Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KS] Warn Richard_Bennet

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 TymbarK

TymbarK

Per ardua ad astra

• Gracz
  • 206 postów
  • Nick SA-MP:Deveza/Varnes/Pacino

Napisano 13 sierpień 2019 - 17:27

Link do odwołania: https://mrucznik-rp....et/#entry936949
Data wydania decyzji: 13.08.2019
Twoje wyjaśnienie: Otóż, otrzymałem warna za rzekome dopuszczenie się MG oraz DM2, osoba składająca skargę nie przedstawiła jasnych dowodów na dopuszczenie się takich wykroczeń przez moją osobę bowiem namierzałem jego numer z racji iż dostałem zlecenie zabójstwa pokrzywdzonego, niemniej jednak spytałem go na /w czy jest prawolem pisząc ''prawol?'' on z mostu napisał ''dawaj na mechy'' , przyjechałem i po krótkiej chwili wypełniłem na nim kontrakt a on sam oskarżył mnie o oszustwo ooc gdyż uznał że zaoferowałem mu usługi prawnicze a go zabiłem.
['b]Oczekiwania:[/b] Zmniejszenie kary do 30 min AJ, lub całkowite odstąpienie od kary pod rygorem otrzymania 2x warn za podobne zachowania w przyszłości.

#2 dras

dras

Essa Brotherhood

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof_Corleone

Napisano 13 sierpień 2019 - 19:09

Wypowiem się, z racji tego iż ja tę skargę napisałem. Jakby to nie był MG to byś zdementował, że nie jesteś prawolem, a tak napisałeś ok - podjechałeś po czym zdmiłeś. Sam wczesniej pisałeś, że wiedziałeś, że byłem w AJ to po co nagle miałbyś pytać czy ja jestem prawolem mając w tym samym momencie na mnie zlecenie no XD typie. Plus od samego początku miałeś na mnie zlecenie i wiedziałeś, że jestem w AJ to po co pisałeś "prawol" OOC specjalnie czekając aż wyjdę z AJ? XD https://imgur.com/a/Q36YP01 Dodatkowo nic nie odegrałeś, także kara jak najbardziej adekwatna lub nawet zbyt pobłażliwa. Essa

Użytkownik dras edytował ten post 13 sierpień 2019 - 19:17

#3 TymbarK

TymbarK

Per ardua ad astra

• Gracz
  • 206 postów
  • Nick SA-MP:Deveza/Varnes/Pacino

Napisano 14 sierpień 2019 - 00:16

Wypowiem się, z racji tego iż ja tę skargę napisałem. Jakby to nie był MG to byś zdementował, że nie jesteś prawolem, a tak napisałeś ok - podjechałeś po czym zdmiłeś. Sam wczesniej pisałeś, że wiedziałeś, że byłem w AJ to po co nagle miałbyś pytać czy ja jestem prawolem mając w tym samym momencie na mnie zlecenie no XD typie. Plus od samego początku miałeś na mnie zlecenie i wiedziałeś, że jestem w AJ to po co pisałeś "prawol" OOC specjalnie czekając aż wyjdę z AJ? XD https://imgur.com/a/Q36YP01 Dodatkowo nic nie odegrałeś, także kara jak najbardziej adekwatna lub nawet zbyt pobłażliwa. Essa

Napisałem ''ok'' bo uznałem że jesteś prawolem i mam przyjechać na mechy druga sprawa od kiedy hitmani mają obowiązek odgrywać zabójstwo każdego celu?, po trzecie /namierz mamy raz na 2 minuty gdy dostałem zlecenie pokazało mi że jesteś w aj w tym czasie skupiałem się na czym innym niż czekaniem na ciebie aż wyjdziesz :)

#4 dras

dras

Essa Brotherhood

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Krzysztof_Corleone

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:56

Napisales "ok" jak wyszedlem z AJ a pisales ze namierzales juz jak bylem w AJ czyli nie chciales wcale prawola, gubisz sie w zeznaniach. Uznales, ze jestem prawolem, ale jednoczesnie miales zlecenie hitmana XDDDDDDD. Poza tym odpowiedz mi na jedno pytanie, skad pomysl, zeby akurat do mnie napisac jak wyszedlem z AJ o prawola? XD chyba ze liczyles, ze jeszcze sam do ciebie przyjade i mnie zdmisz i zgarniesz kase. Na twoim miejscu bym byl happy, ze tylko 1 warn.

Użytkownik dras edytował ten post 14 sierpień 2019 - 10:07

#5 PRT

PRT

¯\_(ツ)_/¯

• Moderator Globalny
  • 800 postów
  • Nick SA-MP:V. Grissom

Napisano 14 sierpień 2019 - 22:27

@Daglas

@1K2a3m4i

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych