Skocz do zawartości

[Skarga]Benjamin_Boagerde


NeaK

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebnie wrzuciłeś dwie oddzielne skargi na mnie - Soleyuka - oraz mojego towarzysza Bogaerde. Wkleję tutaj naszą wersję wydarzeń, którą wysłałem do twojego drugiego zażalenia.

Wytłumaczę nieco tę dosyć niefortunną sytuację z mojej perspektywy, jako oskarżony.

 

Przejdę od razu do rzeczy. Mój przyjaciel Benjamin z satysfakcją powiedział, że odnalazł klienta na naprawę. Pojechaliśmy do osoby oskarżającej Sultanem przedstawionym na drugim planie, od razu wysiedliśmy obaj i rozpoczęliśmy zażartą dyskusję dotyczącą zapłaty. Wtedy dostrzegłem, że znam samochód Walkera. Ostrzelał nas on jakieś pięć minut. Powiedziałem o tym mojemu towarzyszowi, który był z tego powodu nieco zdenerwowany. Irracjonalności nie było końca, gdy okazało się, że nie chcesz nam zapłacić dodatkowych funduszy; do tego dochodził powód poboczny, czyli brak dopłaty - napiwku - z twojej strony.

 

DM jest ostrzeliwaniem ludzi bez powodu - my mieliśmy dwa poważne powody. Cała akcja była przeprowadzona w sposób In Character, a ostrzał miał jeden poważny powód i drugi pomniejszy. Jeśli poczułeś się z tego powodu urażony to bardzo mi przykro, lecz to była po prostu rozgrywka IC. 

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza

Nie mylimy się w takich sprawach. Twój pojazd jest bardzo charakterystyczny oraz zwraca na siebie uwagę z powodu tuningu. Zgadzał się również nick, ale na niego nie patrzyliśmy - zajęliśmy się analizą wspomnień oraz porównaniem ku należącemu do ciebie samochodowi. Osobiście sprawnie wydedukowałem, że byłeś sprawcą - sam doskonale o tym wiesz, jednak nie chcesz przyjąć świadomości, że nasza akcja miała swój powód, a jej fundamenty było położone bezpośrednio przez twoją osobę. Strzelałeś do nas z pistoletu Desert Eagle na stacji Idlewood, gdy zatrzymaliśmy się aby zatankować. Byliśmy wtedy w żółtym wozie marki Mesa z terenowymi oponami.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Proszę o ukazanie mi screena na którym rzekomo do was strzelam.Nie przypominam sobie, żebym otwierał ogień w kierunku jakiejś głupie żółtej Mesy. Proszę o SS to pogadamy. Wczoraj jeździliście w Hummerze we 4 i też deemiliście.

Odnośnik do komentarza

Jak przejeżdzałem obok Skateparku i zsiadałem ten o to pan mnie Zabił z M4 :) czyt. Benjamin. Boagerde

Przykro mi, lecz nic nie wiem na temat takiego przewinienia z ręki mojego towarzysza. Nie sądzę, aby otworzył ogień bez powodu, on sam brzydzi się czymś takim.

 

 

Wczoraj jeździliście w Hummerze we 4 i też deemiliście.

1. Ani ja, ani mój towarzysz nie posiadamy Hummera. Razem mamy tylko Sultana, Mesę, Premiera i Clovera.

2. Jest nas dwóch, nie czterech.

Pomyliłeś nas z kimś.

 

Tak czy siak, zanalizuję nieco obecną sytuację w tym zażaleniu. Złożyłeś skargę powołując się na dwa zrzuty ekranu w których widać ostrzeliwanie twojego wozu. Pominąłeś fragment, że to nie był DM, tylko w pełni zaplanowana przez nas sytuacja spowodowana wcześniejszym ostrzałem skierowanym ku mnie i mojemu znajomemu wymienionemu w czołówce skargi.

Sądzę, że czas poczekać po prostu na werdykt tej niefortunnej dla twojej strony sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...