Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Spencer_Mayers

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rosi

Rosi

Newbie

• Sponsor
  • 17 postów
  • Nick SA-MP:Adamo_Costa

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:39

Nick oskarżonego: Spencer_Mayers
Nick oskarżającego: Adamo_Rossi
Powód: Masowy DM2
Kara (proponowana):Warn/AJ 40min
Wyjaśnienie: Jechałem sobie pod mechów, zobaczyłem że stoi jakiś samochód na środku ulicy, obok niego biegnie jakiś gostek. No to chciałem pomóc, zatrzymałem się i dostałem serię z deagla po motorze. Chwilę potem podbiegł do jakiejś laski i zaczął nawalać z mp5. Nie działa mi F8 w sampie więc screeny robię standardową drogą, dlatego nie mam SS'a ze strzelania z deagla, nie zdążyłem zapisać, a jak zaczął walić z mp5 to i tak dużo lepiej było widać więc wolałem to nadpisać. Po zrobieniu SS'a poszedłem go zapisać, wracam na grę a tu nabite BW i kilka "problemów z autem", nie widziałem kto to zrobił, bo gra była zminimalizowana, ale można się bardzo łatwo domyślić.
Screeny (obowiązkowe): 

https://imgur.com/a/qWSFJDV - ostrzał z mp5, jak widać mój motor też jest zniszczony

https://imgur.com/a/w4xj4WU - bw, tu akurat nie mam dowodu że to był dokładnie on, ale to idzie wziąć na logike.

https://imgur.com/a/Yd8woGC - magiczne problemy z samochodami i wypadki u innych po jego wyciągnięciu deagla

Niestety jakość SS'ów jest słaba i mało na nich widać, ale mówię każdy SS robię przez "prt sc" i muszę go zapisać w paincie zanim będę mógł zrobić kolejnego, F8 odmawia współpracy przez rozdzielczość, a nie chcę grać na większej.

Ale do wszystkiego można na spokojnie dojść po samym czacie nawet.

#2 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:54

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@Quantain,

#3 Yellows

Yellows

Filozof, mówca życiowy, przywódca, psycholog, mistrz sztuk [.

• Gracz
  • 49 postów
  • Nick SA-MP:Floyd_Calise

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:16

Wkurzyłeś mnie bo brzydko wyglądasz a moja postać to rasista i nie lubi takich brzydali i też nie lubi jak się brzydko zachowują, nie zostawiłeś mi wyboru chciałem ci dać szanse ale zmarnowałeś ją. Zresztą sam do mnie wcześniej strzelałeś na mechu i po wstaniu z BW bez odegrania znów zaczęłaś strzelać i znów padłaś X D 

Śmiechawe mam z ciebie.

Użytkownik Quantain edytował ten post 13 sierpień 2019 - 20:17

#4 Rosi

Rosi

Newbie

• Sponsor
  • 17 postów
  • Nick SA-MP:Adamo_Costa

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:24

Jak do mnie walisz cały czas to co innego mam zrobić według Ciebie, próbowałem się bronić, to że padłem to mało znaczące bo sam zacząłeś bez jakiegokolwiek powodu.

I w sumie tym postem sam się do tego przyznałeś, "wkurzyłem Cie", dlatego też strzelałeś do kilku innych osób, które były w okolicy. Nie chodzi nawet o DM w moją stronę a o masowy we wszystko co popadnie.

#5 Yellows

Yellows

Filozof, mówca życiowy, przywódca, psycholog, mistrz sztuk [.

• Gracz
  • 49 postów
  • Nick SA-MP:Floyd_Calise

Napisano 13 sierpień 2019 - 20:58

Taaaaa, ostro było tylko nie mów nikomu.

Użytkownik Quantain edytował ten post 13 sierpień 2019 - 20:58

#6 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:10

Skargę akceptuję.

Werdykt: Spencer_Mayers - 30 minut AJ za DM2.

Uzasadnienie: Dowody przedstawione w skardze nie pozostawiają wątpliwości co do winy oskarżonego.

#7 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:10

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/

#8 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano wczoraj, 17:00

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych