Skocz do zawartości

Zdjęcie

[A]**ostatnia odezwa**

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 0Verte

0Verte

lewa ręka

• Zarząd
  • 1091 postów
  • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:23

**Sven Helvetica przed porwaniem wysłał ostatnią odezwę do narodu**

Bunt Westowców objął całe FBI, LSPD, USSS

Moi współobywatele,

Zostałem porwany przez bandytów a następnie umieszczony w miejscu odosobnienia w jednym z budynków które niegdyś były rządowe a obecnie są bazą wypadową dla terrorystów!

Właśnie następuje upadek Stanu San Andreas. Nie wiem czy zdołamy temu zapobiec. Służby porządkowe zostały zinfiltrowane przez Westowców - nie ma już w Stanie San Andreas FBI, LSPD oraz USSS - członkowie tych służb oraz ich dowódcy splamili swoje mundury podnosząc rękę na legalnie wybraną władzę i stali zwykłymi wyjętymi spod prawa bandytami.

Organizacje te straciły jakikolwiek mandat do sprawowania władzyw stanie San Andreas!

Wysłałem również list do prezydenta w sprawie udzielenia wsparcia militarnego - jeżeli będzie ono konieczne.

Wraz z dniem 14 sierpnia 2019 o godz. 18:00 - zostanie powołana Milicja Stanowa. Wzywa się każdego zdolnego nosić broń obywatela do wstąpienia w szeregi milicji i obalenia terrorysty Michaela Westa oraz jego popleczników!

Jednak nie jest jeszcze za późno - nadal wierzę, że wojny da się uniknąć. Jeżeli Michael West nadal będzie nieugięty i firmował zbrodniczą działalność nie zostanie mi pozostawiony wybór. Jesteśmy na skraju wojny domowej - apeluję o nie rzucanie się w przepaść.

Poniżej formularz zgłoszeniowy do Milicji Stanowej:

**Ja, ....................................... (imię i nazwisko) oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

Jeżeli nie dożyję tej chwili apeluję do mojego towarzysza, Johna_Mrucznika aby wrócił z podróży po Jamajce i powiódł nas ku zwycięstwu!

Niech Bóg Błogosławi Amerykę!

**Odezwę i zgłoszenia otrzymały i emitują media na całym świecie oraz władze centralne - skasowanie jej z internetu nie jest możliwe**

((obraz by WhitMan))

OddTpnQ.png

• Nivinek, skMetinek i Ventrix lubią to

#2 sora

sora

• Sponsor
  • 203 postów
  • Nick SA-MP:Haru_Miyamoto

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:25

**Ja, Haru Miaymoto oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#3 skMetinek

skMetinek

Zbanowany

• Zbanowany
  • 676 postów
  • Nick SA-MP:metin_zadymiarz

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:25

**Ja, Paul Brain oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

• sora lubi to

#4 Abrav sprawiedliwy

Abrav sprawiedliwy

• Gracz
  • 355 postów
  • Nick SA-MP:James Pagotto

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:27

**Ja, James Pagotto oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#5 jedrvs

jedrvs

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 735 postów
  • Nick SA-MP:Cordozar Mandoe

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:29

**Ja, Cordozar Mandoe oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#6 _West_

_West_

Michaś

• Zasłużony
  • 420 postów
  • Nick SA-MP:Michael_West

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:30

**Michael śmieje się z odezwy wygłoszonej na cb radiu i jest w 100% pewny, że nigdy nie opuściła obrębu San Andreas. Władze federalne traktują Helveticę jako szaleńca.**

#7 skJerry

skJerry

¯\_(ツ)_/¯

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 570 postów
  • Nick SA-MP:Rayan McCartney

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:34

**Ja, Rayan McCartney oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

Użytkownik skJerry edytował ten post 12 sierpień 2019 - 18:35

#8 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 130 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:36

**mysli ze bedzie walka fajnha**

Użytkownik Szlagu edytował ten post 14 sierpień 2019 - 01:10

#9 Akaexus

Akaexus

• Gracz
  • 552 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof Golder

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:36

**Krzysztof Golder mówi pod nosem**

Niech go tam rozwiercą analnie.

• Oficer i Sniper lubią to

#10 Ahri3

Ahri3

Doświadczony

• Gracz
  • 107 postów
  • Nick SA-MP:Ji_Youn

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:42

**Ja, Seiko Kobayashi  oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#11 Wojciaszko

Wojciaszko

• Sponsor
  • 154 postów
  • Nick SA-MP:Victor_Maguire

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:45

Otóż Sven swoim ostatni krzykiem rozpaczy wydał rozkaz istotom Mrucznika. Brzmiał on „PRZYBYWAJCIE!” i przybyły wszystkie, nawet mechy.

#12 Ventrix

Ventrix

Weteran

• Gracz
  • 233 postów
  • Nick SA-MP:Bradley Schneider

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:46

**wybuchnal smiechem, polubil post i zaczal cieszyc sie ze "zwyciestwa" wladz**

#13 DMJ

DMJ

dowództwo lokalnej policji

• Gracz
  • 2564 postów
  • Nick SA-MP:Orlando Hamilton

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:16

**Pod odezwą został załączony odnośnik do oświadczenia na temat nielegalnym powołaniu zgrupowania Milicji Stanowej, w oświadczeniu jest określone, że wszyscy zgłoszeni są zanotowani przez pobliskie służby urzędujące na terenie United States oraz, że każdy kandydat zostanie wyłapany i postawiony przed sądem najwyższy pod zarzutem zamachu na stan**

Użytkownik DMJ edytował ten post 13 sierpień 2019 - 09:24

• Risen lubi to

#14 yww_kvbus

yww_kvbus

original gangster

• Gracz
  • 399 postów
  • Nick SA-MP:Timothy Northville

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:26

**Ja, Joshua Cudlitz oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

**widomośc wysłana z ruskiego vpn**

Użytkownik xannax edytował ten post 14 sierpień 2019 - 16:42

#15 Nishino

Nishino

Król Role Play

• Moderator Globalny
  • 962 postów
  • Nick SA-MP:Lothair_Beaudoin

Napisano 13 sierpień 2019 - 14:50

**ja Naoki Watanabeoświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#16 Perfidny

Perfidny

Youtuber (35.000) RP 2012-2019

• Gracz
  • 370 postów
  • Nick SA-MP:Jerry Mcfly J.C

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:09

**Ja, Jerry_Mcfly (NA VPNIE), oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicja Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#17 WhitMan

WhitMan

Mistrz

• Gracz
  • 313 postów
  • Nick SA-MP:Erick Reiley

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:07

OddTpnQ.png

• 0Verte lubi to

#18 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Król Role Play

• Gracz
  • 831 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:09

Takie informacje, nie mogły wyjść na światło dziennie, przed media z powodu takiego że Sven Helvetica, nie był człowiekiem prawa a samo FBI skontaktowało się z osobami do których doszła do wiadomość, potwierdzająca badania psychologiczne Svena Helvetica.

*Wszystkie wypełnione formularze, zostały namierzone, osoby które napisały post na którejkolwiek ze stron, są uznane jako osoby działające przeciwko rządowi USA, dodatkowo są oskarżone o terroryzm.*

Użytkownik Gliniaszv1 edytował ten post 14 sierpień 2019 - 11:10

#19 Killer

Killer

• Gracz
  • 179 postów
  • Nick SA-MP:Nie_Gram

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:14

**Ja, Mathijas Lorens oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom**

#20 Wiger

Wiger

samp.mrucznik-rp.pl:7777

• Gracz
  • 209 postów
  • Nick SA-MP:Naji_Basara

Napisano 14 sierpień 2019 - 15:25

**Ja, Naji Basara oświadczam, że wraz z dniem 14 sierpnia 2019r. zasilę szeregi Milicji Stanowej aby walczyć w imieniu Stanów Zjednoczonych Ameryki o wolny Stan San Andreas przeciwko Michaelowi Westowi i jego terrorystom, mimo iż pochodzę z Arabii Saudyjskiej**

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych