Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 EVENTÓW NA 10-LECIE MRUCZNIK RP!

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Juliaa

Juliaa

Newbie

• Gracz
  • 5 postów
  • Nick SA-MP:Juliette Neviaux

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:11

może zawitam na mój ulubiony :D

#22 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 978 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 16 sierpień 2019 - 03:31

Weźcie się ludzie ogarnijcie. Raz wam dobrze, raz wam źle. Przypierdalacie się o byle co sorry ze przeklinam ale bez tego sie nie da. Narzekaliście że nie było eventów. Gdy są to wielki płacz o byle gówno. Cieszcie się że administracja i inni organizują dla was takie coś a nie wypominać że ooc czy coś. Jak ci sie nie podoba to nie bierz w tym udziału i oszczędź swoich mądrości. Bo to żenada.

Słuchaj "Janusz", ostatnio była ostra walka żeby ograniczyć przynajmniej trochę dm, poniekąd się udało przez droższe licencje na broń czy też zabranie możliwości kupowania skryptem w gunshopie. Co na to administracja (nie wszyscy)? Wprowadza noc oczyszczenia, event polegający wyłącznie na DM, potem jakiś z wojną między helvetica vs. Westowcami, paraolimpiada roku. Każdy strzelał do siebie, włącznie z ludźmi z tej samej "drużyny" nie wspomnę o przygotowaniu, nikt nie wiedział co robić ani jak pokierować ludzmi włącznie z organizatorami. Chcą robić eventy? Proszę bardzo, niech robią je IC, jak widzę nagłówek apokalipsa zombie to mam po prostu beke, potem mogę IC mówić że przeżyłem apokalipse, jestem kozakiem. A nie, nie napiszę tak to ooc... serwer party jak nic, brakuie wojny gangów i zapisów na nią poprzez CMD.
  • Richi, Anarchia, KazimierzZygryfd i 1 inna osoba lubią to

#23 słodzik

słodzik

what a sweetheart

• Gracz
  • 1761 postów
  • Nick SA-MP:Jonathan Gaughan

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:24

potem jakiś z wojną między helvetica vs. Westowcami, paraolimpiada roku. Każdy strzelał do siebie, włącznie z ludźmi z tej samej "drużyny" nie wspomnę o przygotowaniu, nikt nie wiedział co robić ani jak pokierować ludzmi włącznie z organizatorami

jak usłyszałem o tym evencie od razu się zastanawiałem ilu ludzi by było potrzebne do 'liderki' na polu bitwy, obliczałem czas na dojazd/obstawienie obiektu, wymyśliłem proste i czytelne instrukcje do przekazania graczom, żeby zbytnio nie komplikować rozgrywki i już miałem zamiar zgłosić się do którejś ze stron, ale przypomniałem sobie, że na zapisałem się na mrucznik żeby grać roleplay...

#24 xKrakers

xKrakers

Doświadczony

• Gracz
  • 106 postów
  • Nick SA-MP:Brendon_Bustos

Napisano 16 sierpień 2019 - 18:34

W końcu z RP zrobiliście Polski Party Serwer to mi sie podoba! xDDDDDD

• Anarchia lubi to

#25 Supra

Supra

Obeznany

• Sponsor
  • 88 postów
  • Nick SA-MP:Michael Supra

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:04

Fajna inicjatywa, może wpadnę na grand prix.

• Telehama lubi to

#26 Anarchia

Anarchia

• Gracz
  • 353 postów
  • Nick SA-MP:Weston Brooks

Napisano 17 sierpień 2019 - 19:01

Słuchaj "Janusz", ostatnio była ostra walka żeby ograniczyć przynajmniej trochę dm, poniekąd się udało przez droższe licencje na broń czy też zabranie możliwości kupowania skryptem w gunshopie. Co na to administracja (nie wszyscy)? Wprowadza noc oczyszczenia, event polegający wyłącznie na DM, potem jakiś z wojną między helvetica vs. Westowcami, paraolimpiada roku. Każdy strzelał do siebie, włącznie z ludźmi z tej samej "drużyny" nie wspomnę o przygotowaniu, nikt nie wiedział co robić ani jak pokierować ludzmi włącznie z organizatorami. Chcą robić eventy? Proszę bardzo, niech robią je IC, jak widzę nagłówek apokalipsa zombie to mam po prostu beke, potem mogę IC mówić że przeżyłem apokalipse, jestem kozakiem. A nie, nie napiszę tak to ooc... serwer party jak nic, brakuie wojny gangów i zapisów na nią poprzez CMD.

nigdy zwiększeniem cen nie zlikwidujecie dmu - jest to bardzo błędne myślenie....... ta wojna to był dramat, już lepiej wyglądała ta noc oczyszczenia rok temu; co jak co ale od czasu do czasu taki event czemu nie, ale fakt to powinno być bardziej w formie IC niż OOC (czasem nie zaszkodzi jakiś event ooc ale zależy jaki i jak miałoby to wyglądać, żeby to nie wyglądało jak teraz) a teraz to idzie w kierunku party aniżeli luźnego rp jak to było kiedyś

• Charlie112 lubi to

#27 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4544 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano wczoraj, 16:34

WwJ3RXG.png

MRUCZNIK GRAND PRIX

Wydarzenie na którym nie może Cię zabraknąć! Bierz swoje auto, ruszaj w wyznaczone miejsce, ustaw się na linii startu i jeeedź! Kto pierwszy ten lepszy, nie zapomnij że konkurencja jest naprawdę gorąca!

Czekaj, czekaj! Trzymaj mapę. Jedziemy!

Mrucznik Grand Prix - Grand Prix składa się z 3 wyścigów na 3 różnych trasach, za zwycięstwo w Grand Prix otrzymuje się 5 miliony dolarów ((5kk)) oraz 500 mrucoins, drugie miejsce to 3 miliony dolarów ((3kk)) i 300 mrucoins, a trzecie miejsce to 2 miliony dolarów ((2kk)) i 200 mrucoins.

Punktowane są pierwsze trzy miejsca, pierwsze miejsce - 10 punktów, drugie miejsce - 8 punktów, trzecie miejsce - 6 punktów.

80Iyg0B.png

STARTUJEMY JUTRO (19.08.2019) O 19:00!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

• 0Verte, Rozalka i Young Policja lubią to

#28 Sq0liX

Sq0liX

• Gracz
  • 189 postów
  • Nick SA-MP:Paulo_Lawson

Napisano dziś, 08:33

Szkoda tylko że nie ma informacji na temat tych eventów tj. o której to startuje, jedynie noc oczyszczenia 19-23 i tyle..

#29 Rozalka

Rozalka

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 834 postów
  • Nick SA-MP:Beyonce Bennett

Napisano dziś, 12:23

Szkoda tylko że nie ma informacji na temat tych eventów tj. o której to startuje, jedynie noc oczyszczenia 19-23 i tyle..

patrz post nad tobą, jest informacja.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

2 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Kennet12345, wunza popek