Skocz do zawartości

[O] Flint Interesection Trailer Park


Husarz

Rekomendowane odpowiedzi

GfMdBem.png

 

 

 

 

            Flint Intersection Trailer Park- Mały park przyczep i domków holenderskich, znajdujący się tuż zaraz za granicą zachodnią granicą LS. Tanie zapuszczone miejsca pełne śmieci oraz nieciekawa okolica nie przyciąga nikogo.

        Mieszkający tam ludzie bez perspektywy na życie: recydywiści, pijacy, narkomani, czy debile których cywilizacja wytrąca spod swojego parasola. Bez znajomości kultury oraz dobrej szkoły pozostawieni sami sobie i ich "genialnym" pomysłom na dalsze życie często prowadzi prosto za kratki. Brak stałej pracy, lenistwo i droga na skróty tylko po to by się porządnie nawalić nie może być sensowna ani legalna. Uprawa konopi, handel lewym towarem, kradzieże (pojazdów, mebli, kół, żywności, fajek wszystkiego co ma lub nie ma wartości).

 

pmLjMfl.png

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOC

Siemka, ruszam z moim pomysłem na ciekawą grę. Znudziło mi się już wszystkie te doskonałe organizacje, pełno profesjonalistów i honorowych gangsterów. Dlatego czas na nowość, jak w opisie będziemy odgrywać ludzi bez perspektywy na życie. Naszą ojczyzną będzie śmietnisko a bogiem wóda. Aplikacja robiona na poważne lecz z luzem. Nie wymagamy za dużo, ponieważ stawiamy na miłą rozgrywkę a nie tworzenie akcji gdzie każdy się nudzi. Pełno śmiechu i zabawy :) Oczywiście niemiło są widziani u nas odwalacze i ludzie którzy łamią LKiZ. Uznałem że żadna nazwa nie będzie odpowiednia dlatego jako oficjalną nazwę org. przyjmujemy Flint Intersection Trailer Park czyli nazwę naszej miejscówki.

 

Rozgrywka:

Nigdy nie byłem dobry w pisaniu aplikacji i myślę teraz co napisać o naszej rozgrywce i nic nie przychodzi mi do głowy poza moim schematem który wymyśliłem do gry. Stawiam na wolną grupę, sąsiadów/przyjaciół którzy chcą sobie zarobić by się napierdolić. Rozgrywka luźna bez hierarchii czy trzymaniu ludzi w parku. Jeśli ktoś zrobi fajną akcje w parku, to pogramy sobię miło. Jeśli będzie się nam nudzić, zorganizowawszy sobie jakąś akcje. Nic na siłę. Nie będę wymagać jakieś obecności na akcjach, jak ktoś nie będzie chciał to nie idzie. Liczę na stworzenie ciekawej historii organizacji.

 

Pierwszy raz coś takiego tworzę i sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Jest coraz mniej ludzi na serwie, a wielu nie chce się grać w org. bo za dużo cisną. Jeśli ktoś sobie chce wbić i zagrać coś fajnego bez bawienia się w nudne przymusowe akcje to ta organizacja jest dla niego. Tak samo przewiduje odejścia z org. jeśli komuś się znudzi trudno, odchodzi bez żadnych konsekwencji. Nie wymagamy Discora, konta na forum czy 4h dziennie na grę.

Wiedze że apka jest słaba, za ch*ja nigdy w to nie byłem dobry. Ale ludzi coraz mniej na serwie nie wspomnę o organizacjach.

Ekipa:

Ja

Bananello

Mike Sonn

Carl Woodley

Edytowane przez Husarz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Daję do wglądu.

Nic nadzwyczajnego, mogłeś postarać się bardziej. Popraw to estetycznie oraz dodaj coś więcej na temat tej grupy - obecnie jest to bardzo słabo rozpisane, aplikacja nie grzeszy jakoś specjalnie swoim zachęceniem, a sam pomysł jest ciekawy, coś innego niż standardowe gangi uliczne bambusów bądź mafiozów.

Czas na poprawę masz do godziny 20;00, dodaj również swoją ekipę.

Edytowane przez DMJ
Odnośnik do komentarza

 Aplikacja robiona na poważne lecz z luzem. 

 

Widzę tu pewną sprzeczność. Generalnie pomysł fajny cała reszta do poprawy.

 

 

 

okolica nie przyciąga nikogo.

 

no jednak przyciąga jakieś pijaczyny i ćpunów

 

Takie smaczki. Powodzenia Husarz ;)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli do końca tygodnia wam się nie znudzi, co jest niestety bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę słomiany zapał Husarza(mimo mojej sympatii do Ciebie stary druhu) to wpadnę z wami coś pograć, jestem ciekaw interakcji i waszego stylu gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Husarz, dnia 22 Sie 2019 - 14:13, napisał: snapback.png

 Aplikacja robiona na poważne lecz z luzem. 

 

Widzę tu pewną sprzeczność. Generalnie pomysł fajny cała reszta do poprawy.

 

 

Husarz, dnia 22 Sie 2019 - 14:13, napisał: snapback.png

 

okolica nie przyciąga nikogo.

 

no jednak przyciąga jakieś pijaczyny i ćpunów

 

Takie smaczki. Powodzenia Husarz ;)

 

Już tłumacze i rozwijam.

,,Aplikacja robiona na poważnie lecz z luzem''

Apka której org. bedzie przestrzegać LKiZ i nie jest robiona dla beki, ,,Lecz z luzem'' Brak większych wymagań dla członków (np: Brak CK po opuszczeniu org.)

 

,,Okolica nie przyciąga nikogo'' Chodziło o wyolbrzymienie w celu pokazaniu koszmarnego stanu parku :)

Edytowane przez Husarz
Odnośnik do komentarza

Razem z @@ESHU postanowiliśmy odrzucić waszą aplikację. 

Jest to niby "nowy", bardziej ująć mogę, że rzadko wykorzystywany temat do rozgrywki, jednakże nie widzimy jako tako zaangażowania z waszej strony. Mianowicie już wyjaśniam, handlowanie narkotykami na Downtown gdzie praktycznie całość jest monitorowana czyli ulice, Gun Shop, stara nie używana remiza ma również swój nadal istniejący monitoring podpięty pod miasto.

Już nie wspomnę o sposobie obrobieniu ss, jest to mały szczegół ale wskazuje na twoje zaangażowanie.

Aplikacja tak jak mówiłeś samemu nie jest najwyższych lotów, akceptacja twojej koncepcji by kierunkowała tylko tego, że teraz każda napisana aplikacja dostaje szansę z automatu na wbicie się na slot.

Podpatrz trochę od innych, ewentualnie doucz się na własną rękę bądź i też dopytaj się z własnej strony i spróbuj ponownie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...