Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SKARGA] Marquis Davis

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Furman

Furman

• Gracz
  • 259 postów
  • Nick SA-MP:Zygmunt Furman

Napisano 15 sierpień 2019 - 00:39

Nick oskarżonego: Marquis Davis
Nick oskarżającego: Steve Marshall
Powód: Czity - speedfire
Kara (proponowana): BAN
Wyjaśnienie: Typ ma speedfire, magazynek od mp5 rozładowuje w 2.5 sekundy a normalnie trwa to 5 sekund (sprawdźcie sobie w grze). Zobaczcie też jak szybko spada mi życie(też możecie sobie sprawdzić w grze jak normalnie to wygląda). Na chwile także jego prawdopodobny aim przełącza się na osobę, która jechała za mną. Myślę, że dowód w postaci zbyt szybko wystrzelonej amunicji oraz nienadążających animacji powinien wystarczyć.
Screeny (obowiązkowe):

#2 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4753 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:09

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Sparky

Sparky

Zbanowany

• Zbanowany
  • 20 postów
  • Nick SA-MP:Marquis_Davis

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:01

W sumie to nie rozumiem trochę tych oskarżeń.
Jak widać przy ostrzale przy pierwszym magazynku animacja się "zbugowała" i nie wystrzeliłem całej amunicji w sekundę, bo jak widać - gdy jest jeszcze animacja przeładowania z mojej broni nadal wychodzą strzały.
Po drugie - aim? Gdy strzelałem w Ciebie jak siedziałeś w aucie i zacząłeś wychodzić to nadal strzelałem w Twoją postać, a jak wiadomo - podczas wychodzenia i wchodzenia do auta postać jest niekolizyjna, nie da się nic z nią zrobić więc automatycznie zamiast pociski wlecieć w Ciebie to przeleciały przez Twoje ciało i trafiły w sultana, który stał akurat za Tobą.
Dlaczego spadało Ci tak szybko HP? MP5 jest najszybciej strzelającą bronią zaraz po minigunie jak i ma dość mały rozrzut, więc większość amunicji jaką w Ciebie wystrzeliłem trafiała w Twoje ciało. (byłem bliziutko)

Nie popieram udupiania na siłę, nie potrafisz przegrywać i spłakałeś się, bo musiałeś 3 minutki leżeć na BW.
To tyle ode mnie, czekam na werdykt. Nie będę się więcej wypowiadał, bo szkoda moich nerwów.

#4 skPembleton

skPembleton

Lepiej za prosto, Niż zbyt chaotycznie

• vH@
  • 415 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Hernandez

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:36

Na zamieszczonym filmie nie widać oznak czitowania przez gracza.

Odrzucam

#5 skPembleton

skPembleton

Lepiej za prosto, Niż zbyt chaotycznie

• vH@
  • 415 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Hernandez

Napisano 17 sierpień 2019 - 18:37

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych