Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mongols MC

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 suctrouse

suctrouse

Specjalista

• Gracz
  • 183 postów
  • Nick SA-MP:Larry Scarbrough

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:54

9YJc8SX.jpg

Chyba nie ma nic lepszego niż twoja maszyna i droga przez którą jedziesz i nawet nie wiesz gdzie będzie twój pierwszy przystanek, czy się w ogóle zatrzymasz? Może nieszczęsnym trafem wpadniesz pod tira? Złapie cię policja za nie przestrzeganie ruchu drogowego? Nie masz pojęcia co się stanie za... minute... sekundę... . Wszystko się dzieje nagle, czasami stracisz kontrolę nad swoim pięknym motocyklem na którego pewnie zbierałeś całe swoje życie? A może kradłeś? Zabijałeś? Nikt nic nie wie o tutejszych motocyklistach zamieszkujących w niewielkim miasteczku Fort Carson nie daleko Las Venturas. Właśnie tam mieszkają potencjalni kochasie jednośladów o których przeszłości nikt nic nie wie. To oni rządzą miasteczkiem, przynajmniej takie mają plany lecz tutejsze władze srogo pilnują prawa jakiego mają przestrzegać mieszkańcy tego małego miasteczka. Głośne imprezy? To nie w ich stylu, oni wolą wieczorem napić się piwa i narobić hałasu - często dochodzi do bójek, zastraszaniach ale to tylko początek... Działalność swą początkują dopiero w środku 2019 roku zaczynając od niewielkich przestępstw jak zastraszania lub pobicia.

Pierwsza trójka gangu była kiedyś normalnymi ludźmi jak każdy z nas, lecz jakąś musiało to się zacząć. A zaczęło się to od Larry'ego, Harry'ego oraz Brayan'a są oni dla siebie jak rodzina - zawsze ich marzeniem było mieć swój motocykl, zbierali pieniądze w każdy sposób ponieważ rodzice nie mogli zafundować część pieniędzy na ich skromne marzenia ponieważ wtedy były ciężkie czasy, a o dobre pieniądze trzeba było na prawdę zawalczyć. W późniejszym wieku po prostu nudziło ich stanie za kasą, raczej ich to wkurzało - nie mogli wytrzymać a za te śmieszne pieniądze ledwie mogli żyć godnie. Po jakimś czasie jeden z nich wpadł na założenie klubu, zamysłem było zbratanie się i stworzyć nową historię. Na początku był to zwykły klub z logiem na plecach i naszywką na piersi... Wymyślono zasady które mają panować, po czasie, małych kroczkach klub schodził na nową drogę a członkowie klubu zaczęli okradać, zastraszać. W mediach zaczęło być głośno o pobiciach i skarżących się ludziach na członków klubu.

Spoiler

#edit nowy object pack jest

Użytkownik suctrouse edytował ten post 11 sierpień 2019 - 17:46

#2 Killer

Killer

• Gracz
  • 179 postów
  • Nick SA-MP:Nie_Gram

Napisano 08 sierpień 2019 - 18:53

K00zak

#3 sora

sora

• Sponsor
  • 203 postów
  • Nick SA-MP:Haru_Miyamoto

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:15

wszystko spoko tylko ekipa taka se

#4 jedrvs

jedrvs

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 735 postów
  • Nick SA-MP:Cordozar Mandoe

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:23

Patrząc na ekipe wiem że to nie wypali, szczególnie jak widzę tam pjotera.\

// edit1; Zgaduje że ekipa nigdy nie miała doczynienia z organizacjami typu MC. :P

Użytkownik jedrvs edytował ten post 08 sierpień 2019 - 19:25

• Timon lubi to

#5 _Asardi

_Asardi

Orędownik Rewolucji

• Sponsor
  • 1183 postów
  • Nick SA-MP:John_Hodges

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:24

K00zak

Ty chyba już wszędzie jesteś co xD

#6 suctrouse

suctrouse

Specjalista

• Gracz
  • 183 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:29

Patrząc na ekipe wiem że to nie wypali, szczególnie jak widzę tam pjotera.\

// edit1; Zgaduje że ekipa nigdy nie miała doczynienia z organizacjami typu MC. :P

Akurat tu sie mylisz poniewaz gralem u rona i copernika

#7 Lilka

Lilka

Żona Bon Jovi ♥

• Gracz
  • 1108 postów
  • Nick SA-MP:Lana_Skjolberg 👑

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:30

Uaaaaa, wjeżdża SOA na serwerek - powodzenia! ;)

• suctrouse i Killer lubią to

#8 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Gracz
  • 1075 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:45

Uaaaaa, wjeżdża SOA na serwerek - powodzenia! ;)

/me zaciska krawat

Nowe prawka do zabrania hyhy

Lubie klimaty klubów motocyklowych, jednak mam mieszane odczucia patrząc na ekipę.

• _Asardi i suctrouse lubią to

#9 suctrouse

suctrouse

Specjalista

• Gracz
  • 183 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:47

Jestem swiadomy ze odstraszac was moze pjoter po jego bloodsach xd ale spokojnie zajme sie nim

#10 Copernik

Copernik

Stary wyjadacz

• Moderator Globalny
  • 254 postów
  • Nick SA-MP:F. Skjolberg / H. Thorne

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:04

Tekstem aplikacji nie zabłysnęliście, nie ma żadnych informacji o strukturze chapteru, jedynie cnotliwe wszystko-i-nic. Rozumiem zamysł, to miało się czytać i poczuć klimat - no ale ja go nie poczułem.

Co do ekipy znam HeRuna20, to prawda, pamiętam.  wasz krul ma ciekawą kartotekę, 13 apelacji od bana. Pjoter, mam nadzieję, że startuje od Prospecta i będzie jebany IC póki się nie nauczy. Reszty nie znam. Jeżeli będziecie potrzebować pomocy piszcie do mnie na Discordzie - Copernik#4835, ponadto wpadnę do was i sprawdzę jak gracie.

Od czasu HAMC nie było na serwerze klubu motocyklowego, który grałby na poziomie, aktywnie i utrzymał się dłużej niż miesiąc(?). Trzymam kciuki, ale bez specjalnej nadziei.

#11 yww_kvbus

yww_kvbus

original gangster

• Gracz
  • 399 postów
  • Nick SA-MP:Timothy Northville

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:08

we zrob gang jakis bo bloods sie nudzi no plz

• suctrouse lubi to

#12 suctrouse

suctrouse

Specjalista

• Gracz
  • 183 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:18

Tekstem aplikacji nie zabłysnęliście, nie ma żadnych informacji o strukturze chapteru, jedynie cnotliwe wszystko-i-nic. Rozumiem zamysł, to miało się czytać i poczuć klimat - no ale ja go nie poczułem.

Co do ekipy znam HeRuna20, to prawda, pamiętam.  wasz krul ma ciekawą kartotekę, 13 apelacji od bana. Pjoter, mam nadzieję, że startuje od Prospecta i będzie jebany IC póki się nie nauczy. Reszty nie znam. Jeżeli będziecie potrzebować pomocy piszcie do mnie na Discordzie - Copernik#4835, ponadto wpadnę do was i sprawdzę jak gracie.

Od czasu HAMC nie było na serwerze klubu motocyklowego, który grałby na poziomie, aktywnie i utrzymał się dłużej niż miesiąc(?). Trzymam kciuki, ale bez specjalnej nadziei.

Może aplikacja nie ma szału rzeczywiście, miałem zamysł taki aby się to czytało i było woo no ale nie jestem też mózgiem a z mc mialem stycznosc jak gralem u cb i u rona. Będę się starał z całych sił aby to wyszło na proste, gracze w organizacji będą przypiłowani. A i no możesz discorda rozgrzewać bo na pewno nie ominie się bez twojej rady :D

• Copernik lubi to

#13 barman

barman

rzal i bul

• Sponsor
  • 746 postów
  • Nick SA-MP:Piotr_Torpeda

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:20

Powiem tak, sam tekst praktycznie w ogóle nic nie wprowadza, nie dowiedziałem się nic oprócz tego, że nie ma nic lepszego niż moja "maszyna" i to ze przyjeliście kamizelki pod nazwą "Mongols MSan Andreas" - Znam lidera, mam nadzieje, że będzie dobrym Presidentem, a Pan PlagiatMan nie wyjdzie poza prospecta, jak wspomnial wyżej Copernik, nic szczególnego, ale mam nadzieje, że pozytywnie zaskoczycie, i będzie się przyjemnie grało, od czasów Hells Angels czy nawet Offspring of Wolves, ktore bylo i tak dość krótko, nie było ani jednego dobrego Klubu Motocyklowego, a jak już był to aplikacja nie dotrwala nawet końca, ponieważ ludzie w ogóle się na tym nie znali, mam nadzieje Herun, że ogarniasz ten klimat i pozytywnie mnie zaskoczysz, zaskoczycie swoją grą In-Character.

Użytkownik barman edytował ten post 08 sierpień 2019 - 20:22

• Charlie112, suctrouse i Killer lubią to

#14 suctrouse

suctrouse

Specjalista

• Gracz
  • 183 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:25

Powiem tak, sam tekst praktycznie w ogóle nic nie wprowadza, nie dowiedziałem się nic oprócz tego, że nie ma nic lepszego niż moja "maszyna" i to ze przyjeliście kamizelki pod nazwą "Mongols MSan Andreas" - Znam lidera, mam nadzieje, że będzie dobrym Presidentem, a Pan PlagiatMan nie wyjdzie poza prospecta, jak wspomnial wyżej Copernik, nic szczególnego, ale mam nadzieje, że pozytywnie zaskoczycie, i będzie się przyjemnie grało, od czasów Hells Angels czy nawet Offspring of Wolves, ktore bylo i tak dość krótko, nie było ani jednego dobrego Klubu Motocyklowego, a jak już był to aplikacja nie dotrwala nawet końca, ponieważ ludzie w ogóle się na tym nie znali, mam nadzieje Herun, że ogarniasz ten klimat i pozytywnie mnie zaskoczysz, zaskoczycie swoją grą In-Character.

Zrobie co tylko w moich siłach aby miło się zaprezentować w innej odsłonie niż czarnuch z south central. Czekajcie na pierwsze ssy i zapraszam do gry

#15 Sonny

Sonny

Szlachcic Bradley *^ Udręczony Śmieszek ^*

• Sponsor
  • 67 postów
  • Nick SA-MP:Sonny_Bradley

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:58

Super sprawa, może w końcu będzie gdzie pograć :D Powodzenia!
  • suctrouse lubi to

#16 wasz krul

wasz krul

• Gracz
  • 137 postów
  • Nick SA-MP:,michael nixon

Napisano 08 sierpień 2019 - 22:17

wasz krul ma ciekawą kartotekę, 13 apelacji od bana.

14*

#17 420San

420San

Newbie

• Gracz
  • 9 postów
  • Nick SA-MP:San_Escobaro

Napisano 08 sierpień 2019 - 22:28

Pomysł jak najbardziej na plus, coś nowego zawsze sie przyda na serwerze zależy jak to rozegracie, ale życzę powodzenia wariaty  B-)

• suctrouse i Młody Simba lubią to

#18 MrxinPL

MrxinPL

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 20 postów
  • Nick SA-MP:Frank_DeLuca

Napisano 08 sierpień 2019 - 22:30

Jak zawsze dobra robota 

• suctrouse, Młody Simba i Killer lubią to

#19 suctrouse

suctrouse