Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Marcel_Komendant

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 996 postów
  • Nick SA-MP:Charlie_Halliwell

Napisano 22 sierpień 2019 - 18:35

Nick oskarżonego: Marcel_Komendant
Nick oskarżającego: Charlie_Halliwell
Powód: Obrazy OOC
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Niestabilny osobnik
Screeny (obowiązkowe): https://i.imgur.com/JvsNkmG.png

#2 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4644 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:34

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Ovchar

Ovchar

Newbie

• Gracz
  • 15 postów
  • Nick SA-MP:Marcel_Komendant

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:33

Ziomuś wstawiasz jakieś wycinki bez tego co sam wcześniej pisałeś i zrobiłeś. Może zapoznasz innych z pełną sytuacją a nie jakimś jednym screenem, gdzie już było pozamiatane cię miałem w dupie. Teraz się uwziąłeś i nadużywasz faktu, że jesteś LSPD i się mścisz na mnie w gierce komputerowej XD! Takim ludziom ja bym dawał dzienne ograniczenie na internet, bo to lekka przesada, żeby się podniecać jedną wypowiedzią, która nijak się ma do tamtej sytuacji.

Niestabilny to jest raczej szanowny oskarżyciel, który po prostu się bawi jako police majster i wali byle komu BW, kto tylko zrobi cokolwiek nie tak, jak w jego pięknej idei świata SAMP'owego może to wyglądać. Ja jestem za tym, żeby każdy kto zaczyna grać RP dostawał od razu 3 warny, tak profilaktycznie, bo przecież skoro poznaje zasady RP to ich w pełni nie zna, więc można się nim bawić i pisać skargi. 

• White88 lubi to

#4 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 996 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:54

Ziomuś wstawiasz jakieś wycinki bez tego co sam wcześniej pisałeś i zrobiłeś.

Nie wycinki a zrzut ekranu który ukazuje twoje przewinienie.

Może zapoznasz innych z pełną sytuacją a nie jakimś jednym screenem, gdzie już było pozamiatane cię miałem w dupie.

Przedstawiam tylko istotne fakty, jak masz zamiar coś wnieść to proszę umieścić dowody które poprą twoje słowa.

Teraz się uwziąłeś i nadużywasz faktu, że jesteś LSPD i się mścisz na mnie w gierce komputerowej XD! Takim ludziom ja bym dawał dzienne ograniczenie na internet, bo to lekka przesada, żeby się podniecać jedną wypowiedzią, która nijak się ma do tamtej sytuacji.

Nie widzę związku, jedynie niestabilną osobę.

Niestabilny to jest raczej szanowny oskarżyciel, który po prostu się bawi jako police majster i wali byle komu BW, kto tylko zrobi cokolwiek nie tak, jak w jego pięknej idei świata SAMP'owego może to wyglądać. Ja jestem za tym, żeby każdy kto zaczyna grać RP dostawał od razu 3 warny, tak profilaktycznie, bo przecież skoro poznaje zasady RP to ich w pełni nie zna, więc można się nim bawić i pisać skargi.

Proszę się uspokoić.

#5 Ovchar

Ovchar

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 23:17

Wgl to wtedy była ta wojna westowcy vs helvatica i ty sobie jeździłeś i dmiłeś ludzi poza eventem i dlatego coś do ciebie pisałem, a tu dałeś screena z ostatniej naszej wymiany zdań.

To jest forum gry serwera gry komputerowej czy rozmowa o pracę? Nie chce mi się dalej prowadzić już rozmowy z toba, bo jedyne co robisz to prowokujesz, a potem wrzucasz ss z akcji, którą sam spowodowałeś.
Wykorzystujesz niewiedzę i bambikowość nowych graczy, żeby potem to użyć dla połechtania własnego ego IRL. To jest smutne, ale cóż... nic na to nie poradzę.

Nie kumam o co chodzi z tym ostatnim cytatem. To jest twój brak zrozumienia tekstu pisanego? Nie ja się powinienem uspokoić tylko ty, ze swoimi kozackimi akcjami. Nawet nie jestem zdenerwowany, a po prostu mi się chcę trochę śmiać, że tak poważnie traktujesz grę, która służy tylko po to żeby sobie zagrać chwilkę i miło spędzić czas

Tak czy siak miłej nocy i powodzenia w niszczeniu gry innym na przyszłość :)

#6 Charlie112

Charlie112

Ja to ja

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 996 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 09:24

Wgl to wtedy była ta wojna westowcy vs helvatica i ty sobie jeździłeś i dmiłeś ludzi poza eventem i dlatego coś do ciebie pisałem, a tu dałeś screena z ostatniej naszej wymiany zdań.

To jest forum gry serwera gry komputerowej czy rozmowa o pracę? Nie chce mi się dalej prowadzić już rozmowy z toba, bo jedyne co robisz to prowokujesz, a potem wrzucasz ss z akcji, którą sam spowodowałeś.
Wykorzystujesz niewiedzę i bambikowość nowych graczy, żeby potem to użyć dla połechtania własnego ego IRL. To jest smutne, ale cóż... nic na to nie poradzę.

Nie kumam o co chodzi z tym ostatnim cytatem. To jest twój brak zrozumienia tekstu pisanego? Nie ja się powinienem uspokoić tylko ty, ze swoimi kozackimi akcjami. Nawet nie jestem zdenerwowany, a po prostu mi się chcę trochę śmiać, że tak poważnie traktujesz grę, która służy tylko po to żeby sobie zagrać chwilkę i miło spędzić czas

Tak czy siak miłej nocy i powodzenia w niszczeniu gry innym na przyszłość :)

Nie widzę związku ze skargą ani żadnych dowodów na poparcie twoich słów.

#7 Ovchar

Ovchar

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 13:07

Dobra zakończmy to już, bo to strata czasu. Warn to chyba przesada, ponieważ pierwszy raz takie coś się zdarzyło i dodatkowo jestem nowym graczem na serwie i nie znam jeszcze wszystkich osób i rzeczy, które są dozwolone i zakazane. 

Mógłby jakiś admin to rozpatrzyć, zamknąć i dać mi ew. karę?

Chociaż, osobiście proszę o wymierzenie jak najmniej surowej, ponieważ w przyszłości na 100% będę unikał jakichkolwiek spotkań z tym graczem na serwerze i nie zamierzań już do nikogo pisać takich wiadomości OOC.

#8 skPembleton

skPembleton

Lepiej za prosto, Niż zbyt chaotycznie

• vH@
  • 366 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Hernandez

Napisano 24 sierpień 2019 - 17:30

Skarga została akceptowana
Werdykt: AJ 45 min za obrazę OOC
Wyjaśnienie: Na ssie widać obrazę kierowana do oskarżyciela. Przypominam również podstawową wykładnię prawa tj. "nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania".

#9 skPembleton

skPembleton

Lepiej za prosto, Niż zbyt chaotycznie

• vH@
  • 366 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Hernandez

Napisano 24 sierpień 2019 - 17:30

<p>Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/</p>

#10 Ovchar

Ovchar

Newbie

• Gracz
  • 15 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:42

Nie chcę się odwoływać. Proszę o jak najszybsze nadanie kary. Z góry dziękuję i pozdro 600 :)

#11 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4644 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 31 sierpień 2019 - 10:13

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych