Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Scarlett Simmons

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:05

Chciałbym zobaczyć przy okazji calutkie nagranie, a nie wycinek - tak dla zasady, skończ już wdrażać swoje przebłyski mądrości, ogarnij kumpli bo robią mi syf na statusach przy okazji.

No i tutaj przy okazji kojeny szkodniczy film który został wypuszczony:
- teraz kolego masz odzwierciedlenie szkodnictwa.

To jest calutkie nagranie - widać na nim, że dopiero się zalogowałem. Po drugie to mam w dupie jakieś latające auta, mozesz sobie dac spokoj. Czitowales i nie masz argumentow zeby sie obronic i wstawiasz jakies gowna w kazdym poscie zamiast sie zamknac i czekac na werdykt.

• Wojciaszko lubi to

#22 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów
  • Nick SA-MP:L.Loineaux

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:28

To jest calutkie nagranie - widać na nim, że dopiero się zalogowałem. Po drugie to mam w dupie jakieś latające auta, mozesz sobie dac spokoj. Czitowales i nie masz argumentow zeby sie obronic i wstawiasz jakies gowna w kazdym poscie zamiast sie zamknac i czekac na werdykt.

Ziomuś ja w dupie mam ciebie i twoje wywody, jak masz jakiś problem to wyjdź na dwór i zajmij się życiem, już miałem naprawdę wiele takich sytuacji pokroju ciebie i twojej nierozgarniętej osobowości, proszę cię nie zgrywaj już debila bo to robi się śmieszne (XD)
Normalnie czitowałem, przeszedłem Super Mario Bros w lewo a Need For Speed na piechote tak to jest dopiero hackerman normalnie, ale nie odbiegając zbytnio od tematu;
Koleżka utwierdza się w jednym zdaniu lecz tak naprawdę nie wie jak wygląda sprawa z intkami i bugami, mentalność udupiacza ale no cóż, nie mam totalnie nic do ukrycia i nie używałem wspomagaczy, nie jestem takim idiotą żeby pierw wspomóc serwer a potem zacząć na nim szkodnikować niczym podludź z el rozpierdol i jeszcze prezentować to publicznie, kolega już podniecony i nakręcony jest niestety, masa osób mnie zna - wie jak gram na codzień, wie że nie używam żadnych wspomagaczy i nie mam totalnie nic do ukrycia ponieważ gram czysto.

Użytkownik NexeN edytował ten post 07 sierpień 2019 - 18:28

#23 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:36

Ziomuś ja w dupie mam ciebie i twoje wywody, jak masz jakiś problem to wyjdź na dwór i zajmij się życiem, już miałem naprawdę wiele takich sytuacji pokroju ciebie i twojej nierozgarniętej osobowości, proszę cię nie zgrywaj już debila bo to robi się śmieszne (XD)
Normalnie czitowałem, przeszedłem Super Mario Bros w lewo a Need For Speed na piechote tak to jest dopiero hackerman normalnie, ale nie odbiegając zbytnio od tematu;
Koleżka utwierdza się w jednym zdaniu lecz tak naprawdę nie wie jak wygląda sprawa z intkami i bugami, mentalność udupiacza ale no cóż, nie mam totalnie nic do ukrycia i nie używałem wspomagaczy, nie jestem takim idiotą żeby pierw wspomóc serwer a potem zacząć na nim szkodnikować niczym podludź z el rozpierdol i jeszcze prezentować to publicznie, kolega już podniecony i nakręcony jest niestety, masa osób mnie zna - wie jak gram na codzień, wie że nie używam żadnych wspomagaczy i nie mam totalnie nic do ukrycia ponieważ gram czysto.

Nie przedstawiłeś żadnych dowodów, twoje psoty to nieśmieszne ściany tekstu nie odnoszące się do sakrgi, wyzywające meksykańców, mające w sobie traume ze "śmieszną grupką", nawoływaniem do moich kolegów, których nawet nie znasz, bo nie grają tutaj, traumą z jakimiś rozpierdolami i pisaniem do siebie. Proszę jakiegoś moderatora blokade pisania postów w tej skardze do rozpatrzenia jej przez 123kamil czy cos takiego, bo kolega up pisze ciągle to samo i nie ma to związku ze skargą.

#24 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:51

Nie przedstawiłem ponieważ nie mam przy sobie komputera? Aż tak trudno ci to rozgarnąć? Oj uwierz mi że nie są to jak to ująłeś "teksty nie odnoszące się do skargi" - proszę o nie udawanie debila, bardzo dobrze wiesz co mam na myśli, - gdzie ci tak śpieszno co? Nawet dobrze nie pogadaliśmy a pan z wielką dumą już zawija stragan? No no noo, to co pisze ma wiele wspólnego ze skargą, twoje zgrywanie debila nie ma wiele wspólnego ze skargą niestety, czekam na więcej pytań ze strony osób rozpatrujących, bo tutaj kumplowi żyłka już skacze że mu się udupianie sypie.

Użytkownik NexeN edytował ten post 07 sierpień 2019 - 18:54

#25 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:18

Nie przedstawiłem ponieważ nie mam przy sobie komputera? Aż tak trudno ci to rozgarnąć? Oj uwierz mi że nie są to jak to ująłeś "teksty nie odnoszące się do skargi" - proszę o nie udawanie debila, bardzo dobrze wiesz co mam na myśli, - gdzie ci tak śpieszno co? Nawet dobrze nie pogadaliśmy a pan z wielką dumą już zawija stragan? No no noo, to co pisze ma wiele wspólnego ze skargą, twoje zgrywanie debila nie ma wiele wspólnego ze skargą niestety, czekam na więcej pytań ze strony osób rozpatrujących, bo tutaj kumplowi żyłka już skacze że mu się udupianie sypie.

Nie mam ochoty po prostu czytać tego samego już 6 raz. Tylko sobie posty nabijasz, a to nie jest zgodne z regulaminem forum. Idź wylewać swoją żenadę gdzieś indizej.

#26 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:02

Mam prawo do wypowiedzi w tym temacie więc się udzielam, proszę abyś jednak ziomeczku nie obracał kota ogonem - jesteś tak twardo ustawiony w celu że mnie udupisz że zaczynasz się ziomuś wywyższać, gram uczciwie - nie mam nic do ukrycia, dowodów na swoją niewinność ci nie wyczaruję bo może nie ma mnie przy kompie? Jeżeli naprawdę przyszedłeś udowadniać tutaj swoją wyższość i nadludzką "inteligencję" to prosiłbym abyś zmienił serwis na inny, tak jak wspomniałem kilkulrotnie lecz pan oskarżający jak zwykle stara się mnie wybić z rozmowy, naprawdę nie latam na wspomagaczach, gra ma sprawiać frajdę a nie być kolejnym siedliskiem rywalizacji jak to tutaj uskuteczniasz, uwierz mi że wiele osób mnie zna i wie że nie jestem na tyle głupi by kreować swoją postać setkami godzin i do tego wspierać serwer funduszami i nagle sobie latać po dachach jak jakiś niedoszły spiderman, ziomeczku - poważnie.

#27 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:07

Chłopie, napisałeś już wszystko, co chciałeś napisać (tak sądzę, bo wstawiasz już chyba 7 raz to samo z innymi żarcikami), więc czekaj na werdykt, z mojej strony to tyle i czekam na zbanowanie czitera.

#28 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:52

Ziomeczku, piszę bo mogę proszę mi celowo nie utrudniać wypowiedzi, nie mam kompletnie nic do ukrycia, również czekam na werdykt i na rozstrzygnięcie tego nieporozumienia w celu uwalenia mojej osoby, jeżeli będą jakieś pytania do mnie od rozpatrujących chętnie na nie odpowiem w prywatnej wiadomości. :D

Użytkownik NexeN edytował ten post 07 sierpień 2019 - 20:52

#29 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:58

Mam na celu działanie dla dobra serwera. Chce, aby cziter został zbanowany i tyle. było nie czitować. A rozpatrujący niech zadają pytania tutaj - chętnie poczytam, skoro nie masz nic do ukrycia.

#30 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 21:49

Niestety twoje działanie ma się nijako do dobra serwera, celowe udupianie zbytnio nie idzie w parze, mi chodzi bardziej o rzeczy których zwykły szary człowiek widzieć nie powinien, a informacji wynosić nie będę. ;)
Twierdź dalej że cheatuję, gdy nawet nie używam wspomagaczy a ta sytuacja jest nieporozumieniem. :D

#31 Richi

Richi

.

• Gracz
  • 1665 postów
  • Nick SA-MP:G. Carrington

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:27

Pozostawiam dla @1K2a3m4i i @Daglas

Na dowodach widać jak oskarżony używa wspomagaczy (lub obiekt pack?) ale jak już rozpatrujący z przed kilku dni pozostawił dla kierowników, to zostawiam.

@Daglas

Użytkownik Richi edytował ten post 08 sierpień 2019 - 12:31

• NexeN lubi to

#32 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:18

Uwierzcie mi że nie jestem taki głupi by latać na wspomagaczach, na pewno nie po tym wszystkim i zwłaszcza przy posiadaniu sponsora i graniu we frakcji, intek jest jaki jest, też skrypcik anti-bh który można bugować spamiąc shift, przysięgam z ręką na sercu - nie czituję i nawet nie mam takiego zamiaru.

#33 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:22

Uwierzcie mi że nie jestem taki głupi by latać na wspomagaczach, na pewno nie po tym wszystkim i zwłaszcza przy posiadaniu sponsora i graniu we frakcji, intek jest jaki jest, też skrypcik anti-bh który można bugować spamiąc shift, przysięgam z ręką na sercu - nie czituję i nawet nie mam takiego zamiaru.

Sponsor i frakcja nie ma nic do rzeczy- były takie przypadki. Intek nie ma tutaj nic do rzeczy bo nie ma schodów "prowadzących" na ten budynek. Anty-BH też Cie ntak nie wywali. Reszte ocenią rozpatrujący.

#34 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:24

Wywali wywali, uwierz mi że wywali, podłapiesz laga - zaczniesz skakać, złapie cię spowrotem synchronizacja i latasz sobie aż do gwiazd, z resztą przetestuj sam to się dowiesz, a z intkiem FBI dzieją się różne cuda - dołącz, pograj a sam się przekonasz że wszystko jest możliwe.

#35 Sadonek

Sadonek

Newbie

• Sponsor
  • 15 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Gutierrez

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:45

Potwierdzam Zdanie Nexora Sama jestem w FBI i wiem co ten intek potrafi to jest BUG-FBI tak zwane (xD) I rozumiem cię kolego ale na rawdę zoabcz se nie raz jak beziesz na FBI po skacz po intku trochę i zobaczysz co się stanie, niema co odrazu psiać Skargi gram od Scralett w uj czasu i wiem ze nie czituje okazuje bardzo dobry poziom Rp oraz wspomaga graczy więc nie wiem po co ta skarga..

• NexeN lubi to

#36 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 21:27

Potwierdzam Zdanie Nexora Sama jestem w FBI i wiem co ten intek potrafi to jest BUG-FBI tak zwane (xD) I rozumiem cię kolego ale na rawdę zoabcz se nie raz jak beziesz na FBI po skacz po intku trochę i zobaczysz co się stanie, niema co odrazu psiać Skargi gram od Scralett w uj czasu i wiem ze nie czituje okazuje bardzo dobry poziom Rp oraz wspomaga graczy więc nie wiem po co ta skarga..

Zaczął się etap wołania kolegów, ehhh. Intek FBI znajduj się w intym VW - to po pierwsze. Po drugie, intek FBI nie ma schoów nad tym budynkiem - smutna prawda, a skoro wywala w kosmos to dlaczego on potem lazil sobie po tmy budynku? To że kogoś znasz w "uj czasu" nie znaczy, że nie czituje, poziom RP (zwłaszcza, że trzeba błagać żeby z nią grać), tez nic nie znaczy, "wspomaganie" graczy też nie ma nic do jego czitowania. Dajecie tutaj sciany tekstu zamiast dowodów.

• anszua lubi to

#37 NexeN

NexeN

Ⓤⓝⓓⓔⓡⓒⓞⓥⓔⓡ

• Sponsor
  • 164 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 22:21

Kumpel, nie polenizuj nad czymś czego nie znasz, bo najłatwiej gadać dużo a wiedzieć mało, uwierz mi naprawdę że nie jestem debilem by latać na odpale, powtarzam po raz tysięczny, nie mam przy sobie kompa, każdy mnie bardzo dobrze zna - i nie narzucaj mi teraz że nawołuję każdego do podpisywania się za mną bo nie nawołuję.
  • Sadonek lubi to

#38 yww_kvbus

yww_kvbus

original gangster

• Gracz
  • 399 postów
  • Nick SA-MP:Timothy Northville

Napisano 19 sierpień 2019 - 23:06

jak by co to ten cheat na latanie ma inną animacje wiec to jakiś bug na 100procent

co do bugu fbi to codziennie bywam w stanowcu i rzeczywiście tak jest, raz spadam pod mape, raz mnie tepa na dach - różnie bywa

pomimo tego ze skarga nie dotyczy mnie to i tak sie wypowiem bo to poważne oskarżenia

Użytkownik nigguh edytował ten post 19 sierpień 2019 - 23:09

#39 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 23:51

Rownie do'rze to moze byc jakis jetpack hack czy cos takiego

#40 L33

L33

• Gracz
  • 162 postów
  • Nick SA-MP:Sean Lee

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:00

Skarga zostaje akceptowana

Wyjaśnienie: Zgodnie z tym co zostało przedstawione, oraz z informacjami dot. budynku FBI, nie możliwa jest sytuacja zaistniała na podanych dowodach, dlatego gracz zostaje ukarany za CZITY.

Kara: Scarlett Simmons - BAN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych