Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Jake_Diesel

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Erak

Erak

• Gracz
  • 1042 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:16

Nick oskarżonego: Jake_Diesel
Nick oskarżającego: Aki_Nakamura
Powód: DM2
Kara (proponowana): Jak najwyższa
Wyjaśnienie: Jak na ss
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/KxkO3Ng

#2 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:57

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

@Diesell,

#3 Diesell

Diesell

Zbanowany

• Zbanowany
  • 579 postów
  • Nick SA-MP:Jake Diesel

Napisano 13 sierpień 2019 - 18:37

gosciu miałem powody poniewaz bawiles sie holownikiem XD, na 2, 3,4 walilismy sie nawzajem i nei wal w chuja juz, tamten typ do mnie tez napierdalal XD piąty 5 ss zabawa holownikiem, 6 ss nie w ciebien awet nie strzelilem. Gosciu ani razu w ciebie nie strzelilem, bierzesz urywki bo tam jest walka pomiedzy mna a riku henriquez wiec nie wiem p oco robisz z tego ss X D, druga rzecz to bawiles sie holownikiem i specjalnie zabierales auta

• Koalson lubi to

#4 Erak

Erak

• Gracz
  • 1042 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 14 sierpień 2019 - 18:34

Nie bawiłem się nigdy holownikiem, nie waliłem się z nikim nawzajem, na piątym ss widać jak zabieram auto jakiegoś debila ze środka drogi ponieważ takie mam zadanie jako jednostka ERS, żadnej wojny nie ma, mech mi naprawia auto a ty wpierdalasz się z m4 strzelasz do niego i niszczysz mi auto. Na ssach widać jak łamiesz LKiZ i musisz za to ponieść konsekwencje.

#5 Diesell

Diesell

Zbanowany

• Zbanowany
  • 579 postów
  • Nick SA-MP:Jake Diesel

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:18

Nie bawiłem się nigdy holownikiem, nie waliłem się z nikim nawzajem, na piątym ss widać jak zabieram auto jakiegoś debila ze środka drogi ponieważ takie mam zadanie jako jednostka ERS, żadnej wojny nie ma, mech mi naprawia auto a ty wpierdalasz się z m4 strzelasz do niego i niszczysz mi auto. Na ssach widać jak łamiesz LKiZ i musisz za to ponieść konsekwencje.

daj mi ss gdzie ci niszcze auto, a walilem sie z nim bo strzlela i po logach to mozna zobaczyc wiec  X D

#6 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:30

Skargę akceptuję.

Werdykt: Jake_Diesel 10 minut AJ za DM2.

Uzasadnienie: Może pod stacją miał Pan powód by strzelać do oskarżyciela, ponieważ jak mniemam podprowadził holownikiem auto, jednakże już na mechanikach nie było powodu do ostrzelania, tak długo chowa Pan urazę? To absurd.

#7 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:30

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/

#8 skWayne

skWayne

Naczelny Wódź

• Administrator SA-MP
  • 4556 postów

Napisano wczoraj, 12:27

Odwołanie: https://mrucznik-rp....ga-jake-diesel/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych