Skocz do zawartości

[A][A] Kubi x Aguś 5 lat temu, Deja vu dzisiaj


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

Xylqw0O.png

No tak to jest, Verte niby like'uje skargi na Simeone, ale go nie wyrzucą, bo za dużo umie i tyle. Tematy nic nie dadzą, admini, którzy będą się buntować - wylecą lub dostaną rozmowę z zarządem, po której będą cicho albo sami odejdą. Niby nowe podejście, ale stare nawyki są i będą. Co ma Ci zarząd powiedzieć - Simeone to pantofel, a serwer jest pełny DM'u? I żeby nie było (to kieruje do Verte, który już mnie z Komisji wyrzucił za wypowiadanie się o serwerze w SZCZERY sposób) nie chcę obrażać tu serwera czy coś, ale po prostu podejście do tego. Kiedyś próbowałem tego wszystkiego bronić, ale powoli zaczynam odchodzić też od mydlenia oczu, mimo że osiadam na stanowisku Moderatora Globalnego (jeszcze XD jak Verte zaraz mnie wyrzuci to pozdro). Krótka piłka - ma nie być hejtu, to niech zaczną coś robić. Szymon jako skrypter jest dobry, bo umie dużo i tego mu nie można zarzucić, ale czasem przydałoby się wyjrzeć zza Rozalki i spojrzeć na potrzeby graczy, nie na swoje i swojej przyjaciółki/dziewczyny, nie wnikam. Też na nich za dużo złego nie chcę mówić, bo mimo tego, co czasem tu odwalają, to są w sumie fajni ludzie, pogadać idzie i nic do nich nie mam, bo według mnie mogą rozmawiać, cieszyć się sobą czy co tam robią, ale przydałoby się patrzeć też na innych (w tym wypadku graczy serwera) niż na korzyści dla siebie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Admini się nie zbuntują bo to jest walka z wiatrakami. Ryzykują wylotem, a nagrodą jest ... nic. Zarząd zawsze wspiera takie inby, bo przynoszą one zainteresowanie osób spoza serwera i w jakiś sposób przyciąga ich to na serwer, krótkotrwale, ale jakiś efekt to daje. Takich buntów było sporo, a jak pamiętam zmiany w LKiZ to były robione kupe czasu, a zmiany są bardzo niewielkie...

Odnośnik do komentarza

to byly czasy

 

Jak dla mnie złota era kotnika, chciało mi się wtedy nawet grać rp, i demiło się też nawet przyjemnie.

 

Podobno teraz Aguś stała się truskawkowym potentatem i mieszka w willi na bielinach wybudowanej przez Kubiego.

 

eWMJeQ5.png

 

ukv7xvn.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

masz jeszcze jakieś fajne nagrania?

nagrań na 100% nie mam, screeny z gry pewnie gdzieś mam pochowane po pendrivach.

 

Ja jebie Dante, Ale w sumie kurna coś w tym jest. xDDDDD

no gdyby nie było to bym nie napisał apelki od ub na forum xD

 

Admini się nie zbuntują bo to jest walka z wiatrakami. Ryzykują wylotem, a nagrodą jest ... nic. Zarząd zawsze wspiera takie inby, bo przynoszą one zainteresowanie osób spoza serwera i w jakiś sposób przyciąga ich to na serwer, krótkotrwale, ale jakiś efekt to daje. Takich buntów było sporo, a jak pamiętam zmiany w LKiZ to były robione kupe czasu, a zmiany są bardzo niewielkie...

szkoda, ja sie szampańsko bawiłem uprzykrzając życie kubiemu i aguś. ale jak ktoś trzęsie portkami bo /fixveh może stracić to lipa no

 

Tylko wtedy te 3/4 graczy to było jakieś 200 osób a teraz to będzie jakieś 30.

XD no troche smutne ale tez cos będą znaczyć

 

agus przynajmniej byla ladniejsza

w 100% tak, za dużo plastiku ale tak

Odnośnik do komentarza
w 2015 roku my jako administracja i 3/4 graczy walczyliśmy jak mogliśmy z kubim, banowaliśmy aguś za każdą podejrzaną sytuacje a ona była magicznie odbanowywana. już nie pamiętam co sie dokładnie stało pod koniec że kubi odszedł (lub został wyrzucony?) i kazał mrucznikowi cofać serwer do stanu sprzed 6 miesięcy, bo on nie wyraża zgody na to aby jego skrypty były na tym serwie xD

 

 

Dostał ode mnie bana wszędzie gdzie się dało, odebrałem mu admina, nie zgadzałem się na ub, zabrał mapę mrucznika - jakoś się o tym dowiedziałem i chciał chyba sprzedać(?) Dostał UB po tej akcji, wkurwiłem się i cała boruta z dog mafią dostała ode mnie admina po 1lvl, i każdy dostał na serwerze ban, wtedy obudził się mrucznik jak do niego napisałem i wyjebali kubiego, a ja nadal żyję.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza

no tam to wixa była wtedy, ale tera tak jest, a nie zrobią nic z simeone bo zanim znajda jakiegoś skryptera który by coś robił dla serwera to potrwa kolejny rok jak nie pół, te nowe p@ dziewczyny maja po 0 kar na serwerze, możne max z 10 w ciągu miesiąca, bo boją sie ze jak coś zrobią to dostana 10 skarg od graczy, dlatego ostatnio jak miałem sprawę odnośnie rk do rozalki to przyszedł magicznie cotta i zamiast warnow nadal po 15 min aj xD.

 

podsumowując chuja zrobią, sytuacja się powtarza, a za kubiego jedyne co mię się podobało to system strzelnicy gdzie się skilla wbijało, to było fajne.

 

 

a caly skrypt mrucznika razem z mapa lata po stronkach gamingowych, bo ostatnio nawet do tego linka dostałem, ale nie pamiętam gdzie to było xD

Edytowane przez Pan
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...