Skocz do zawartości

[A][A] czy na CK serio trzeba mieć solidny powód?


Anarchia

Rekomendowane odpowiedzi

ja akurat nie mówie tu o przesadzonych czy wynikajacych z powodów ooc CK, a normalnych - tutaj niestety najczęsciej dochodziło, druga sprawa jak mówiłem że takie coś że ktoś nie ma z kim grać to inny problem bardziej głebszy - chyba wiadomo z czego to wynika, dlaczego tak jest a nie inaczej. dlaczego teraz ludzie teraz grają w swoim gronie? na innych serwach tego nie ma, więc to jest zupełnie inny powód wynikających z poprzednich zdarzeń, czynności etc

 

 

chcesz to mogę Ci powiedzieć, że takowy zabieg jest na lsce, nie ma co przesadzać jak na devie że kończysz na każdej strzelaninie z ck, bo to też jest gra - eleska z tym pewnymi rzeczami zmądrzała i jest tam lepiej niż np. przed upadkiem............. jeśli chodzi o to, zostało to zaczerpnięte z zagranicznych serwerów tylko inaczej się to nazywa - nie wiem czemu to się nazywa akurat tak, ale to jest to samo, a mianowicie chodzi mi o player kill  czyli tak zwane pk - takie coś jest stosowane nawet na zagranicznej mruczniku

Odnośnik do komentarza

Już dawno gracze zauważyli, że aktualny system kont/postaci jest do bani. O rewolucję nie ma co się dopraszać. Trzeba zmodyfikować to co jest. A moim zdaniem jest taka możliwość.

 

Nielimitowane zmiany nicków (aktywujące się kilka godzin po ostatnim /zn) mogłyby zachęcić graczy do grania rp na głównych kontach. I gotowe... tylko, że już na to za późno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...