Skocz do zawartości

[Skarga] Kevin_Bianchi


DZIAŁANIE NAPRAWCZE

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy może od tego, że stwierdzenie idiota nie musi być obraźliwe, stwierdziłem, w kulturalny sposób, że twój rozwój psychiczny osoby dorosłej jest na poziomie 6. roku życia (20 – 34 IQ w skali Wechslera) (https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_znacznym). O fakcie, że zacząłeś nas roamować i robić dd/cz nie wspomniałeś, po czym tylko czekałeś aż albo ciebie zaczniemy wyzywać albo sami ci oddamy. Druga strona tego to jest to, że nie napisałem do ciebie czegoś w stylu ty ku... albo ch... tylko grzecznie napisałem idioto aby pokazać jak bezsensownie nas zaczepiałeś bo ja sam w nikogo się sandkingiem nie wwalam, czasami w znajomych jedynie dla żartu. tldr: Prowokowałeś nas oraz wyzywałeś Jakea u mnie na /w od tego, że jest petem i sam po tym jak raz przez przypadek o ciebie zahaczyliśmy podczas pościgu.

 

 


Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.


@,

Nie wiem dla czego, ale powiadomienie mi nie przyszło i dopiero teraz od losowego gracza się dowiedziałem o skardze. Edytowane przez Nishino
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

"Dawniej idiotyzm" czyli teraz stwierdzenie archaiczne i przez to obrazliwe, naucz sie czytac ze zrozumieniem chlopczyku. Essa. Btw wrzuc jakies dowody, bo to nie dziala tak, ze ktos sobie wymysli niestworzona historie i napisze ja w obronie, to znaczy, ze to prawda.

Edytowane przez dras
Odnośnik do komentarza

"Dawniej idiotyzm" czyli teraz stwierdzenie archaiczne i przez to obrazliwe, naucz sie czytac ze zrozumieniem chlopczyku. Essa. Btw wrzuc jakies dowody, bo to nie dziala tak, ze ktos sobie wymysli niestworzona historie i napisze ja w obronie, to znaczy, ze to prawda.

Czego mam wstawić dowody, tego jak wyzywałeś Jake'a? W przeciwieństwie do ciebie nie płączę na forum gry o to, że ktoś do ciebie napisał, że masz niski iloraz inteligencjy, gdyż nie myślisz i wpadasz ludziom pod pojazd co jest równoznaczne z tym, że to po prostu zignorowałem bo po jakiego grzyba mam wystawiać skargę na osobę która woła pet na randomy ooc? No a z dd/cz to nic bardziej nie oczekuj bo było to zdarzenie losowe i niespodziewane przy czym to też zignorowaliśmy bo nie robiłeś czegoś strasznie wielkiego na forum ale jak widać niektórzy lubią na forum popłakać i myśłeć, że są kimś wielkim. Obrażenia IC nie są karalne tak w ogóle, skarga coś ci już chciała w złą stronę powędrować xD

 

SJP: https://sjp.pwn.pl/sjp/idiotyzm;2465562.html proszę bardzo, wyraz jest w SJP co oznacza równoznacznie, że taka jest jego ogolnoprzyjęta definicja

 

https://sjp.pl/idiota "2. potocznie: mężczyzna ograniczony, nieodpowiedzialny, naiwny; głupiec, bałwan, dureń"

Nie ma czegoś takiego, że jak słowo jest archaiczne to jest obraźłiwe jak widzisz te dalej jest w użyciu nawet potocznie. Jak do kogoś OOC napiszesz ty naiwniaku albo durniu to raczej nie dostaniesz warna więc no proszę ciebie typie.

 

Także warn za takie coś to jest przegięcie i wnioskuję za karą AJ na X minut.

Edytowane przez McKenzie
Odnośnik do komentarza

W związku z niefrasobliwością, brakiem skruchy oraz brakiem kultury wnoszę, o zwiększenie kary na 2 warny.

Gdzie ja zachowałem brak kultury i bagatelizuję problem? Stwierdziłem tylko, że słowo idiota nie jest w takim stopniu obraźliwe na nawet nie musi być obraźliwe jak słowo na k czy ch w związku z czym nie powinna kara być na takim samym poziomie. Nigdzie nie wyzywałem ciebie w odpowiedziach i starłem się zachować wysoki poziom do póki nie zauważyłem że gadam z kimś kto kończy swoją odpowiedź słowem essa. Znowu starasz się manipulować tyle że w tym wypadku to ewidentnie widać bo sam wymyślasz rzeczy typu oskarżony nie zachowuje kultury i bagatelizuje problem.

Odnośnik do komentarza

Jak sprawdzający sam widzi, w przypadku tego delikwenta 0 autorefleksji. Notabene ciężko jest brać na poważnie osobnika dla którego, rzetelnym i godnym do odwołania się źródłem jest wikipedia. W związku z tym wnoszę o najcięższy wymiar kary dla tego użytkownika. Essa

Edytowane przez dras
Odnośnik do komentarza

Jak sprawdzający sam widzi, w przypadku tego delikwenta 0 autorefleksji. Notabene ciężko jest brać na poważnie osobnika dla którego, rzetelnym i godnym do odwołania się źródłem jest wikipedia. W związku z tym wnoszę o najcięższy wymiar kary dla tego bonobo. Essa

Wysłałem potem link do Słownika Języka Polskiego, który jest najbardziej rzetelnym słownikiem polskim na internecie. Autorefleksji nie mam bo twierdzę, że słowo idiota nie było obraźliwe, ale jak widać skoro wg ciebie było to ja teraz przyjmuję postawę, że obraziłeś mnie od małpy i żądam ukarania tego użytkownika, gdyż czuję się urażony przez nazwanie mnie szympansem (bonobo to szympans i nie nie sprawdzałem tego akurat na Wikipedii). Pytałem się paru adminisratorów i w większości twierdzili, że słowo idiota nie jest jakoś bardzo obraźliwe niektórzy twierdzili nawet, że w ogóle (co screeny chcesz? mam jednego admina z teraz). W takim wypadku wnioskuję o ukaranie na forum tego użytkownika za nazwanie mnie szympansem, jeśli mam zostać ukarany za słowo idiota.

Odnośnik do komentarza

Gdzie cię niby obraziłem? Też mogę sobie przerabiać twoje wypowiedzi. Jak sam sprawdzający widzi oskarżony dodatkowo nagina fakty. To tylko pokazuje jak bardzo ten chłopiec jest sfrustrowany.

Edytowane przez dras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

masz na górze nawet kartę bonobo bo byłem niepewny czy to był dokładnie szympans

 

I idąć twoim tokiem to stwierdzam, że twoj screen jest podrobiony w gimpie essa

 

I ile razay mam ci powtarzać, że wpisałem definicję słowa idiota aby pokazać ci, że SŁOWNIK Języka Polskiego twierdzi inaczej niż sądzisz i nie jest to słowo bardzo obraźliwe jeśli w ogóle jest.

Edytowane przez McKenzie
Odnośnik do komentarza

masz na górze nawet kartę bonobo bo byłem na tyle tępy, że nie byłem pewien czy to szympans xD

 

I idąć twoim tokiem to stwierdzam, że twoj screen jest podrobiony w gimpie essa

 

I ile razay mam ci powtarzać, że wpisałem definicję słowa idiota aby pokazać ci, że SŁOWNIK Języka Polskiego twierdzi inaczej niż sądzisz.

XD chłopczyk sam się wyjaśnia, także nic już nie muszę pisać. Zostawiam to do rozpatrzenia sprawdzającemu.

Edytowane przez dras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

XD chłopczyk sam się wyjaśnia, także nic już nie muszę pisać. Zostawiam to do rozpatrzenia sprawdzającemu.

Stwierdziłeś bezpodstawnie, że podrobiłem twój komentarz po czym stwierdzasz, że jestem chłopczykiem (?) co też mogę odebrać za słowo obraźliwe tak jak ty słowo idiota. Wyjaśnić to ty się wyjaśniłeś po tym jak zacząłeś po mojej personie jechać zamiast jakiekolwiek argumenty przedstawić.

 

Aha i radzę nie igrać z administracją bo mają wgląd do komentarzy we wcześniejszej wersji przed edycją z tego co mi wiadomo.

 

Również zostawiam do wglądu sprawdzającego.

Edytowane przez McKenzie
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...