Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Matthias_Soleyuk

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeaK

NeaK

• Sponsor
  • 182 postów
  • Nick SA-MP:Radek Wrobel

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:11

Nick oskarżonego:Matthias_Soleyuk
Nick oskarżającego:Mike Walker
Powód: DM Zadzwoniłem po mecha, przyjechało 2 odwalaczy i zdeemili mnie.
Kara (proponowana):Warn
Wyjaśnienie:]Zadzwonilem po mechanika, przyjechali we 2. Pytali o napiwek. Powiedziałem nie i dm. Robią mi tak od wczoraj.
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/OmhiR

#2 bauwan

bauwan

x

• Gracz
  • 91 postów
  • Nick SA-MP:Marlon Barclay

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:13

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Oliver

Oliver

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 22 postów
  • Nick SA-MP:Benjamin Cumberbatch, Matthias Soleyuk

Napisano 09 grudzień 2015 - 18:30

Wytłumaczę nieco tę dosyć niefortunną sytuację z mojej perspektywy, jako oskarżony.

Przejdę od razu do rzeczy. Mój przyjaciel Benjamin z satysfakcją powiedział, że odnalazł klienta na naprawę. Pojechaliśmy do osoby oskarżającej Sultanem przedstawionym na drugim planie, od razu wysiedliśmy obaj i rozpoczęliśmy zażartą dyskusję dotyczącą zapłaty. Wtedy dostrzegłem, że znam samochód Walkera. Ostrzelał nas on jakieś pięć minut. Powiedziałem o tym mojemu towarzyszowi, który był z tego powodu nieco zdenerwowany. Irracjonalności nie było końca, gdy okazało się, że nie chcesz nam zapłacić dodatkowych funduszy; do tego dochodził powód poboczny, czyli brak dopłaty - napiwku - z twojej strony.

DM jest ostrzeliwaniem ludzi bez powodu - my mieliśmy dwa poważne powody. Cała akcja była przeprowadzona w sposób In Character, a ostrzał miał jeden poważny powód i drugi pomniejszy. Jeśli poczułeś się z tego powodu urażony to bardzo mi przykro, lecz to była po prostu rozgrywka IC. 

Pozdrawiam!

#4 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:40

Matthias Soleyuk 30 min AJ za DM2

#5 _Michał_

_Michał_

Krawat

• Weteran
  • 1023 postów
  • Nick SA-MP:Danny Bartolocci

Napisano 10 grudzień 2015 - 23:40

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych