Skocz do zawartości

[SKARGA] Marquis Davis


Furman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Marquis Davis

Nick oskarżającego: Steve Marshall

Powód: Czity - speedfire

Kara (proponowana): BAN

Wyjaśnienie: Typ ma speedfire, magazynek od mp5 rozładowuje w 2.5 sekundy a normalnie trwa to 5 sekund (sprawdźcie sobie w grze). Zobaczcie też jak szybko spada mi życie(też możecie sobie sprawdzić w grze jak normalnie to wygląda). Na chwile także jego prawdopodobny aim przełącza się na osobę, która jechała za mną. Myślę, że dowód w postaci zbyt szybko wystrzelonej amunicji oraz nienadążających animacji powinien wystarczyć.

Screeny (obowiązkowe):

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie rozumiem trochę tych oskarżeń.
Jak widać przy ostrzale przy pierwszym magazynku animacja się "zbugowała" i nie wystrzeliłem całej amunicji w sekundę, bo jak widać - gdy jest jeszcze animacja przeładowania z mojej broni nadal wychodzą strzały.
Po drugie - aim? Gdy strzelałem w Ciebie jak siedziałeś w aucie i zacząłeś wychodzić to nadal strzelałem w Twoją postać, a jak wiadomo - podczas wychodzenia i wchodzenia do auta postać jest niekolizyjna, nie da się nic z nią zrobić więc automatycznie zamiast pociski wlecieć w Ciebie to przeleciały przez Twoje ciało i trafiły w sultana, który stał akurat za Tobą.
Dlaczego spadało Ci tak szybko HP? MP5 jest najszybciej strzelającą bronią zaraz po minigunie jak i ma dość mały rozrzut, więc większość amunicji jaką w Ciebie wystrzeliłem trafiała w Twoje ciało. (byłem bliziutko)

Nie popieram udupiania na siłę, nie potrafisz przegrywać i spłakałeś się, bo musiałeś 3 minutki leżeć na BW.
To tyle ode mnie, czekam na werdykt. Nie będę się więcej wypowiadał, bo szkoda moich nerwów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...