć won drogich perfum. Byłem w wielu organizacjach, starsi gracze mogą nawet pamiętać moją organizację, poznałem wielu wspaniałych ludzi bez których jak już wspomniałem o społeczności nie wyobrazalem sobie gry na tym serwerze, pięknie wspominać te czasy, można powiedzieć że takiego dzieciństwa, obecnie brak mi czasu na grę oraz sprzętu aczkolwiek od czasu do czasu zajrzę na serwer wieczorkami. Są postępy, gra się na prawdę przyjemnie. Dosyć sporo się zmieniło, widać że góra dba o serwer, i dobrze bo w pewnym momencie myślałem że to już koniec, ale jak widać nie dają za wygraną i próbują jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę graczom, długo oczekiwane KP wróciło, nic tylko czekać na 3.0 i życzyć wszystkiego dobrego serwerowi na którym mysle ze większość z nas spędziła dosyć sporą część swojego życia.

#7 Victor

Victor

• Gracz
  • 138 postów
  • Nick SA-MP:Wiesiu Skowronek

Napisano 03 sierpień 2019 - 15:33

1. DM 2. Tanie klamy 3. Koledzy mechanicy i wsparcie w nich 4. Statsy 5. Morasznik

To tak, zacząłem grać w 2013 albo 2014, grałem całkiem poważnie przez pewien czas po czym przyśnił mi się sen, że nie warto grać ic lecz napierdalać. Właśnie feralnej nocy obudziłem się cały spocony i zrozumiałem o co chodzi na mruczniku. Wszedłem na serwe i za cały hajs kupiłem klamy. Od tamtej pory regularnie napierdalam i się świetnie bawię patrząc na płacz statsów. Jest super!!!!!!!!!!!

Użytkownik Victor edytował ten post 03 sierpień 2019 - 15:36

• Songo i TymbarK lubią to

#8 Porzondkowy

Porzondkowy

Mechanik

• Gracz
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:Juan_Marciano

Napisano 03 sierpień 2019 - 15:53

Mam przyzwoitą historie.

Pamiętam jak nwm w 2k11 roku w podstawówie miałem takiego dobrego ziomeczka i ogólnie mój blok zgrywał się z jego trasą chodzenia do szkoły i codziennie po mnie zachodził, by szło się nam raźniej, zawsze było można do kogoś gębę otworzyć. Jak to małolaty, czasem była akcja palenia wrotek ze szkoły, często działo się to pod samymi wrotami o nazwie "szkoła podstawowa". Mianowicie, jak już do niego gościłem w chawire, zawsze odpalał swojego laptopa na którego kiedyś wylał mleko, od strony klawiatury numerycznej, więc zawsze przystawiał w kierunku niej jakiś tam wiatrak XXL, odpalał dmuchawe na full, żeby tylko mu się nie resetował od poważnego nagrzania (XDD) i no, odpalał sampa. Świr wbijał na mruka, pokazywał mi np. jak jadąc faggio za pomocą jednego przycisku na jakiegoś speed boosta wystrzeliwywał w kosmos grupkę ludzi grających HG, wzruszałem się. Kiedy spaliłem wroty na chawire, pobrałem sampa, stworzyłem postke, podbiłem na HG jakiegoś krzaka,  pograłem tam trochę (jakos z tydzien), po tygodniu znowu naszła nas myśl, żeby spalić wroty do kumpla, bo po co siedzieć na kilku lekcjach, jak nie trzeba. Niefortunnie zauważyła nas nasza wychowawczyni, zadzwoniła do mojej stachy, po powrocie na chawire wkurwiona zabrała mi neta i koniec kariery gangstera, wyjebali mnie za nieaktywność. 

Tera se wracam z sentymentu, lubie luźne rp, jest kozak społeczność w większości, lubię prowadzić wojny z agresywnymi krzakulcami którzy spinają się o gierkę, zawsze jest co robić, bo nawet na mechu jeżdżąc po los santos może zadziać się akcja życia, nawet przy 30 graczach. 

#9 wunza popek

wunza popek

inspektor gadźiet

• Gracz
  • 64 postów
  • Nick SA-MP:spedy haser

Napisano 03 sierpień 2019 - 18:08

1. sentyment do serwera 2. prostota skryptu 3. luzne rp 4. poscigi z pd 5. beka z wiekszoscia graczy na serwerze

moja historia na mruku zaczela sie w 2011. Podpatrzylem od wuja jak bije duty na mechu, ja gta sa wtddy znalem tylko z serwerow dm. Gdy sir troche popytalem wuja o co cho na tym serwie to krotko odp mi ze zarabia sie kase na auto ma sie swoje imie nazwisko i gra soe nia w zycie no i podjaralem sie tym, na poczatku nie kumalem zalozenia rp tylko gralem jak na jakims rpg. Z czasem jacys tam doswiadczeni gracze z frakcji wytlumaczyli mi na czym to polega po czym zaczalem pdzygode z frakcjami.
Obecnie moja gra opiera sie na niczym niezwyklym, jezdze po ls furmanka z ekipa, w sytuacjach grozacym smiercia bronimy sie przed natarciami odwalaczy reportujac ich i dbajac o dobro serwera, tak rekompensuje moje wczesniejsze wyglupy.

#10 Wojciaszko

Wojciaszko

• Gracz
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Wojciech_Konondolski

Napisano 03 sierpień 2019 - 19:03

1. Zajebista społeczność
  2. Niepowtarzalny klimat
  3. Luźne RP
  4. Prostota skryptu
  5. "Tatuaże na czole Naprawa 1600 Tankowanie 600"

Serwer znalazłem po tym jak na MTA odkryłem, że istnieją serwery RP wbiłem na jakiś 1-szy który wyskoczył ale jak zobaczyłem że ponad 1gb do pobrania to zrezygnowałem (wtedy miałem mega słabego neta) więc wyszukałem na necie serwery RP SAMP i znalazłem oto mrucznika. a mruczniku zacząłem grać jakoś pod koniec 2015, wbiłem na serwer wpisałem /pomoc i szybko ogarnąłem o co chodzi. Na mojej pierwszej postaci dołączyłem do Combat 18 (skinhedzi) spoko się z nimi grało mimo że byłem największym noobem z nich i mi musieli pomagać. Grając tam zarobiłem trochę kasy na sprzedaży matsów i poszedłem do kasyna, wygrałem no ze 100kk (nie ogarniałem wtedy czy to dużo XD) kupiłem sobie licencję na latanie, cropdustera, 2 sultany i NRG i jeszcze kasy zostało. No i jeden z vice liderów się o tym dowiedział i powiedział mi że jak nie dam mu 10kk to mi wbije CK i wtedy wydygałem się i zrobiłem sobie przerwę od gry (dzieciak byłem XD). Jak wróciłem to wtedy już organizacji nie było, a ja sam zacząłem grać na nowych postaciach w innych organizacjach na przykład Commerence Immigrants to było coś pozdrawiam serdecznie ekipkę, grałem też w vagosach głównie organizacje przestępcze. No i gierka się znudziła więc przestałem grać, wróciłem w styczniu 2018 dołączyłem do LSFD i ogarnąłem, że jednym z vice liderów jest stary kumpel z Combat 18, on był wtedy na opiekunie gry (lub była wtedy rekrutacja i się dostał później, nie pamiętam) no i gierka się kręciła elegancko, rekord plam należy do mnie pozdrawiam. Odszedłem z LSFD bo mi się znudziło, wróciłem po tygodniu X-D i ogólnie ten kumpel dostał jakiś czas później bana za brudy z przyszłości, ale kontakt do niego mam elegancko jest. Podczas gry w LSFD poznałem jeszcze 2 liderów, do jednego mam kontakt poza mrukiem do drugiego no niestety nie. Gra jakoś szła ale to nie było to co w 2015, tam było od groma organizacji przestępczych gdzie była mega aktywność. No i ogólnie gram dalej, nie jest to co kiedyś ale jeszcze ujdzie. Mało organizacji przestępczych, mało ludzi z którymi można pohandlować, no brakuje reklamy ewidentnie.

• TymbarK lubi to

#11 spoczko

spoczko

rebel breed

• Gracz
  • 1753 postów
  • Nick SA-MP:Jonathan Gaughan

Napisano 03 sierpień 2019 - 19:16

1. Podstawowa rzecz to sentyment i wspomnienia serwerowych przyjaciół. Serwer od wielu lat nie poszedł do przodu, więc to taki portal do przeszłości.

2. Roleplay to doskonała ucieczka dla marzycieli. Zamykamy się w ciasnym, ciemnym pokoju i odgrywamy jak we śnie. Melancholia pomaga nam przeżyć wyścig szczurów na zewnątrz.

3. Lubię grać incognito, a serwerowa ekipa nie przejmuje się włóczykijami bez twarzy. Podczas gry nigdy nie zdradzam swojej tożsamości, a w zamian oferuję wysoki poziom immersji.

4. Skarbem tego serwisu są użytkownicy. Niektórzy są na niespotykaną na polskiej scenie skalę zaangażowani w sprawy zarządu i administracji. Lubię się z tego pośmiać. Tutejsze inby często przypominają to "poważne" życie publiczne za oknem.

5. Ogromną zaletą mrucznika jest też prosty skrypt. Daje on wolność odgrywania. Dodajcie szczyptę wyobraźni, zbanujcie odwalaczy i macie coś pięknego.

Od wielu lat pojawiam się i znikam. Czasem gniję w półświatku, ale głównie podszczypuję graczy swoimi krótkimi epizodami. Nie jest łatwo tutaj grać, bo komisja organizacyjna nie ma pojęcia dlaczego została powołana. Gracze sami z siebie nie stworzą stałych wątków w grze. Do tego zdolni są tylko pasjonaci, a ostatni z nich odeszli stąd dwa lata temu na inne projekty, niekoniecznie wirtualne.

Użytkownik spoczko edytował ten post 03 sierpień 2019 - 20:26

#12 Risen

Risen

Elder Prince

• Gracz
  • 158 postów
  • Nick SA-MP:Eric Ravens

Napisano 04 sierpień 2019 - 09:42

1. Uważam że pierwszą rzeczą spośród wielu które przyciągają mnie do gry na serwisie M-rp o której warto wspomnieć na samym początku jest prostota. Nie znam innego serwera Role Play, na którym wszystko byłoby tak proste jak na Mruczniku. Możesz zostać w zasadzie być kim chcesz - Polakiem, Kubańczykiem, Rosjaninem, Amerykaninem, Meksykańczykiem, Azjatą, możesz odgrywać skorumpowanego gliniarza, enigmatycznego agenta federalnego, wesołego reportera czy nawet twardego i zagorzałego mechanika. Nie potrzebujesz do tego jakichś zbędnych punktów czy innego syfu. Wystarczy po prostu chcieć.

2. Należy wspomnieć również o sentymencie do tego serwera. Domyślam się, iż większość 'rdzennych' graczy tego serwisu przeżyła tutaj wiele niezapomnianych chwil, jak i poznała plejadę ciekawych osób. Wystarczy tylko czasem usiąść na chwilkę w spokoju, zreflektować się i przypomnieć sobie jak to się tu kiedyś grało, by tylko wywołać na twarzy uśmieszek i powspominać dawne dzieje.

3.Społeczność jest trzecim, a zarazem jednym z najważniejszych rzeczy które mnie tu ciągną. Przez całą swoją przygodę z Mrucznikiem aż do teraz, poznałem masę bardziej lub mniej ciekawych i sympatycznych osóbek. Warto też wspomnieć o tym, że nawet te osoby, które wręcz zjadły zęby na tym serwerze prawie za każdym razem tu wracają, za każdym razem robiąc to samo - po prostu grając, a przy tym dobrze się bawiąc.

4. Niepowtarzalny klimat Mrucznika który udziela się już od pierwszych chwil gry jest po prostu czymś wspaniałym.

5. No i wreszcie historia tego serwisu. Jak dobrze wiadomo, M-rp ma już na karku kupę lat, a także zdążyło miewać swoje wzloty i upadki, których my - gracze - byliśmy świadkami. Wystarczy tylko poszperać troszkę na forum lub podpytać te 'stare wygi' aby dowiedzieć się jak to kiedyś było, a wystarczy tylko wejść na serwer lub na forum i od razu można się dowiedzieć, jak to jest teraz. 

Tak szczerze powiedziawszy, to moja przygoda na Mruczniku zaczęła się od jednej, niewinnej myśli która brzmiała 'zagrajmy RP'. Wszystko zaczęło się od wchodzenia na chwilkę na jakieś serwery Role Play w SAMP i wychodzeniu po chwilkę twierdząc że to zbyt skomplikowane, że nie bo po co i tak dalej, i tak dalej.. aż wreszcie po wpisaniu w wyszukiwarce frazy 'SAMP serwery RP'. Wtedy to właśnie natknąłem się na ten serwer. Natychmiast wbiłem IP serwera i po prostu wszedłem rozpoczynając tym samym kreowanie mojej pierwszej postaci. I tak - przez długi okres czasu - aż do teraz nie żałuję swojej decyzji o pozostaniu tutaj, mimo niejednej skrajnej sytuacji, która nakłaniała mnie do 'wywalenia' Mrucznika w kąt i powrotu na serwery DM. Obecnie, mimo skrajnie małej w porównaniu do zamierzchłych czasów ilości graczy, dobrze się bawię wchodząc raz po raz na serwer i zwyczajnie grając. Po prostu jestem gdzie jestem - na serwisie Mrucznik RP.

• _Sonika_, Darek i Ventrix lubią to

#13 Mientuz

Mientuz

Doświadczony

• Sponsor
  • 124 postów
  • Nick SA-MP:Jacob_Squillaci

Napisano 04 sierpień 2019 - 15:33

No to zacznijmy od tego, że grałem kiedyś na serwerach drift za małego knypka i katowałem elegy było tam dużo osób  i po jakimś czasie mi pisali o jakimś mruczniku rp nie wiedzialem co to te rp nawet jest, podali mi ip i zacząłem wszystko kumać było super mój pierwszy nick Angelo Williams może ktoś kojarzy, ogólnie fajnie się gra tyko mało rzeczy sie tu zmienia.

1.Majątek 2.Znajomi 3.Chęc gry 4.Nie ma w co grac innego xd 5.atmosfera

#14 Young Policja

Young Policja

• Sponsor
  • 299 postów
  • Nick SA-MP:Shin_Carter

Napisano 04 sierpień 2019 - 15:48

co ja bede pierdolil, zaczalem grac ze znajomymi i nadal gram bo mi sie tu podoba

gram tu tylko i wylacznie z sentymentu, majatku, spedzonego tu czasu i dla znajomych oraz atmosfery

• Oficer lubi to

#15 Taki jeden

Taki jeden

Doświadczony

• Sponsor
  • 161 postów
  • Nick SA-MP:Matthew Smiting

Napisano 04 sierpień 2019 - 21:05

Przygodę na mruczniku zaczął dzięki znajomemu, dzięki któremu jestem tu do dziś. Zawsze grałem na serwerach gdzie nie było czegoś takiego jak "Role Play". Pierwszy raz po zalogowaniu się na ten serwer i zobaczeniu taksówkarza pierwszym pytanie było napisanie "gdzie jest najwięcej graczy", doskonale to pamiętam. Oczywiście zawiózł mnie na mechy i w taki sposób miałem swoją pierwszą pracę. W dalszym okresie grając na mruczniku, zbierałem tylko auta i dalej nie wiedziałem co tu się do końca robi, jednak jak już po tych paru miesiącach zbierania z napraw i napiwków miałem swoje wymarzone auto - cheetaha, mogłem przystąpić do zrozumienia pojęcia "Role Play", wtedy właśnie natrafiłem na ziomka ze Skinów, on mi wszystko wytłumaczył, załatwił mi fuchę i właśnie to była moja pierwsza organizacja gdzie grałem Role Play. Po pojęciu tego wszystkiego, zobaczyłem że na serwer zostało dodane KP, oczywiście kupiłem je jak najszybciej, zbierając kasę i bijąc odsetki, mogłem skupić się na grze IC, jak i świetnej zabawie ze znajomymi. Tak mi mijał czas, aż w końcu odszedłem ze skinów i dołączyłem do HA, tam już byłem dłuższej, siedziałem tam i poznawałem ludzi. Dalej już zaczęła się moja karierka ze służbą porządkową do której jestem do dzisiaj. Początkowo było to SASP, mega ekipa jak i klimat który mnie wciągnął na minimum 5 miesięcy. W dalszych moich przeżyciach trafiłem do FBI, zdałem akademię i postanowiłem spróbować sił przenosząc się do LSPD, gdzie jestem do tej pory. Mrucznik zafascynował mnie od samego początku, mając 13 wiedziałem, że spędzę tu mnóstwo czasu. I tak się stało, spędziłem na mruku tyle lat, od 13 roku życia, do obecnej sytuacji gdzie mam 19 lat. Serwer wciągnął mnie od samego początku, pozostanę tu jeszcze długi czas, nie da się opuścić tego klimatycznego miejsca.

Co mnie tu trzyma i przyciąga?

1. Niesamowity klimat którego nie da się znaleźć na innych serwerach.

2. Poznani ludzie dzięki którym mogłem jak i mogę się tutaj dobrze bawić.

3. Wspomnienia które nigdy nie zostaną zapomniane.

4.  Społeczność która ukształtowała historię Mrucznika jak i moją.

5. Wytrwałość Administracji Mrucznika, widząc chęć pomocy jak i ulepszenia naszego serwera mam ochotę tu dalej grać. Ogłoszenia mówiące o tym, że serwer idzie w lepszą stronę zachęcają mnie do dalszej gry tutaj i nadziei, że serwer będzie jeszcze trwał, jak już to pokazał przez te wszystkie lata.

#16 HeySoRondo

HeySoRondo

• Gracz
  • 512 postów
  • Nick SA-MP:Shigochiyo Takara

Napisano 04 sierpień 2019 - 21:39

witam zaczolem grac tuaj jak mialem 6 lat wciognelo mnie to bardziej nisz mefedron, gralem ile moglem zylem sobie w swiecie gry i nic oprocz tego nie widzialem, jak wiekszosc z ludzi grajacych tu, jednak bylem inny bo mnie nie interesowaly pieniadze tylko dobra zabawa, a spoleczenstwo na tym serwerze to szit, teraz bynajmnniej bo tylko dmisz probujesz rp ale Ci nie wychodzi bo sie nie da, a jak juz zagrasz rp to tylko jak wyjedziesz z miasta jak najdalej ze swojom frakcja i jestes liderem i kazesz im grac RP do ss xD tak to dziala nie ma co sie oklamywac, a teraz dostalem bana wiec jak skina bym wygral to bym w prezencie o ub poprosil, bo za dartmo dostalem bana to skina i ub chyba tez mg.

opowiem wam mojom pierwszom akcje na tym serwerze:

a wiec byla to godzina jakos 21 : 00 po wieczorynce se wszedlem i zalozylem konto Marcin Tico, po czym zaczalem zarabiac jako mechanik miałem swoje  50 000$ zarobione legalnie, po czym spotkalem czarnego sultana wysiadlo z niego pare osoub i mnie porwali jak pozniej okazalo chcial mnie okrasc, a byl to zaufany gracz i napisal mi : "spokojnie jestem zaufanym graczem nic sie nie dzieje" i mnie wywiezli tak sie przestraszylem i stracilem swoje 50.000$ :) oddajcie pls xd

• Włóczykij lubi to

#17 callaway

callaway

• Sponsor
  • 41 postów
  • Nick SA-MP:Garett Macaulay

Napisano 05 sierpień 2019 - 02:22

1. Majątek.

2. Znajomi

3.Bardzo długo tutaj grałem, postanowiłem że wrócę i tak zostało i zostanie.

4. love this

5. love this

• Olaax lubi to

#18 Telehama

Telehama

102

• Moderator Globalny
  • 943 postów
  • Nick SA-MP:Luis Ravens

Napisano 05 sierpień 2019 - 11:21

Co do historii mego zaczęcia:

Rozpoczęło się wszystko w 2009-2010 kiedy to ze znajomym szukaliśmy sobie serwera do pogrania. Wszelkie serwery 4fun, dm, itp nas już nudziły, więc postanowiliśmy spróbować czegoś innego i tak napotkaliśmy serwer mrp. Weszliśmy i zaczęliśmy swoją grę, która toczyła się do 2012 (jeśli chodzi o moją osobę) przez jeden słaby incydent ze strony admina. Po około 5 latach od tego wszystkiego znów wróciłem, na początku z ciekawości (ile się zmieniło? Jak bardzo? Czy w ogóle serwer dalej stoi?) i tak pozostałem do dnia dzisiejszego zasilając jeszcze szeregi administracji i moderacji forum.

Co mnie przyciąga na ten serwer?

1. Na pewno jest to społeczność. Nie ważne czy dana osoba jest nastawiona na mnie pozytywnie, czy negatywnie to zawsze można coś zagrać czy pogadać w przyjemny sposób.

2. Wspomnienia - za każdym razem jeżdżąc w dane miejsca na mapie przywołuje wspomnienia, a nawet widząc same pracujące San News można powspominać przykładowo Diego Xandiagos, z którym grałem w tej frakcji i prowadziliśmy dużo fajnych zabaw.

3. Klimat - mocno pokrywa się to ze społecznością bo bez ludzi nie ma klimatu.

4. Ciekawość - W historii tego serwera było wiele mniej lub bardziej udanych ataków czy to przez same osoby zasiadające w administracji, czy graczy z powodu zemsty. Mimo to serwer dalej się trzyma, a gracze wchodzą dalej pograć co jest interesującym zjawiskiem.

5. Wydarzenia/Eventy - kolejne nowsze to eventy powodują, że chce się wejść na serwer i zobaczyć co się dzieje bądź co się stanie. Dzięki wydarzeniom tym też więcej osób wchodzi na nasz serwerek.

• _Sonika_ i Risen lubią to

#19 Brucek

Brucek

★ ★ ★ ★ ★ ★

• Gracz
  • 477 postów
  • Nick SA-MP:Richard Brucson ☻

Napisano 05 sierpień 2019 - 16:14

Historia:

Zaczynałem na serwerach drift, lecz po jakimś czasie znudziło mi się to, zacząłem szukać czegoś lepszego.

Wszystko rozpoczęło się jakoś we wrześniu 2013, gdy mój brat Kraffat grał na serwerze w NoA, ja jako mały szczyl siedziałem obok niego i oglądałem jak grał w warsztacie.

Pewnego razu poprosiłem go, żeby stworzył mi konto, stworzył mi je pokazał jak zarabiać, jak w sumie prawie każdy zacząłem na mechu, zrobiłem prawo jazdy, kupiłem Tampę i zaczynałem sobie jeździć bez większego celu.

Jakoś po tygodniu gry zobaczyłem komunikat o rekrutacji do KT, z tego co pamiętam liderował to Baron. Przyjechałem, niestety nie dostałem się, bo nie umiałem zasad RP. Poszedłem do brata, on zaczął mnie uczyć RP od podstaw,

gdy powoli ogarnąłem RP, zacząłem się otwierać do graczy, zawsze lubiłem klimat szajek. Moja pierwsza frakcja? - Pamiętam że to była niedziela, późny wieczór, Frank Rossi napisał w ogłoszeniu o wyścigach na DH, więc pojechałem i po jakiejś godzince rekrutowania mnie dostałem się, pamiętam że trochę pykałem w szajce, lecz po jakiś 2 miesiącach szajka upadła.

Obecna gra na serwerze:

Ogólnie gra mi się całkiem dobrze, mam grupkę znajomych z którymi gram RP, no bo jak wiadomo. Żeby sobię tutaj pograć, trzeba mieć grupę znajomych. Ogólnie cała nasza gra toczy się w warsztacie, oraz zajawce IC ściganiu się Elegy/Cheetahem.

Co przyciąga mnie do gry na serwerze:
Ogólnie fajny klimat, panuje tu luźne RP, nie trzeba grać codziennie żeby coś nam nie upadło.

Znajomi z którymi często gram.

Sentyment, serwer stoi od 2009 i nadal się trzyma.

Atmosfera, ogólnie nikt nie spina się o nic, każdy jest cierpliwy.

#20 NLE stepel

NLE stepel

• Gracz
  • 470 postów
  • Nick SA-MP:Zack, Matheus, Bobby

Napisano 06 sierpień 2019 - 01:26

Co mnie przyciąga na serwer?

• Zdecydowanie na serwer mnie przyciągają, coraz to lepsze aktualizacje, gdzie my, jako gracze dostajemy porcje nowych, jak i ciekawych rzeczy na serwerze. W końcu po długim okresie zostały wprowadzone MC, które jak najbardziej wpływają na + serwera.                                                               
  • Drugą rzeczą, która mnie przyciąga na serwer, to gra ze znajomymi, których poznałem na MRP. Osobiście, bardzo się cieszę, że poznałem tak wspaniałych graczy. Z niektórymi jestem bardziej zaprzyjaźnieni - wiecie, facebook i te sprawy.                                                                                     
  • Majątek? Nie, raczej jego brak. Uwielbiam wchodzić na serwer mając w banku marne 100 tysięcy. Dzięki temu siedzę dłużej na serwerze i staram się zarobić troszkę wirtualnej waluty.                                                                                                                                                             
  • Hazard! Jejku, zawsze wchodząc na Mrucznika od razu myślę o tym, żeby pójść do kasyna. Tak jak pisałem wyżej, mając 100 tysięcy można na prawdę, ale to na prawdę zdobyć bardzo dużą ilość pieniędzy. Niestety u mnie kończy się to tak, że potrafiąc odrobić się z 1kk do 50kk, tak i tak po chwili przegram wszystko... :(                                                                                                                                                                  
  • Administracja - aaaa raczej kilka z nich. Według mnie aktualnie serwer, jako administracja podtrzymuje @1K2a3m4i, który jest wspaniałym administratorem, oraz _West_. (jduble)​       

Obecna gra na serwerze

• Aktualnie na Mruczniku jak wiemy, jest kryzys. Dużo dobrych graczy poodchodziło, a dużo graczy po prostu dorosło i przestało grać w gierki. Niestety nawet organizacje porządkowe nie umieją stworzyć fajnej gierki.. Ale tutaj rozwiązaniem są właśnie znajomi. Często wchodząc na MRP naciskam tylko "TAB" i już widzę jakiś znajomy nick. Szybkie /w, no i jest gra!

Historia

• Na Mrucznika pierwszy raz wszedłem w grudniu, 2017 roku. Gadając jeszcze na SKYPE z Dominikiem "mimkiem" H. wpadliśmy na pomysł, aby pograć w GTA Sa. Przed tym oglądałem trochę RP w Gta SA, więc spytałem mimka, czy zna jakiś serwer. Chwila szukania, no i mamy Mrucznika! Jako iż było to moje pierwsze wejście na jakikolwiek serwer RP nie wiedziałem nawet jaki dać nick. Postanowiłem zmodyfikować lekko swoje imię OOC i wziąć jakąś sławną markę, i takim sposobem powstał Matheus Gucci. Po wejściu postanowiłem grać czarnego gangusa, doszedłem z Mimkiem do jakiegoś gangu.. a w sumie to on doszedł, bo mi od razu wbili BW i chcieli mnie okraść (sad). Po tym incydencie postanowiłem, że granie czarnucha to nie jest moja bajka i spytałem o zgodę jakiegoś administratora o zmianę rasy na białą. Po kilku dniach grania jako zwykły mechanik, była rekrutacja do USSS prowadzone przez Alex'a Whitman'a. Poszedłem na rekrutację, nie dostałem się. Po 4 godzinach była ponowna, wieczorna rekrutacja no i wtedy rekrutowany przez z tego co pamiętam Joseph_Bottler (czy jakoś tak) się dostałem. Codzienne wykłady, przepisanie wszystkich kodów, lokalizacji itd. na kartkę, oraz zdanie później tego przeniosły mnie z Cadet'a na Agenta. (Chyba [1] to było agent, nie pamiętam) Następnie dostawałem często awanse, po prostu grałem jak najlepiej. Po chyba dwóch miesiącach grania w USSS awansowałem na Dyrektora Akademii. Będąc Dyr. Akademii miesiąc, Alex Whitman postanowił, że oddaje mi USSS. Niestety na krótki okres, bo tylko tydzień, no ale cóż - byłem liderem! Później było całkowicie inaczej, z dobrego gracza stałem się odwalaczem, przegrywałem pieniądze w kasynie i tak to było. W końcu nadszedł czas, gdzie poznałem niestety zbanowanego Abstynenta. Pograliśmy chwilę, pogadaliśmy - postanowiliśmy stworzyć org. przestępczą. Catherine Boyz 73' - pierwszy mój gang, i od razu Y.O.G! (vld) Po tygodniu gry, nauczyłem się co i jak, jak mniej więcej grać. Później niestety chłopaki IC odwalili krzywą akcję, podostawali wyroki a młodziutki Trey_McTavish (czyli ja) został O.G. Niestety połowa graczy nie wiedziała, gdzie znajduje się Catherine, więc z później poznanym Vanś'em, który w ch... ogarnia te klimaty zmieniliśmy Catherine Boyz 73' na Glen Park Town Boyz. Trochę pograliśmy, no ale niestety po jakimś czasie gang upadł. Później znowu, trochę odwalania, trochę przegrania kasy no i cóż... Przerwa! Nie wchodziłem na mrucznika jakieś 3 miesiące.. po wejściu po trzech miesiącach niestety gracze zaczęli już odchodzić, no i mamy teraz.. teraźniejszą sytuację na serwerze, jednak dalej wierzę w to, że Mrucznik powstanie na nogi!

• Nikuś, xannax i Weekley lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych