Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wygraj unikata! --> Konkurs Komisji ds. Ulepszeń

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 jedrvs

jedrvs

Wyrocznia

• Gracz
  • 679 postów
  • Nick SA-MP:Cordozar Mandoe

Napisano 06 sierpień 2019 - 21:49

• Więc moja przygoda na mruczniku zaczęła się w roku 2017 kiedy siedziałem u kumpla i grał w SAMP, wtedy jeszcze nawet nie wiedziałem co to, więc wytłumaczył mi wszystko itd. W pierwszym tygodniu mojej gry na mruczniku poznałem osobę o nicku Matheus Gucci, w sumie - było to śmieszne. Woził mnie jakąś śmieszną limuzyną, później poszedłem spróbować swoich sił w U.S.S.S gdzie liderował Alex Whitman  :love: . Poznałem tam jeszcze parę fajnych osób, takich jak Mimek itd. W późniejszym czasie poszedłem do organizacji zwanej Hells Angels - w tej organizacji moja gra nabrała sensu, poznałem tam wiele wspaniałych osób, z którymi niestety mam na pieńku.unknown.png

Co trzyma mnie na serwerze?

To proste - głównie klimat, majątek, zabawa, oraz różne eventy i inne duperele.

• Copernik lubi to

#22 jackieHAN

jackieHAN

Zablokowany

• Zablokowany
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Han_Hayashi

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:29

1. Znajomi.

2.Fajne spędzanie czasu,

3.Wyluzowanie się (chodź czasem to trudne na mruczniku)

4.Odgrywanie postaci na swój unikatowy sposób.

5.Jakiegoś rodzaju rywalizacja. Np-W byciu coraz bogatszym.

Otóż grę zacząłem mniej więcej w 2013 roku, Grałem wtedy z starszym bratem, Pamiętam ze był zawsze bogatszy ode mnie :C.

Pracowałem jako mechanik/Prawnik ale to po jakimś czasie się znudziło. Gdy zarobiłem 1 milion poznałem pewną osobę. Chrisa_Kobayashi (nie jestem pewien czy dobrze napisałem) On handlował pojazdami , Nauczył mnie cen pojazdów i zacząłem się tym zajmować, zawsze pisaliśmy sobie jak udało nam się kupić jakieś auto "Po taniości" heh. Po około roku albo dwóch Zarobiłem okrągłe 100kk , Z odsetek nazbierałem do około 180kk i niestety poszedłem do kasyna. Tak skończyła się moja historia na jakieś 2 lata. Ale znowu tu jestem z podobnym majątkiem ale z urazem do kasyna :D

Pozdrawiam! -Liczę że mrucznik jeszcze powstanie.

#23 steven_canon

steven_canon

Mechanik

• Sponsor
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:Steven_Canon

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:49

1. Kasa 

2. Dobre samochody 

3. Możliwośc uczęszczania do fajnych prac 

4. Gra ze znajomymi 

5. Dobre zabicie czasu 

#24 VL3KS

VL3KS

• Gracz
  • 32 postów
  • Nick SA-MP:Drake Malphurs

Napisano 07 sierpień 2019 - 22:25

1.Raz się przyjdzie ciężko odejść
2. Luźne RP
3. Wkrótce zapewne będzie aktualizacja 3.0
4. Czekanie aż konto zostanie odbanowane
5. Szybki zarobek i szybsza strata hajsu

Trafiłem tu przypadkiem parę lat temu, widziałem że jestem lepszy niż inny, zostałem, nic się nie zmieniło, nie zmieni zapewne, będę grał dalej jak po nieudanym odejściu wróciłem i czekam na UB.

#25 GZUZ

GZUZ

skinny white pimp for love

• Gracz
  • 11 postów
  • Nick SA-MP:Brak_nicku

Napisano 07 sierpień 2019 - 23:40

Zacząłem grać tu juz troche dawno.
Na poczatku troszeczke odwalalem, bo nie rozumialem co to jest RolePlay i reszta tych wszystkich zasad, LKiZ itd.
Minelo duzo czasu i zalozylem konto na forum, duzo przez to sie dowiedzialem.
Przede wszystkim duzo o RolePlay.
Do grania na serverze przyciąga mnie atmosfera, sentyment, duzo fajnych ludzi.
Nawet dzisiaj zaczęło mi sie troche nudzic, a byl cziter na serverze i dostalem kick przez antycheata. Mogłem juz nie wchodzic na server, bo nie chcialo mi sie ale cos mnie wlasnie przekonalo do wejscia na niego.
Tak naprawde na skinie mi nie zalezy ale jak bym go wygral to chcialbym go podarowac pewnej osobie.

#26 420San

420San

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów
  • Nick SA-MP:San_Escobaro

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:17

Co Przyciąga Mnie Do Grania Na Mruczniku

1. Ciekawa Społeczność serwerowa przy, której nie trzeba grać na Full TryHardzie, więc można się fajnie pobawić i rozluźnić.

2. Duża ilość frakcji, mamy możliwość odgrywania wielu specjalizacji.

3. Dość prosta i klarowna rozgrywka, mam tutaj na myśli to że nie trzeba grać 5 lat na serwerze żeby dorobić się auta/domu.

4. Dużym plusem jest również to, że cały czas pojawiają się nowe organizacje. Serwer nie stoi w miejscu i nie jest ograniczony pod względem frakcji/rodzin/działalności.

5. Największym plusem według mnie jest Administracja, która zawsze szybko pomaga przy problemach jak i sprawnie odpowiada na pytania.

Jak Zaczęła Się Moja Przygoda Z Mrucznikiem ?

Moja przygoda z Mrucznikiem zaczęła się już dawno nie potrafię określić dokładnej daty, ale pierwszy raz o Mruczniku usłyszałem w 2017 roku. Na początku serwer nie przyciągnął mnie, ponieważ nie potrafiłem grać jakiegokolwiek RP.
Od jakiegoś czasu nie potrafię się wręcz oderwać od grania na serwerze, nowi ludzie, nowe możliwości oraz wielka gama prac, które możemy przyjąć pochłonęły mnie na dobre. Mrucznik jest według mnie najlepszym serwerem do zabawy, odprężenia i chill'owania. Mam nadzieję, że Mruczek dalej będzie wielki i potężny !

#27 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 37 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 08 sierpień 2019 - 21:32

co mnie przyciąga:

znajomi

moje m4 i mp5

moj deagle

moj cloverek

mozliwosc stania na strazy poprzez pisanie skarg na cziterow, lamaczy lkiz, szkodnikow.

jak zaczela sie moja przygoda:

szukalem serwer 4fun i dm i tak znalazłem mrucznika. Od razu spodobała mi się jego magia i atmosfera, ktora na nim panuje. Po kilku godzinach bicia ludzi dostalem 2 lvl i mogłem dostać to, czego każdy pragnie - M4, zatem kupiłem je i zacząłem zwalczać przestępczość, ale.. Poznałem magię Role Playu i stania na straży sprawiedliwości i zacząłem pisać skargi na szkodników serwerowych oraz ich zwalczać. Uważam, że mrucznik to fajny serwer!

• artur paralotnia lubi to

#28 SenteSzafiro

SenteSzafiro

Stary Syndykatu

• Gracz
  • 70 postów
  • Nick SA-MP:Lares_Shapiro

Napisano 09 sierpień 2019 - 00:57

Najbardziej na tym servie przyciąga mnie <3 :

1-Obiecana mapa 3.0

2-Wysoki poziom RolePlay

3-Znikomy DM, DD/CZ i MG

4-Kulturalna i sprawiedliwa administracja

5-Umiejętne radzenie sobie z cheaterami

Historia: Zakładam postać Mohammed_Nasrallah, mechuje dwa dni aby kupić clovera i superancko czułem się jak król! Mijają 3 lata gry, Kubi kradnie mapę XD ahhh luuźno, toż te dodatki kosztowały grooosze idzie wybaczyć dla takeij rozgrywki :3, po czym psuje się jakaś aktualizacja i tracę 200kk, ale luźniutko gram dalej. Bo warto! naprawdę, nie świruję.

#29 Korupnik

Korupnik

Wyrocznia

• Sponsor
  • 602 postów
  • Nick SA-MP:Kendrick Westville

Napisano 09 sierpień 2019 - 01:55

A to ja se wbije, ugram to gnojki.

A wiec co Mnie przyciaga... Zamknięte grono osób z którymi sobie pykam i najchętniej odbudował stara ekipe, ktora grala w 2k15/14. Czuje jakis pier.. sentyment do tego ku...dołka z tego powodu, że to tutaj się nauczyłem rp - na luźnym poziomie. Moje ziomale Mnie tu trzymają co moge z nimi play, oraz osoby które Mi mówią, że ich rażę Moja zajebistością i chcą bym robił im gang bo nie mają gdzie grać.

A wiec, historyjka nie będzie długa bo pamietam Swoja przeszlosc nawet sprzed tygodnia dość dziurawo (barman mowi ze to jakies narkotyki mi niszczom glowe - NIGDY NIE BRALEM NARKOTYKÓW WANDALU). Wbijam Sobie na serwerek patrze, cos tam RP - mowie spoko, podbiłem pierwsze co - GANTON. Wbijam tam, przyjeli Mnie z otwartymi lapami - patrze jakis tam nick a to Bonger se byl, mowie spoko podbita - coś tam wiedzialem bo sobie czytalem o tym, zaczynam play z Nim - zaczyna mi tlumaczyc co robie zle, co robic by bylo lepiej - mowie dobra, to będzie mój mentor i ziomal do gierki.. Wkręcił Mnie w klimat GROVE, zalozylem konto na forum - zalozylem skype bo wtedy byl modny - wbilem na konwersacje grove i zaczelismy ostry rozpier.. grove ze aż rzygać się chce gdy ludzie widzom grove na mrucznik - MOWIA OD RAZU, ŻE TAM GRA KORUPNIK ALBO BONGER - NA STO PROCENT. Albo ktoś z starej ekipy, którzy nie leżą już gdzieś na banie lub nie opuscili tego.. no wiadom czego. Typu maku itd. Oczywiscie pozdrówki dla wszystkich mordeczek z którymi Mi sie gralo zajebiscie, i nie musialem się z nimi kłócić za to, że są albo fr.. albo rakami, pozdrówki pozdróweczki. A NO I ZACZĄŁEM JAKO TAKI NONAME W SUMIE NA POBOCZNYCH KONTACH WCZEŚNIEJ NIE MAJAC POJECIA JAKOS ROK WCZESNIEJ CZYLI 2k13? Ogolnie nakur. jako kozak player od 2k13 końcówki czyli jakies 3 miechy po byciu noname. 

#30 KGB

KGB

• Sponsor
  • 2004 postów
  • Nick SA-MP:Denis_Brandy

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:54

1. G - Gniew
2. R - Rozczarowanie
3. A - Agresja
4. C - Cynizm
5. Z - Zawiść
-----------------------------
6. M - Mrucznik
     |
7. R - Role
8. P - Play

#31 PrutoRP

PrutoRP

• Gracz
  • 198 postów
  • Nick SA-MP:Steve_Cheng

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:40

Moja historia jest bardzo ciekawa... 3lata temu mój brat grywał na MrucznikuRP. był on dobrym graczem na serwerze Mrucznik ogarniał RP i inne rzeczy... Pewnego dnia z ciekawości wszedłem na serwer by zobaczyć jak to jest na tej grze gdy spytałem się brata na czym to polega wciągnąłem się nie umiałem w RP ani trochę i to był minus ogólnie odwalałem non RP i inne i po 6 miesiącach gry zrezygnowałem.. 1 rok później znudzony wszystkimi grami przypomniałem sobie o mrucznikuRP. Chciałem zmienić się i być człowiekiem RP aplikowałem do wielu frakcji USSS LSFD GUNSHOP miałem 1 problem nie umiałem zarabiać pieniędzy nie byłem aktywny aż do incydentu z kasynem... Gdy miałem 3kk zarobionych pieniędzy wszedłem do kasyna by zagrać o full mojej kasy straciłem wszystko... Po tym miałem przerwę miesięczną Ale gdy zrozumiałem na czym polega RP i praca Doznałem reaktywacji i tak oto w miesiąc odrobiłem 3kk i od tamtego momentu grałem na Mruczniku jako zwykły gracz z opanowanym RP nie jak jakiś mech. A te jakże proste ale wielkie rzeczy które mnie przyciągają to 1. Codzienna dawka Rozrywki z zarabiania pieniędzy 2. Fun z zarabiania pieniędzy i planowania zakupów i tp 3. Społeczność 11/10 (nie licząc mechow i czhetaerow) 4. Dostępność o każdej porze dnia i roku czyli nieważne kiedy wejdę mrucznik nawet po roku przerwy to mrucznik jest ten sam i nie widzę różnic.5 Rozbudowane systemy domków dużo fajnych komend forum 12/10...   Wiadomość ode mnie ( Tak wiem ta praca nie jest  ładna ale przynajmniej jest szczera)

Użytkownik PrutoRP edytował ten post 12 sierpień 2019 - 16:50

#32 Vanilla

Vanilla

kocham anime

• Gracz
  • 309 postów
  • Nick SA-MP:-

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:17

Dlaczego często wracam do gry na Mruczniku? W sumie to sam nie wiem dokładnie, ale spekuluję że:

- Bardzo charakterystyczne community do którego coś mnie ciągnie,

- Lekki sentyment, mogę powiedzieć że za łebka Mrucznik to było moje drugie życie, mimo że nie wiedziałem co robię, świetnie się bawiłem. Ta radość z pierwszej zakupionej Tampy, nigdy tego nie zapomnę.

- Klimat. Nigdy nie czułem spiny grając na serwerze, wiem że mogę tutaj pograć po to żeby się odprężyć.

- Prostota serwera. Wszystko jest przejrzyste, nic nie jest mi tutaj obce że tak to ujmę.

Na serwerze zacząłem grać bodajże w roku 2012. Mało z tego okresu pamiętam, ale pamiętam że bardzo dobrze się bawiłem. Pierwsza postać jaką stworzyłem miała taką samą datę urodzenia jak ja xD. Nie za bardzo wiedziałem o co tutaj chodzi, więc przestałem grać. W bodajże 2014 lub późnym 2013 znowu zacząłem grać. Przyszedł do mnie kolega i pokazałem mu ten super serwer, Oczywiście jak był wolny slot. Bo wtedy to był wyczyn. Pamiętam też że byłem VLD szajki zwanej "Crivaro" (chyba) która urzędowała za salonem aut. Później chyba Natalia Toretto tam dołączyła i się to wszystko rozpadło. W 2016 ponownie wróciłem na serwer, w końcu z miarę przyzwoitym IQ i w końcu rozumowałem więcej rzeczy na serwerze i na forum, na którym też zacząłem się wtedy udzielać. Poznałem tutaj parę fajnych osób, mimo że z nikim nie mam już kontaktu. Nawet IRL się widzieliśmy. 2016-2017 to okres w którym najwięcej grałem na serwerze, zdecydowanie. Postanowiłem z Elskim (to ten kolega którego wciągnąłem do Mrucznika) spróbować stworzyć jakąś własną organizacje. Po wielu próbach w końcu nam się udało, no i straciłem jakoś chęć do gry. Od tamtej pory nigdy nie grałem na poważnie. A to że w ogóle tutaj gram to rzadkość, a szkoda. Bardzo brakuje mi starego Mrucznika i mam nadzieję że kiedyś ten serwer choć trochę wróci do życia. Nie oczekuję że wróci do momentu gdzie był najlepszy, ale chciałbym znowu mieć przyjemność z rozgrywki.

#33 steven_canon

steven_canon

Mechanik

• Sponsor
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:Steven_Canon

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:34

Rozmawiałem w szkolę z kolegą o tym że trzeba znaleźć jakąś fajną grę by móc grać razem. Poinformował mnie on że gra w Gta san andreas na mruczniku, serwerze Role Play. Pomyślałem czemu nie i również zacząłem grać. Siedzę tu już 3 rok i widzę postępy jeśli chodzi o ten serwer. Niestamowite.

- Dobry system Role Play.
-Możliwość posiadania różnych dóbr materialnych i rywalizacja z graczami.
- Gangi, mafie i inne ciekawe frakcje.
-Dobre zajęcie na każdy wieczór.
- Hazard dzięki któremu można się dużo odrobić :D

//richi: łączę posty

Użytkownik Richi edytował ten post 12 sierpień 2019 - 21:15

#34 Paździochowa

Paździochowa

Mechanik

• Gracz
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:aneta_johnson

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:23

1. fajne community 2. duża wolnosc dana graczowi można kupywać bronie, c4, miotacze ognia bardzo mi sie to podoba lecz administracja to niszczy nakladajac ograniczenia i zwiekszajac ceny licencji na bron to mi sie nie podoba.  3.  specyficznie serwer wygladal odroznial sie od innych serwerow nie byl nastawiony na stanie za lada i mial swoj wlasny unikatowy styl niestety teraz to sie zmienai i staje sie bardziej podobny do innych serwerow. 4. kiedys bylo dzuo gangow mafii, i byl wolny rynek a teraz nie ma ani 1 i ammunationy maja monopol na wszystko 5. nie ingerowanie administracji w rozgrywke to mi sie podobalo niestety teraz jest inaczaj admini sie wpieprzaja do wszystkiego po co jest LSPD? Skoro jak sie trafia do ajota to zabiera bron automatycznie nie wiem po co jest system WL. po za tym uwazam iz administracja musi byc zniszczona tak samo jak simeone  #wolnoscslowa

#35 xannax

xannax

• Gracz
  • 210 postów
  • Nick SA-MP:Clay Livingston

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:45

Moja Historia

• Na nasz ukochany serwis mrucznik-rp.pl wszedłem około 2017 roku. Poznałem ten serwer dzięki mojemu koledze który miał nick ' pudi ' z którym grałem w minecraft'a, zachęcił mnie on do rozgrywki z nim w gta sa. Powiedział mi o trybie roleplay o którym nie miałem pojęcia, szukaliśmy serwera pod nasze gusta i natrafiliśmy na mrucznika. Swoją postać jako iż nie znałem za wielu imion zagranicznych nazwałem swoim imieniem w amerykańskim odpowiedniku '' Jacob ''. Mój były kolega (nie mam z nim kontaktu *sad*) zapoznał mnie z grą, wytłumaczył mi o co chodzi w całym trybie i zaprowadził do pracy dorywczej. Parę razy trollowałem mojego ziomeczka zabijając go, a gdy ten mi oddawał zawsze pisałem /report (XD) a ten zostawał karany. Po wielu dniach grania jako zwykły szary mechanik nastąpił czas na moją pierwszą organizację. Wraz z pudim chcieliśmy stworzyć coś swojego lecz nie mieliśmy o tym totalnie pojęcia, próbowałem coś ogarnąć na własną rękę lecz niestety mi to nie wychodziło. Nadszedł czas kiedy kontakt się urwał, mój kolega pudi nie wchodził już na ts'a więc straciłem zapał do rozgrywki. Wszystko zmieniło się wtedy, gdy po przerwie w grze dołączyłem do mojej pierwszej organizacji przestępczej, była to grupa ' Mercenaries '. Chłopaki miło mnie przyjęli wtaczając powoli mój umysł w świat przestępcy, byłem tam na dosyć niskiej randze ponieważ tylko [1]. Woziłem dla chłopaków materiały na broń lecz jedno kręciło mnie najbardziej... strzelaniny! W moim gameplay'u pojawiła się już wojna z policją, już wtedy dostawałem swoje pierwsze kary za szkodnikowanie, było to między innymi /q podczas akcji oraz Bug Using. Nagle ekipa upadła, rozeszliśmy się w swoję strony, a ja nie miałem ludzi do gry, doszedłem wtedy do mojej drugiej ekipy w życiu, było to NEIGHBORHOOD GANTON CRIPS, liderem organizacji był Vanś z którym kontakt mam do dziś. Organizacja ta pomogła mi wkręcić się w grę czarnoskórego mężczyzny, gdy tam dołączałem nie umiał totalnie slangów czy innych tekstów, wszystkiego się tam nauczyłem, ale odpierdoliło mi i dostałem CK od jakiegoś grubego typa (XD). Później zaczęły się kolejne organizację, nabierałem tam coraz większego doświadczenia aż do dziś, kiedy stworzyłem swój własny gang! Savage Dealer's Bloods, niestety nie miałem go za długo ponieważ około 3 dni od nadania panelu wyrzucili nam organizację i trafiłem na blackliste liderów, no cóż może się do tego nie nadaję. Aktualną organizacją w której gram jest Hitman Agency, liczę na to że półświatek przestępczy ożyje wraz z naszym ukochanym kotnikiem.  :love:

Co mnie przyciąga na serwer?

• Pierwszą rzeczą która na pewno przyciąga mnie na serwer są różnorakie wydarzenia czy też event'y. Wiele osób narzeka że są one nastawione za bardzo pod party/ffa, lecz mi to nie przeszkadza.
  • Dmiarze, kocham się użerać z tymi najpiękniejszymi szkodnikami we wszechświecie, kocham mateuszków w wieku 11 lat którzy nakurwi**ą mnie łopatą wyzywając od dzi**k, kur*w i innych.
  • Następną rzeczą której nie mogło tu zabraknąć jest hazard! Boże jak ja kocham wejść na serwer z 1kk w banku a wyjść ze zdenerwowaniem mając 100k, niestety szczęście mi nie dopisuje, ale i tak kocham wpisywać /kostka
  • Luźne RP, przyciąga mnie tutaj najbardziej, nie trzeba dodawać zawsze realizmu do naszej rozgrywki i można poeksperymentować, to mi się podoba dlatego nigdy nie odejdę na konkurencję!
  • Ekonomia jest to kolejna z wielu ważnych rzeczy, nie muszę stać za ladą jak na innych serwerach 24/7 żeby dorobić się na chleb, wystarczy 10 minut i mogę dorobić się nawet fajnego auta.
  • Gracze, tak! to wy przyciągacie mnie na ten serwer. Nasza społeczność jest fantastyczna, nie brakuje tutaj toxiców których i tak kocham ponieważ można z nimi się dogadać. Jest tu wiele wspaniałych osób dzięki którym rozumiem jak grać, ponieważ to dzięki wam nauczyłem się roleplayu, dzięki wam miałem swoją organizację przestępczą. To wasza zasługa!

Aktualna rozgrywka na serwerze

• Ostatnio na mruczniku panował kryzys, teraz jakoś tego nie zauważam ponieważ można zwrócić uwagę na to, że przybyło graczy na serwer. Jedyną przykrą sprawą jest brak jakichkolwiek organizacji przestępczych, w grze od dawna nie widziałem aktywnej organizacji napędzającej rozgrywkę innym, nie no. Może jest jedna taka organizacja ale nie będę jej tu wymieniał. Gra mi się fantastycznie, nie potrafię się odciągnąć od komputera ponieważ uwielbiam tutaj grać!  :love:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych