Skocz do zawartości

[Skarga] Adamo_Rossi, Edgar_Harrison


Wiger

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na Ciebie zlecenie, a że były takie cyrki to w pewnym momencie poszedł full frontal bez zabawy. Poza tym jak w końcu udało się Ciebie złapać, co potem? To wszystko wyjaśnia :)https://imgur.com/a/0FlecJx

 

//Mój błąd, wybacz. Zlecenie było na kolegę, cóż, przypadkowa ofiara.

 

Poza tym po PW wnioskuję, że zachowywaliście się podobnie, różnica taka że jak my to robiliśmy to wy byliście sami, a jak wy lataliście to dookoła stało PD/LSMD i chyba nawet FBI.

Edytowane przez Rosi
Odnośnik do komentarza

dalem /q bo mialem caly czarny ekran i nie moglem grac, od razu wrocilem, admin powiedzial ze wasza wina ze poszliscie sobie

a z tym pw to bylo tak ze zabilem dwoch gosci ktorzy strzelali do mojego kolegi i dostalem wl, a tamten koles mi zbil i zachecal do dalszego dmu to mu odmowilem

Odnośnik do komentarza

"Nasza wina, że poszliśmy sobie", nie widać tego na ssie, ale jedno z was albo nawet i dwójka jeszcze normalnie gadała, bo widać było przez tekstury, po prostu czat tego nie załapał. Skąd mieliśmy wiedzieć czy Ty masz czarny ekran czy nie, chcieliśmy coś grać, daliście /q i to perfidnie w takim czasie, jak dla nas zwykła ucieczka od akcji i poszliśmy zamiast czekać. Nie jesteśmy prorokami, a /q od ludzi do których podchodzimy jest bardzo, ale to bardzo częste.

 

Wyjaśnię wam pewną rzecz. Poziom gry wielu frakcji zależy od osób grających, jak zaczniecie nawalać do PD, to oni zaczną nawalać do was, zamiast coś grać. Jak z medykami będziecie pisać /me jest ranny /do no ranny po prostu. To dadzą wam heala i idźcie śmiało, zamiast rozgrywać coś ciekawszego. Tak samo i hitmani, jeżeli podjeżdża do was samochód, a wy nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy IC na ten temat od razu macie w głowie "o, hitmani to w długą", to się nie dziwcie później że umieracie od snajperki jak to wiele osób się skarży, czy że zlecenie na was wygląda jak wygląda. Gracie na serwerze RP, czyli powinniście dążyć do interakcji z innymi, bo na tym to polega, natomiast wiele osób boi się gry z nami, gdzie po prostu dostajecie BW na 3 minuty i musicie chwilę posiedzieć, poprzeglądać neta zamiast grać i nic na tym nie tracicie tak naprawdę, a my do tego zyskujemy hajs. 

 

Poziom gry zawsze, ale to zawsze zależy od obu stron, nigdy od jednej.

Odnośnik do komentarza

Tak samo i hitmani, jeżeli podjeżdża do was samochód, a wy nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy IC na ten temat od razu macie w głowie "o, hitmani to w długą", to się nie dziwcie później że umieracie od snajperki jak to wiele osób się skarży, czy że zlecenie na was wygląda jak wygląda

podjechaliscie w /maska i zaczeliscie nawalac to uciekam

Odnośnik do komentarza

Akurat w tej sytuacji nie piszę o Tobie, a o koledze z którym jeździłeś, bo zlecenie na niego było męczące - Ty jak już wspomniałem byłeś przypadkową ofiarą, jako że nie możemy po prostu zostawić świadka. Po dłuższym czasie po prostu je olałem, bo nie chciało mi się w to bawić, do momentu aż losowo spotkałem go na ulicy. Potem sytuacja potoczyła się tak jak się potoczyła.

Poza tym chodziło mi bardziej o ogół graczy, bo zdecydowana większość robi coś takiego i potem narzeka, że to my nie trzymamy poziomu.

Tyle w tej skardze ode mnie, czekam na werdykt od administratora.

Odnośnik do komentarza

Co ty gadasz, że miałeś czarny ekran. Fajnie lecisz w chuja, twój kolega też miał czarny ekran? Dmiliśmy cie, bo kolega miał na ciebie kontrakt a ja mu pomagałem. Screen z /q podesłałem do administratora @chrzan. Nie kłam, bo ci to nie wyjdzie.

 

sa-mp-151.png

Prosze zerknąć na minute /q obu panów, dwie sekundy różnicy po tym jak my weszliśmy do budynku a nasz cel biegał sobie po schodach. Nie pozdrawiam cie, kłam sobie kolegów z piaskownicy ale nie mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

w kazdym razie wy zrobiliscie dm, wiec powinniscie dostac za to kare

Zabójstwo/uszkodzenie gracza/mienia bez wyraźnego i adekwatnego do sytuacji powodu IC. 
 
Powód IC tutaj mieliśmy, więc nie doszło do złamania LKiZ. Pozdrawiam i czekam na werdykt.
Odnośnik do komentarza

Skarga zostaje odrzucona.

 

Uzasadnienie: Oskarżeni nie złamali LKiZ. Przy wykonywaniu kontraktów jak i rozgrywaniu akcji nie jesteśmy zmuszani do pisania ciągłych tekstów na /me i /do. Na serwerze istnieje coś takiego jak rozgrywka dynamiczna do którego jest konkretny powód IC.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...