Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Benjamin_Boagerde

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeaK

NeaK

• Sponsor
  • 182 postów
  • Nick SA-MP:Radek Wrobel

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:10

Nick oskarżonego:Benjamin_Boagerde
Nick oskarżającego:Mike Walker
Powód:DM za to że nie dałem napiwku.
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie:Zadzwonilem po mechanika, przyjechali we 2. Pytali o napiwek. Powiedziałem nie i dm. Robią mi tak od wczoraj.
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/OmhiR

• Ashes lubi to

#2 bauwan

bauwan

x

• Gracz
  • 91 postów
  • Nick SA-MP:Marlon Barclay

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:14

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Oliver

Oliver

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 22 postów
  • Nick SA-MP:Benjamin Cumberbatch, Matthias Soleyuk

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:33

Niepotrzebnie wrzuciłeś dwie oddzielne skargi na mnie - Soleyuka - oraz mojego towarzysza Bogaerde. Wkleję tutaj naszą wersję wydarzeń, którą wysłałem do twojego drugiego zażalenia.

Wytłumaczę nieco tę dosyć niefortunną sytuację z mojej perspektywy, jako oskarżony.

Przejdę od razu do rzeczy. Mój przyjaciel Benjamin z satysfakcją powiedział, że odnalazł klienta na naprawę. Pojechaliśmy do osoby oskarżającej Sultanem przedstawionym na drugim planie, od razu wysiedliśmy obaj i rozpoczęliśmy zażartą dyskusję dotyczącą zapłaty. Wtedy dostrzegłem, że znam samochód Walkera. Ostrzelał nas on jakieś pięć minut. Powiedziałem o tym mojemu towarzyszowi, który był z tego powodu nieco zdenerwowany. Irracjonalności nie było końca, gdy okazało się, że nie chcesz nam zapłacić dodatkowych funduszy; do tego dochodził powód poboczny, czyli brak dopłaty - napiwku - z twojej strony.

DM jest ostrzeliwaniem ludzi bez powodu - my mieliśmy dwa poważne powody. Cała akcja była przeprowadzona w sposób In Character, a ostrzał miał jeden poważny powód i drugi pomniejszy. Jeśli poczułeś się z tego powodu urażony to bardzo mi przykro, lecz to była po prostu rozgrywka IC. 

Pozdrawiam!

#4 NeaK

NeaK

• Sponsor
  • 182 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:41

Ciekawe jak was ostrzelałem, skoro nie mam broni od wczoraj. Pozdrawiam.

#5 Oliver

Oliver

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 22 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:51

Nie mylimy się w takich sprawach. Twój pojazd jest bardzo charakterystyczny oraz zwraca na siebie uwagę z powodu tuningu. Zgadzał się również nick, ale na niego nie patrzyliśmy - zajęliśmy się analizą wspomnień oraz porównaniem ku należącemu do ciebie samochodowi. Osobiście sprawnie wydedukowałem, że byłeś sprawcą - sam doskonale o tym wiesz, jednak nie chcesz przyjąć świadomości, że nasza akcja miała swój powód, a jej fundamenty było położone bezpośrednio przez twoją osobę. Strzelałeś do nas z pistoletu Desert Eagle na stacji Idlewood, gdy zatrzymaliśmy się aby zatankować. Byliśmy wtedy w żółtym wozie marki Mesa z terenowymi oponami.

Pozdrawiam!

#6 NeaK

NeaK

• Sponsor
  • 182 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 19:08

Proszę o ukazanie mi screena na którym rzekomo do was strzelam.Nie przypominam sobie, żebym otwierał ogień w kierunku jakiejś głupie żółtej Mesy. Proszę o SS to pogadamy. Wczoraj jeździliście w Hummerze we 4 i też deemiliście.

#7 Oliver

Oliver

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 22 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 21:41

Jak przejeżdzałem obok Skateparku i zsiadałem ten o to pan mnie Zabił z M4 :) czyt. Benjamin. Boagerde

Przykro mi, lecz nic nie wiem na temat takiego przewinienia z ręki mojego towarzysza. Nie sądzę, aby otworzył ogień bez powodu, on sam brzydzi się czymś takim.

Wczoraj jeździliście w Hummerze we 4 i też deemiliście.

1. Ani ja, ani mój towarzysz nie posiadamy Hummera. Razem mamy tylko Sultana, Mesę, Premiera i Clovera.

2. Jest nas dwóch, nie czterech.

Pomyliłeś nas z kimś.

Tak czy siak, zanalizuję nieco obecną sytuację w tym zażaleniu. Złożyłeś skargę powołując się na dwa zrzuty ekranu w których widać ostrzeliwanie twojego wozu. Pominąłeś fragment, że to nie był DM, tylko w pełni zaplanowana przez nas sytuacja spowodowana wcześniejszym ostrzałem skierowanym ku mnie i mojemu znajomemu wymienionemu w czołówce skargi.

Sądzę, że czas poczekać po prostu na werdykt tej niefortunnej dla twojej strony sytuacji.

#8 NeaK

NeaK

• Sponsor
  • 182 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 22:00

W takim razie poproszę screeny przedstawiające otwarcie ognia z mojej strony w waszym kierunku.

#9 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:42

Benjamin Boagerde 30 min AJ a DM2

#10 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:42

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych