Skocz do zawartości

[Skarga] Ross_Walker


Erak

Rekomendowane odpowiedzi

Do DM2 się przyznaję, lecz do DD/CZ nie ponieważ uderzenie w twój samochód było wynikiem przejazdu po plamie oleju (nawet sam pisałem na sb gdzie jest FD bo plam w LS tyle że ja pierdole), po tym niefortunnym uderzeniu doszło między nami do kłótni w wyniku której ja dokonałem DM2, za co przepraszam. Nie chcę już dawać ss'ów jak mi holowałeś sadlera przez co musiałem Ciebie gonić przez pół Idlewood, jeszcze raz przepraszam za DM2.

Co do Obrazy OOC, to przy tej całej akcji był Admin i dostałem pouczenie, że jeżeli nie ostudzę emocji to dostanę warna, poza tym jest zakaz pisania skarg za kogoś bo te wyzwisko nie było w Twoją stronę, tylko w stronę szanownego Policjanta.

 

To tyle z mojej strony co do tej skargi, do DM2 się przyznaję do DD/CZ również ale w 99% nie wynikało to z mojej chęci staranowania Cię tylko w wyniku przejechania po plamie oleju, a co do obrazy OOC to tak jak mówiłem dostałem pouczenie, że jeżeli nie ostudzę emocji to warnik.

Więcej w tej skardze się nie wypowiem, z góry dziękuję za werdykt nawet jak będzie nieprzychylny dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Skarga zostaje akceptowana.

Werdykt: Ross_Walker - warn za DM2, DD/CZ, Obrazę OOC.

Uzasadnienie: Dowody pokazują winę oskarżonego, kara zostaje trochę obniżona co do popełnianych czynów ponieważ osoba oskarżona zrozumiała swój błąd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...