Skocz do zawartości

[SKARGA] Jizzy Marshall


Flexi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jizzy Marshall
Nick oskarżającego: Tina Fose
Powód: DM2
Kara (proponowana): AJ/Warn
Wyjaśnienie: Wyjechałam z naprawy i ktoś do mnie strzela oczywiście staram się oddalić ale śmieszek w samochodzie jedzie za mną a kolega sobie strzela z samochodu
Screeny (obowiązkowe):

 

AnwVvSH.png

 

xmYOXKz.png

 

 

Odnośnik do komentarza

siemanko, przepraszam z gory za ten DM, ale po prostu wczesniej gracz mi rozwniez zniszczyl auto:/
prosze mnie nie karac zaplace za wszystko jak mnie ub
chcialbym tutaj grac, wtedy poniosly mnie emocje:(

 

 

Chciałem tylko wspomnieć, że gościa gra opiera się na:
DM2 -> BW -> DM2 -> BW -> DM2 i tak dalej.


co ty pierdolisz chlopie wyjdz stad nawet nie jestes powiazany ze skarga pal gumca z tego tematu i nie pisz glupstw...

 

//@Songo - łączę posty.

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza

siemanko, przepraszam z gory za ten DM, ale po prostu wczesniej gracz mi rozwniez zniszczyl auto:/

prosze mnie nie karac zaplace za wszystko jak mnie ub

chcialbym tutaj grac, wtedy poniosly mnie emocje:(

Dawałam szansę na naprawę wtedy nie byłoby info na 4um co mi napisałeś? Że nie mam dowodów i że żydze 1,6k na naprawę tu nie chodziło mi o to ... chodziło o sam fakt, że tak się zachowałeś.  Miałeś ode mnie szansę ale ją miałeś gdzieś. Teraz okazujesz skruchę aby otrzymać niższą karę? Proszę Cię skoro na serwerze byłeś taki odważny pisząc, że nie mam dowodów czemu tutaj nie okazujesz również tego? "Poniosły mnie emocje" widziałam twoje zachowanie na /w aż żałuję, że nie zrobiłam sobie kopii z chatlogu aby dodać co dokładnie wypisywałeś. Jak dla mnie powinieneś otrzymać nagrodę za swoje zachowanie może nie warna bo to mogłoby być zbyt surowe ale na AJ jak najbardziej zasługujesz

Edytowane przez Flexi
Odnośnik do komentarza

gra ma cieszyc i bawic a nie uprzykrzac

 

To po co jeździsz i uprzykrzasz moją rozgrywkę niszcząc samochód?

Z resztą widzę, że to nie pierwsza skarga i widzę, że już masz nagrodę nawet.

Jak dla mnie i tak nie wyciągnąłeś z tego żadnych konsekwencji ale cóż... zobaczymy co będzie jak wrócisz z bana 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...