Skocz do zawartości

[A][A] Co sądzicie o FBI na mruku?


bigjo

Rekomendowane odpowiedzi

juz taki temat załozyłem, ale wypowiem się; chujowy poziom od dawna - jedynie szanuje fbi croppa bo było na poziomie, a nie latanie jak debil za wl nawet na hood gamingu jakieś organizacji xD tylko niestety na to verte się nie zgodził xD

Odnośnik do komentarza

Sądzę że powinni się usunąć szczególnie z obecnym liderem. Dajcie tam kogoś kompetentnego plz XD

nom pewnie ricziego damy na gld bedzie idealnie X D D D D D D ciebie powinni usunac z komisji na tym serwerze gosciu x D

 

pozderki, chlopaki mi zrobili reklame

 

a i jesli chodzi o fbi to moze za jakis czas sie usunie frakcje bo nie ma tutaj sensu gra federalnych, elo benc wale wiadereczko

Edytowane przez chrz4n
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Ejeejejjej pal gume od ricziego, spoko ziomek, a ty zamiast coś robic siedzisz na dachu jakimś przed FBI i afczysz XDD Pozdro dla takich typów którzy komentują innych a sami nic nie robią :D

 

pozdro dla cb mordeczko jak nei wiesz co gram w FBI  X D nie wiem czy odrozniasz czerwony od bialego ale nom afkuje tam bo adminuje xD a co do gry fbi no nie wiem czy nic nie robie, codziennie ogarniam frakcje tylko gram ic deputy assistant directora fbi jak masz jakiekolwiek pojecie to wiesz ze nie bede pchal sie na akcje jak special agent in charge

 

 

elo benc wale wiadro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ejeejejjej pal gume od ricziego, spoko ziomek, a ty zamiast coś robic siedzisz na dachu jakimś przed FBI i afczysz XDD Pozdro dla takich typów którzy komentują innych a sami nic nie robią :D

chlop siedzi na adminduty nonstop i piszesz ze nic nie robi? XD

Odnośnik do komentarza

pozdro dla cb mordeczko jak nei wiesz co gram w FBI  X D nie wiem czy odrozniasz czerwony od bialego ale nom afkuje tam bo adminuje xD a co do gry fbi no nie wiem czy nic nie robie, codziennie ogarniam frakcje tylko gram ic deputy assistant directora fbi jak masz jakiekolwiek pojecie to wiesz ze nie bede pchal sie na akcje jak special agent in charge

 

 

elo benc wale wiadro

Nie mam pojęcia a jakoś widze na departementowym co robicie, dosłowne nic a tym bardziej że ludzie sami mówią że nic nie robisz tylko afczysz na dachu przed FBI xDDD, a daltonistą nie jestem i widze jak jesteś na białym zwykłym kolorku z napisem że afczysz 7 min :)

Później pojeździsz autkiem 5 minutek i od nowa, a tak to na /depo siedzisz, więc oj przykro mi XD

Wal sobie wiadro, kto co woli ale nie wymyślaj że ty ogarniasz frakcje 

 

jaki masowy dm2? XD

Normalny wbijacie komuś na ryj wyciagacie m4 i nie do stanowego bo wam sie nie chce, tylko go dmicie bo jesteście  nierobami.

 

chlop siedzi na adminduty nonstop i piszesz ze nic nie robi? XD

Widać na /admins kiedy jest na służbie i z tego jak sobie jade i widze jak siedzi na dachu, to wszystko wynika  z lenistwa takich adminów jak Amy Reif a pozniej biedny 0Verte musi szukac adminów w mechanikach bo nikogo nie ma do sprawdzania i banowania :D

 

Beka z was pozdro i elo <3 

Edytowane przez NormalnyCzłowiek
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia a jakoś widze na departementowym co robicie, dosłowne nic a tym bardziej że ludzie sami mówią że nic nie robisz tylko afczysz na dachu przed FBI xDDD, a daltonistą nie jestem i widze jak jesteś na białym zwykłym kolorku z napisem że afczysz 7 min :)

Później pojeździsz autkiem 5 minutek i od nowa, a tak to na /depo siedzisz, więc oj przykro mi XD

Wal sobie wiadro, kto co woli ale nie wymyślaj że ty ogarniasz frakcje 

 

Normalny wbijacie komuś na ryj wyciagacie m4 i nie do stanowego bo wam sie nie chce, tylko go dmicie bo jesteście  nierobami.

 

Widać na /admins kiedy jest na służbie i z tego jak sobie jade i widze jak siedzi na dachu, wynika z lenistwa a pozniej biedny 0Verte musi szukac adminów w mechanikach bo nikogo nie ma do sprawdzania i banowania :D

 

Beka z was pozdro i elo <3 

 

nom beka z czlowieka ktory smieje sie z tych co nic nie robia a gadaja a sam to robi XD elo benc pozdrawiam prawilne mordeczki

 

no na admins dzisiaj bylem przez caly czas wiec x D jak nie ma cie we frakcji to nei komentuj bo nie wiesz jak jest a sie wypowiadasz gosteczku xD DDDDDDDD nie wiem jak widzisz mnie na afk 7 min ale pozderki 6000 wiec no xD 

nie wiem czemu mowisz ze ludzie som nierobami jak nie som i grajom rp przestepcze widzom w szystko wiec no : - ) na departamentowym nie musimy caly czas odpowiadac jak nie ma co dla nas do roboty, nie wiem czy wiesz ale kladziemy glownie nacisk na sledztwa mordeczko jak nie wiesz jak jest to sie nie wypowaidaj elo benc

Odnośnik do komentarza

AAAAAAAAAAA wiem po co powstał ten temat: Antek_Kokieszko

Bo grasz w USSS i wczoraj, podczas eventu wojny dostałeś w pizde i TERAZ próbujesz zaatakował jakoś tą organizacje, chłopie weź ty lepiej poczytaj książke, czy coś.

Edytowane przez Gliniaszv1
Odnośnik do komentarza

Bajki opowiadaj swoim ludzią którzy widzą w tobie... No nawet nie wiem co, a frakcja wiem jak wygląda w środku więc no przykro mi :D

A wgl to "elo benc pozdrawiam prawilne mordeczki" co to kurna jest? Jakiś okrzyk indiański czy co, schodzisz na psy!

Odnośnik do komentarza

Bo takie osoby jak ty doprowadziły ten serwer do klęski i cytując twoje słowa "elo benc" FBI do zamknięcia i grałem w FBI kiedyś, a to co teraz ludzie mówią co gracie to jest ohoho, i jeszcze dalej XDD

no spoko dzieki za info, no nie wiem ludzie sobie mowia co chca. jak sie sluchasz ich zamiast sprawdzic jak jest teraz w fbi to bedziesz mordo gadal glupoty XD

Odnośnik do komentarza

no spoko dzieki za info, no nie wiem ludzie sobie mowia co chca. jak sie sluchasz ich zamiast sprawdzic jak jest teraz w fbi to bedziesz mordo gadal glupoty XD

Weź ty się przyznaj a nie teraz będziesz wszystko obracać na korzyść FBI które dobrze wiesz nic nie robi ma wezwanie raz na dwa dni do jakiegoś zaginięcia, które rozwiązujecie 5 min bez odgrywania wiekszej akcji XDD 

No ale tak jak się myle oczywiście bo gdzie wy nic nie robicie, przeciez wy całymi dniami że tak powiem zapierdalacie :D

Odnośnik do komentarza

Weź ty się przyznaj a nie teraz będziesz wszystko obracać na korzyść FBI które dobrze wiesz nic nie robi ma wezwanie raz na dwa dni do jakiegoś zaginięcia, które rozwiązujecie 5 min bez odgrywania wiekszej akcji XDD 

No ale tak jak się myle oczywiście bo gdzie wy nic nie robicie, przeciez wy całymi dniami że tak powiem zapierdalacie :D

tego przeciez nie powiedzialem xd mowie ze gramy akcje ic piekne i super rp mega troche postrzelamy niedlugo sobie hrt wznowie i bedzie cyk myk miodek malina lol

Odnośnik do komentarza

XDDDDD to niezle, ale tak na serio to fbi polega na gówno gierce dosłownie s, ale prędzej były pojedyńcze jednostki co dobrze grały/grają - jak wspominałem za croppa to najlepiej funkcjonowało, a nie oparciu się na to że ktoś ma wl to sobie postrzelamy w niego, zajebiemy na spawnie i inne chore akcje.... zgodze się tutaj z chrzan, że dragho to chuja się zna; w sumie to było widać jak był jednym z najgorszych adminów, a jego postacie czy character development był gówniany a nawet gorszy od mechanika z east beach, takze pozdro XD

Odnośnik do komentarza

jak narazie to według mnie tu nie ma roznicy miedzy fbi a lspd, tylko ten nowy projekt fbi jest dziwny bo tylko wspiera dm2 gdy typek podbija z 200km/h robiąc dd/cz w ciebie i bez ostrzegania nakurwia z m4 bo wkonu masz 6wl, pozniej tylko kajdaneczki skryptowo i cela. Nie wiem czy wszyscy tak robią ale juz sie z tym spotkalem dlatego nie wchodzę z nimi w interakcje

pozdro

 

przy lspd fbi jest tak samo niepotrzebne jak podział lsmc-lsfd

+1

Edytowane przez xannax
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

jak narazie to według mnie tu nie ma roznicy, tylko ten nowy projekt fbi jest dziwny bo tylko wspiera dm2 gdy typek podbija z 200km/h robiąc dd/cz w ciebie i bez ostrzegania nakurwia z m4 bo wkonu masz 6wl, pozniej tylko kajdaneczki skryptowo i cela. Nie wiem czy wszyscy tak robią ale juz sie z tym spotkalem dlatego nie wchodzę z nimi w interakcje

pozdro

 

+1

 

bo tak gra pd czy fbi od jakiegoś czasu xD jedynie pojedyńcze jednostki JESZCZE grają RP, wiec ich się szanuje

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...