Skocz do zawartości

[Skarga] Andreas_Strahm


skSzitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Andreas_Strahm
Nick oskarżającego: Ross_Walker
Powód: RK, SPAM, Wyzwiska IC do Cywila + odwalanie na /duty + obrazy ooc
Kara (proponowana): 2 warny, niestety mam tylko ss SPAM, ale spamił tak dlatego że chcial zrobić RK ale sie wyjebal na glebe hahahaha, ale mam świadków :))
Wyjaśnienie: Przyjechaliśmy pod komisariat, stoimy pod bramą a nagle pan Andreas do nas wali z deagla, no to go zabiliśmy po chwili gość wchodzi za brame PD wpisuje /duty i wali do nas drugi raz robiąc RK, oczywiście dojechaliśmy go i się spłakał spamiąc mi na PW "hahahahaha". Cóż chłopczyku bez /duty kozaczyłeś i się wyjebałeś, wszedłeś specjalnie na /duty próbując zrobić RK też się wyjebałeś, przykro mi :( 
Screeny (obowiązkowe):

https://imgur.com/a/N45ak0N

 

świadkowie to Poldislaw_Borkievith Joshua_Cudlitz Tom_Reif

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie widze nigdzie RK po pierwsze, druga sprawa spamilem ci hahaha bo to jakim jestes dzbanem ze to wychodzi poza ludzkie granice, tutaj zreszta wstawie kilka ss na twoich ziomeczkow jak odpierdalaja i buguja animki odwalaczu, zobacz ile jest na ciebie skarg w dodatku w skardze na fbi nawet lilka nazwala cie odwalaczem, cos w tym jest, z takimi ludzmi krotko, myslisz ze ja bede sie nad tobą rozczulać typie? xD smieszny jesteś, brak dowodow na rk, jedyne co widac to obraze ooc, wszystko.

https://imgur.com/a/f27jgno ssy na was panowie, naduzywanie megafonu + tekst twojego ziomka; walimy ich? xDD prosze szybko to rozpatrzec zeby ten koles nie miał juz co pisać bo tylko szuka atencji. 

Edytowane przez prisman
Odnośnik do komentarza

Z czego co pamiętam a akcje pamiętam dobrze. Gracz na duty do nas zaczął strzelać po tym jak nie spodobały się jemu nasze poglądy na temat LSPD. Zwłaszcza na mą osobę kiedy miałem icc maskę na twarzy.  Kadet po respie ponownie wyjął broń zagłady i próbował nas wyplenić niczym Hitler żydów lecz bez skutecznie bo kończyło się to fiaskiem w efekcie próbował raz jeszcze robiąc przy tym RK. 

 

Wypowiadam się bo powołano mnie na świadka chciałem zachować bezstronność ale w tym przypadku się nie dało. W sumie to i tak wszystko jedno czy me słowa się w tym momencie liczą ale poproszono mnie abym się udzielił. Ja przyglądałem się akcji z boku. 

Edytowane przez Harcerz_Lazlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zastanow sie za co ty piszesz skarge odwalaczu wreszcie XD nie widac na ss rk wiec wolaj sobie caly serwer zeby sie tutaj udzielal ;*

 

Na ss widac obraze ooc to jedyne za co moge byc ukarany a moje ss udowadniaja ze to sa odwalacze i prowokatorzy wiec ta skarga powinna byc odrzucona z bomby.

 


//@Songo - łącze posty.

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza

Skargę akceptuje.

Werdykt: Andreas_Strahm warn za spam + 30 minut AJ za obrazę OOC.

Uzasadnienie: Dowody przedstawione w skardze nie pozostawiają wątpliwości co do winy oskarżonego w sprawie spamu i obrazy OOC, jednak nie widać na screenach RK, wyzwiska IC są dozwolone.

Dodatkowo Ross_Walker 5 minut AJ za ooc w ic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...