Skocz do zawartości

[A]AmmuNation Willowfield


Wojcik

Rekomendowane odpowiedzi

aM4y9jP.png


AmmuNation Willowfield to dosyć niedawno otwarty sklep z bronią założony z inicjatywy Wojciecha Konondolskiego. Sklep oferuję sprzęt wykonany z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.


Sklep w swojej ofercie posiada szeroki wybór broni większość dostępna dla cywili, lecz są też takie które są dostępne jedynie dla służb mundurowych. Co najważniejsze sklep ma najniższe ceny na rynku, co przyciąga wielu klientów. Dołącz do grona klientów już teraz i korzystaj z przygotowanych promocji!


WPxWn1J.png


Sklep znajduję się dzielnicy na Willowfield, w Los Santos.



4gwWjTI.png



PMydUzg.png


Siemanko, z racji iż na serwerze jest tylko jeden sklep z bronią (przez co mogą ustalać swoje ceny i robić monopol) wraz z kumplami postanowiłem napisać aplikację na biznes. Co do miejsca, tak wiemy nie ma tam interioru ale z tego co się dowiedziałem po akceptacji jakiś tam rockstarowy interior zostałby wgrany.


Zebraliśmy na szybkości małą ekipkę, ogarnęliśmy plan na rozgrywkę i jesteśmy gotowi do podbicia rynku.


No co tu się więcej rozpisywać, jazda.


fzcAKSB.png


@Wojciaszko



@Młody Simba


@Adrian_Warwas


 @Koalson


@LiamekGrand


Oraz kilku niezdecydowanych/bez konta na forum.


Grafika: 


Tekst: @Wojciaszko


Edytowane przez Wojciaszko
  • Like 15
Odnośnik do komentarza

@wojciaszko jesteś złodziejem robilismy ss a zabrałeś mój pomysł albo spoczko my mamy grafike interior więc może się uda powodzenia

 


I dodatkowo to ja ci załatwiłem że dowidziałeś się że można tam inka zrb

 

//Łączę

Edytowane przez duszeg
Odnośnik do komentarza

aM4y9jP.png


Remont


 


RhGA1Nr.png


 


PMydUzg.png


Rozpocząłem budowę interioru, większość zrobiona. Muszę jeszcze zasięgnąć opinii eksperta ponieważ nie powiem robię to drugi raz ale staram się. Pewno wyjdzie, że interior będzie bardzo słaby ale kij z tym, ważne żeby był później się kupi od jakiegoś mappera.


Odnośnik do komentarza

aM4y9jP.png

Zakup pojazdów

 

uOMno5Y.png

 

PMydUzg.png

Screen nie został wykonany na Mruczniku z wiadomych powodów.

Jutro prawdopodobnie wlecą screeny z naszej gry IC lub coś związanego z naszą ofertą.

Edytowane przez Wojciaszko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że powstaje nowy gun shop bo ten gunshop tego bananova zasranego to tragedia tam to mnie bijom i wypedzaja i ceny specjalnie podwyzszaja za digla chca 400k a 9mm 200k a za mp5 wiecie ile? 500k chca tak to wlasnie jest jak jest 1 gun shpo jest monopol bananov jest skorumpowany na wlasne oczy widzialam jak sprzedawal c4 swoim kolegom i miotacze ognia bez odznak fbi i sam sobie dawal tez c4 on jest wielki rozbojnik obludnik ze tak powiem. Ten gunshop to pienknosc ze tak powiem a wlasciciele bardzo fajni bo pomagajom biednym ja na przyklad nie mialam na prawko to zapytalam sie pana wojciecha to mi sypnal 1kk a bananov ktory ma w banku 1kkk to pieprzony żyd mi nie chcial nic dac wyciognol m4 i mnie zastrzelil taki z niego jest osobnik. bardzo pozdrawiam i trzymam kciuki.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że powstaje nowy gun shop bo ten gunshop tego bananova zasranego to tragedia tam to mnie bijom i wypedzaja i ceny specjalnie podwyzszaja za digla chca 400k a 9mm 200k a za mp5 wiecie ile? 500k chca tak to wlasnie jest jak jest 1 gun shpo jest monopol bananov jest skorumpowany na wlasne oczy widzialam jak sprzedawal c4 swoim kolegom i miotacze ognia bez odznak fbi i sam sobie dawal tez c4 on jest wielki rozbojnik obludnik ze tak powiem. Ten gunshop to pienknosc ze tak powiem a wlasciciele bardzo fajni bo pomagajom biednym ja na przyklad nie mialam na prawko to zapytalam sie pana wojciecha to mi sypnal 1kk a bananov ktory ma w banku 1kkk to pieprzony żyd mi nie chcial nic dac wyciognol m4 i mnie zastrzelil taki z niego jest osobnik. bardzo pozdrawiam i trzymam kciuki.

dzięki za poprawienie humoru haha pozdrawiam z rodzinkooł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

aM4y9jP.png


Dopełnianie szeregów



Nick IG:
Nick na forum:
Stanowisko (kurier/sprzedawca):
Screen (z /stats i /czas):

Uwaga! Aby zostać sprzedawcą należy mieć co najmniej 4 skill pracy dilera broni.


Uwaga! Aby zostać kurierem należy mieć całkiem dobrą aktywność, inaczej szybko się pożegnamy.


PMydUzg.png


Rekrutacja potrwa do 16 sierpnia, podania składać do @Wojciaszko w prywatnej wiadomości.


Wiadomość należy nazwać [ANW] Imię_Nazwisko.


Uwaga, jest to ostatnie dopełnienie ekipy. Osoby które dołączą do składu w tej właśnie rekrutacji dostaną gratis:


  • w przypadku kuriera jest to drugi stopień rangi,
  • w przypadku sprzedawcy jest to pierwszy miesiąc bez płacenia obowiązkowej składki,

Powodzenia!  :)


Edytowane przez Wojciaszko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

aM4y9jP.png

**na stronie AmmuNation Willowfield pojawił się cennik**

BROŃ LEKKA

3QxjcpJ.png - 5000

H6dWNcN.png - 10000

pWhCkRi.png - 20000$

RgVLNxi.png - 35000$

2YDOTIx.png - 45000$

0UXfHOr.png - 60000$

toAmnmV.png - 100000$

BROŃ CIĘŻKA

ZcsxibR.png - 150000$

zpFbFPn.png - 100000$

8GmFgzW.png - 250000$

Xay6PIy.png - 250000$

qlqCoZt.png - 250000$

3GJB63L.png - 400000$

XEIxOA1.png - 600000$

  • BROŃ LEKKA - dostępna dla każdej osoby, za okazaniem licencji na broń.
  • BROŃ CIĘŻKA dostępna dla służb mundurowych, za okazaniem odznaki.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...