Skocz do zawartości

[SKARGA] Tony Kadi


Mientuz

Rekomendowane odpowiedzi

Tony jest zawsze spokojny ale jak wy go sprowokowaliscie wiele razy, wyzywaliście go, jechaliście po jego rodzicach, Garret ty nazwałeś jego dziewczynę świnię to Tony nie wytrzymał psychicznie i mu nerwy puściły. Dla Tonego ban się nie należy tylko jakiś warn

Odnośnik do komentarza

Tak, przyznaje się do tego i żałuje. Co do tego cały czas nawet jak byłeś na serwerze to wiele razy mnie prowokowałeś, wyzywałeś, nazwałeś moją dziewczynę "świnią" i przez to mi niszczyłeś psychikę. Gdy ostatnio się wyzywaliśmy czyli nie dawno tak jak na ss'ach jest to nagle Jacob wszedł na serwer i dołączył do Ciebie to zaczęliście razem mnie wyzywać i przez moją psychikę, którą mi zniszczyłeś nie mogłem wytrzymać i przez Was nerwy mi puściły i zacząłem pisać takie głupoty. Więc mi się należy AJ na długi czas lub warn a nie ban bo nie jestem takim aby każdego wyzywać tylko Wy mnie obrażaliście.

Odnośnik do komentarza

Jesteś tego pewny franek? to masz coś tutaj odemnie https://imgur.com/a/fnpoWuF

 

takiego masz świetnego kolege, który ma z ciebie beke bo mu hajs dajesz XD

 

( mowie franek bo Paulo_Kadi to kiedyś Franek_Bakiewicz i tak sie przyjeło ) 

Tony nie pisał tego na serio i przestań w to wierzyć jak dziecko bo ty też mnie poniżałeś tak jak Tonego.

Odnośnik do komentarza

Franek, nigdy cie nie poniżałem bo w przeciwieństwie do Tony'ego mając te 13 lat i tak zachowujesz sie spoko. Poważnie, czasami sie powyzywaliśmy dla beki i jakoś nikt nie miał problemu xD i takich ludzi właśnie lubię, którzy nie spinają dupy za każdym razem, przykładowo Tony'emu powiedziałem że jego dziewczyna to pewnie niezła świnia ( to nie jest obraźliwe więc nw xD ) a Tony odrazu zaczął mi coś tam grozić wyzywać itd xD

 

To ty jesteś jeszcze młody i głupi i liżesz dupe starszemu koledze który z ciebie ma polewkę.

Edytowane przez Navinte
Odnośnik do komentarza

Franek, nigdy cie nie poniżałem bo w przeciwieństwie do Tony'ego mając te 13 lat i tak zachowujesz sie spoko. Poważnie, czasami sie powyzywaliśmy dla beki i jakoś nikt nie miał problemu xD i takich ludzi właśnie lubię, którzy nie spinają dupy za każdym razem, przykładowo Tony'emu powiedziałem że jego dziewczyna to pewnie niezła świnia ( to nie jest obraźliwe więc nw xD ) a Tony odrazu zaczął mi coś tam grozić wyzywać itd xD

 

To ty jesteś jeszcze młody i głupi i liżesz dupe starszemu koledze który z ciebie ma polewkę.

No, okej nazwałeś "niezła świnia" było to słowo "świnia" które mnie bardzo uraziło dlatego że wtedy moja dziewczyna leżała w szpitalu po wypadku i do tej pory nadal leży i to mnie najbardziej zabolało więc wziąłem to na poważnie że serio mnie wyzywałeś a nie dla beki. Co do mojej głupoty czyli groźby to Was bardzo przepraszam.

Edytowane przez KamilPolska
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Bylem przy tym jak Garett mowil o dziewczynie Kamila i wiem jaka jest sytuacja, chyba kazdy by sie zdenerwowal. 

Bylem tez przy tym jak Garett z Mikiem wyzywali/ponizali Franka, normalnie nie mam tzw "kija w dupie" i lubie sie powyzywac ale w tamtej sytuacji po prostu zrobilo mi sie przykro, przestali dopiero jak wyzsza ranga zwrocila im uwage.
Calej sytuacji o ktorej mowa w skardze nie widzialem, wszedlem dopiero pod koniec ale dobrze wiem jak zachowuja sie i Garett, Jacob i Kamil; Garett nieraz potrafi wyprowadzic z rownowagi, Jacob czasem lubi sie wtracic do wyzwisk, przewaznie dla zartu, a Kamil jest spokojny, jednak lubi przechwalac, mozliwe ze przez to go atakuja. Tak jak juz wyzej koledzy wspomnieli, Kamil wyzywal sie z Garettem, pozniej Jacob dolaczyl i w koncu szambo wyjebalo.
Wiem ze troche przesadzil ale rozumiem dlaczego puscily mu nerwy...

Mysle ze Kamilowi nalezy sie kontrolny warn i najlepiej by bylo jakby chlopaki podali sobie rece i zaczeli sie szanowac.

Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza

ogólnie to w gs taka atmosferka panuje, każdy ma do siebie dystans, jest tam, (że tak to ujmę - wolność słowa xd) można się zwyzywać, powyzywać, ale jeszcze nie widziałem, żeby ktoś pisał o tym, że zabije czyjąś rodzinę, może i oskarżony został sprowokowany, ale jeśli nie potrafi tego olać, albo - jak to napisał sam - typ przez giereczkę niszczy mu psychikę, to myślę, że powinien sobie odpuścić granie w jakąkolwiek grę i zająć się grą w szachy czy coś xd. 

 

Z tego co tam widzę to ty Jacob go wyzywałeś że jest zjebany, więc ty powinieneś dostać warna nie on xdddd

 

z tego co tam widzę, to groźba porwania i zabicie rodziny jacoba była przed nazwaniem tonego zjebanym, a jednak chyba lepiej jest być zjebanym niż zostać porwanym i obserwowania jak jakiś niezrównoważony psychicznie typ zabija ci rodzinę XD. nie wiem czy to nawet pod jakieś paragrafy nie podchodzi xDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

dzien dobry jako ze bylem aktywnym czlonkiem gunshopa los santos to kazdy sie ze soba wyzywal i nikt do siebie nie mial problemow

jedyne problemy zawsze byly z tonym kadi oraz franek bakiewicz (aktualnie paulo kadi)

zyczenie smierci, grozby takiego typu sa nawet paragrafami:

Art. 190. Groźba karalna

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

gdybym znal jego dane to na miejscu Kuby zakladalbym mu sprawe ooc

Odnośnik do komentarza

Yyy, chyba się pomyliłeś ze skargą bo zostałeś wyrzucony z gunshopa to więc nie jesteś świadkiem tego zdarzenia i nie pamiętam czy innych też. Jeżeli chcesz zostać tym sędzią, który nadaje wyroki to polecam forum prawne bo takie rzeczy się dzieją a tu jest mrucznik inne zasady panują, są inne kary w postaci aj, warn i ban

Odnośnik do komentarza

dzien dobry jako ze bylem aktywnym czlonkiem gunshopa los santos to kazdy sie ze soba wyzywal i nikt do siebie nie mial problemow

jedyne problemy zawsze byly z tonym kadi oraz franek bakiewicz (aktualnie paulo kadi)

zyczenie smierci, grozby takiego typu sa nawet paragrafami:

Art. 190. Groźba karalna

§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

gdybym znal jego dane to na miejscu Kuby zakladalbym mu sprawe ooc

Ty nic nie rozumiesz dlaczego były takie u mnie problemy a co do Paulo to nie robił problemów tylko był poniżany tak jak napisał kolega Tener23. Zacznę to od początku. Jak Garett i Jacob dołączyli do gunshopu to było okej, byłem spokojny prawie nic nie pisałem na /fo tylko się witałem, odpowiadałem na pytania które były do mnie albo się przechwalałem czymś. Jak Garett lub Jacob kierowali się do mnie bo pisali np. "Tony to gej" itd. to wyzywaliśmy się, uznawałem to za bekę więc było okej. Ale jak później się wyzywaliśmy i napisał o mojej dziewczynie "niezła świnia" ale słowo "świnia" to mnie uraziło dlatego że wtedy moja dziewczyna leżała w szpitalu po wypadku i nadal leży, o to się wkurzyłem i mi zniszczył psychikę bo byłem na skraju załamania bo miałem złe myśli o mojej dziewczynie że może źle się skończyć, więc co wcześniej mnie Garett wyzywał to uznawałem za bekę ale jak po tym co Garett napisał o mojej dziewczynie to zmieniłem zdanie i uznałem to że na serio mnie wyzywał, i uznałem to za obrazę mojej dziewczyny bo świnia to może być gruba, brzydka i coś podobnego. To zacząłem z nim się kłócić nawet nie przeklinałem a Garett nazrzucał na mnie wieloma przekleństwami i przez to dalej mi niszczył psychikę. I tak było cały czas dopóki Jacob się nie wtrącił do mojej kłótni z Garettem to mnie najbardziej wkurzyło bo Jacob dołączył do przydupasa Garetta i zaczęli razem mnie wyzywać, jechać po moich rodzicach i przez to już nie miałem siły, nie mogłem wytrzymać psychicznie i puściły mnie nerwy zacząłem jedynie grozić.. Więc mogłeś się pomylić z datami bo dostałeś wylot z gunshopu i nie wiesz dokładnie co się działo i jakie były problemy. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

skoro dla ciebie "niezła świnia" to stwierdzenie obraźliwe to żyjesz w latach 90 XX w.

a jak Ci wjeżdżają na psychikę i nie wytrzymujesz to jest taka fajna komenda "/q" i nie musisz już wracać, bo jeszcze coś sobie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Ty nic nie rozumiesz dlaczego były takie u mnie problemy a co do Paulo to nie robił problemów tylko był poniżany tak jak napisał kolega Tener23. Zacznę to od początku. Jak Garett i Jacob dołączyli do gunshopu to było okej, byłem spokojny prawie nic nie pisałem na /fo tylko się witałem, odpowiadałem na pytania które były do mnie albo się przechwalałem czymś. Jak Garett lub Jacob kierowali się do mnie bo pisali np. "Tony to gej" itd. to wyzywaliśmy się, uznawałem to za bekę więc było okej. Ale jak później się wyzywaliśmy i napisał o mojej dziewczynie "niezła świnia" ale słowo "świnia" to mnie uraziło dlatego że wtedy moja dziewczyna leżała w szpitalu po wypadku i nadal leży, o to się wkurzyłem i mi zniszczył psychikę bo byłem na skraju załamania bo miałem złe myśli o mojej dziewczynie że może źle się skończyć, więc co wcześniej mnie Garett wyzywał to uznawałem za bekę ale jak po tym co Garett napisał o mojej dziewczynie to zmieniłem zdanie i uznałem to że na serio mnie wyzywał, i uznałem to za obrazę mojej dziewczyny bo świnia to może być gruba, brzydka i coś podobnego. To zacząłem z nim się kłócić nawet nie przeklinałem a Garett nazrzucał na mnie wieloma przekleństwami i przez to dalej mi niszczył psychikę. I tak było cały czas dopóki Jacob się nie wtrącił do mojej kłótni z Garettem to mnie najbardziej wkurzyło bo Jacob dołączył do przydupasa Garetta i zaczęli razem mnie wyzywać, jechać po moich rodzicach i przez to już nie miałem siły, nie mogłem wytrzymać psychicznie i puściły mnie nerwy zacząłem jedynie grozić.. Więc mogłeś się pomylić z datami bo dostałeś wylot z gunshopu i nie wiesz dokładnie co się działo i jakie były problemy. Tyle ode mnie.

Jak ty zmyślasz chłopie to jest chuj nie XD "To zaczałem z nim się kłócić nawet nie przeklinałem" a pamiętam że pisałeś coś do mnie w stylu "zabije cie ty kurwo" nie wiem, jak masz problemy ze sobą to porzuć gierki i idź sie lecz XD

 

Edit: "Jak Garett i Jacob dołączyli do gunshopu to było okej, byłem spokojny" po czasie jak mieliśmy już z tobą kose "OD POCZĄTKU JAK DOSZEDŁEŚ DO NAS MIAŁEM Z CIEBIE BEKE" zastanów sie nad tym co ty piszesz, lecisz w chuja XD

 

I nikt nigdy nie poniżał Paula, najwyżej wyzywał się z nim dla jaj a jemu to nie przeszkadzało, jedyny kto go poniżył to ty, mówiąc że masz z niego beke bo ci daje kase, gdy go nie było na serwerze XD ja nie wiem ty mu mózg wyprałeś, ten 13 latek wierzy we wszystko co mu powiesz i powie wszystko co mu karzesz.

 

Pozdrów tam rodzinke z Glasgow i ten twój gang z którym miałeś mi na chate wbić i zabić mi rodzine.

Edytowane przez Navinte
Odnośnik do komentarza

To co wszystko napisałeś to było jak się wyzywaliśmy dla beki. Co do Paula nie mam z niego bekę i nie miałem. Co do tego "zabije cie ty kurwo" to nie pamiętam czy tak pisałem a jeżeli tak pisałem to prosiłbym o screena. "Jak Garett i Jacob dołączyli do gunshopu to było okej, byłem spokojny" nawet jak Was nie było to byłem spokojny, a jak dołączyliście to byliście nawet spoko i też byłem spokojny bo była beka, wyzywaliśmy się dla beki i inni też to uznałem to dla beki dopóki nie pisałeś coś o mojej dziewczynie. "OD POCZĄTKU JAK DOSZEDŁEŚ DO NAS MIAŁEM Z CIEBIE BEKE" to był żart dlatego że chciałem Ciebie po wkurzać dla beki tak jak Ty mnie po wkurzałeś. Skąd wiesz że nie poniżałeś Paula? Bo ja z tego co widziałem to go poniżałeś nawet Tener23 był świadkiem tego że poniżałeś. Nie chce się kłócić z Wami, przeprosiłem Ciebie i Jacoba chciałem się pogodzić z Wami ale jeżeli chcesz dalej się ze mną kłócić to proszę bardzo.

Edytowane przez KamilPolska
Odnośnik do komentarza

Ooooooooo nagle dla beki wszystko dla beki jak coś XD

 

Jeżeli poniżałem kiedykolwiek Paula no to właśnie, poprosze screenka z tego, a to że tener23 coś se tam widział to nic nie znaczy bo on jest odwalaczem i jest dziwny XD

Odnośnik do komentarza

dzien dobry dawno mnie tu nie bylo to dodam cos od siebie, tak ja u gory pisali chlopacy z gs to prawda kazdy sie cisnal dla beki byly smiechy, ale kadi zawsze mial jakis problem i gadal cos ze ma w papierach, ze jest psychiczny itd no i oczywiscie te jego cale pogrozki, dziekuje ja bym go wywalil z tej komisji calej i banicje mu walnal na dlugi czas 

Odnośnik do komentarza

Jak byś czytał od początku to byś nie pisał takich bzdur. Tak na początku wiedziałem że to było dla beki i tak myślałem ale przez Garetta to co napisał o mojej dziewczynie to się zaczynały moje problemy dlatego że uznałem to że serio mnie wyzywał a nie dla beki. Jak byś nie dołączał do Garetta i razem z nim się ze mną kłócić to by tak się nie skończyło tylko bym się z Garettem pokłócił i było by po kłótni a tak to dołączyłeś do Garetta, co chwila wyzywaliście mnie i jechaliście po moich rodzicach we dwoje to się zdenerwowałem za dużo przekleństw nazrzucaliście w moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...