Skocz do zawartości

[A][A] Co sądzicie o eventach dzien pierwszy


prisman

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie powiem tak wiem ze latwo nie bylo ogarnac przy tylu graczach ale kurwa checkpoint w sf czyli zawracanie wprost na 20 innych aut i tym samym derbowanie to juz jakis zart xD w lv spoko byla trasa tylko start w lv jakis pizdowato maly, nie lepiej bylo wystartowac z autostrady? W LS-PC nie wypowiem sie bo czekalem 20 min na tp od admina ktory 15 min afczyl a kolejne 5 nie odpisywal :((((((((((((((((((((  no i sad ze beyonce bennet caly event miala togw XDXD

Odnośnik do komentarza

No ja powiem że zajebiśćie się bawiłem, pierwszy wyscig wbijam nie wiem co wpisać admini tylko piszą podaj id podaj id. po 5 minutach udało mi się dowiedziec co trzeba wpisać i które id podać no i git, ustawiam się na boku z przodu. Wyścig startuje, nie przejechałem za most, a już miałem 40 stanu. 

 

Lecimy drugi wyścig, ustawianie trwało z godzinę, międzyczasie wbiło tylko 3 cziterów, nie tak źle. w końcu się udało ustawić ludzi. mimo że 20 razy pisałem i inni żeby wyjebać osoby co są z przodu a nie są w gps, bo będa blokować droge, rozsądniejszą decyzją było wystartować wyścig. co ciekawe rzeczywiście osoby z przodu blokowały, ale kto mógł sie domyślić. mimoo wszystko udało mi się wystartować jako drugi, super lece za garettem, jeden drugi zakręt. I teraz hit na mapie widze checkpoint, oczom nie chce mi się wierzyć ale wszystko wskazuje na to że muszę się cofnąć skąd przed chwilą przyjechałem, skończyło się to tym że trafiłem na całą zgraje co ruszyła później, witold mopsak wyjebał mi przy 200km/h czołówe, bo miał ochote poprzeszkadzać skoro nie brał udziału w wyścigu. zrobiłem piruet jebnąłem o toma russela co palił się na środku drogi i dał /q i tak z drugiego miejsca o dziwo skończyłem 5 bodajże.

 

trzeci wyścig też fajny taki niezbyt dobrze zorganizowany, stałem obok bazy mechów z 20 minut od początku, się zorientowałem że wszyscy znikają, okazało się że admin teleportuje na trzeci virtualworld gdzie ustawia graczy,  ustawiony na samym końcu zacząłem wyścig, a skończyłem tak o: https://streamable.com/91lgx

 

 

mrucznik rp i jego eventy od zawsze na propsie since 2009 e83LZEJ.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...