Skocz do zawartości

[Skarga] Tyler_Riverchetti


Charlie

Rekomendowane odpowiedzi

I co ty sobą reprezentujesz xD, piszę do cb IC po zrobieniu dd/cz przez Ciebie gdy wjechałeś na mój pas strącając mnie radiolką, będąc w tym LSPD za bardzo kozaczysz, wiesz?

Obraza moim zdaniem adekwatna do twojej osoby c=

Edit: W ogóle zacznij pisać skargi od razu po akcji albo jeden dzień po a nie ok. 4 dni bo musiałem się zastanowić o co ci chodzi

Edytowane przez Czahorek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Warn również będzie adekwatną karą do twojej osoby.

A żeś się rozpisał! Nie jestem szkodnikiem serwera, nie dmie za takie coś ale wkurwia mnie uciekanie z akcji i hamstwo, to co ty robisz jest po prostu śmieszne i wywołujesz gówno burze o nic. Masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia bo twoja osoba jest irytująca. Stróż prawa z wybujałym ego.
Odnośnik do komentarza

A żeś się rozpisał! Nie jestem szkodnikiem serwera, nie dmie za takie coś ale wkurwia mnie uciekanie z akcji i hamstwo, to co ty robisz jest po prostu śmieszne i wywołujesz gówno burze o nic. Masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia bo twoja osoba jest irytująca. Stróż prawa z wybujałym ego.

U7V3O7X.png

 

Kultura na najwyższym poziomie, zero "hamstwa"

Hipokryzja Cię nie boli czasem?

Odnośnik do komentarza

 

 

U7V3O7X.png

Kultura na najwyższym poziomie, zero "hamstwa"

Hipokryzja Cię nie boli czasem?

Akurat tu ci mogę przyznać rację, trochę wybuchłem, ale jak wyjeżdża typ autem z twojego pasa wrzucając Cię z drogi i odjeżdżając bez skrupułów, bez akcji rp która była już rozpoczęta. Ty na moim miejscu prawdopodobnie zaczął byś strzelać, przyznaję się do obrazy ooc ale nie sądzę aby kara była sprawiedliwa. Charlie też nie jest nie winiątkiem c= Edytowane przez Czahorek
Odnośnik do komentarza

Akurat tu ci mogę przyznać rację, trochę wybuchłem, ale jak wyjeżdża typ autem z twojego pasa wrzucając Cię z drogi i odjeżdżając bez skrupułów, bez akcji rp która była już rozpoczęta. Ty na moim miejscu prawdopodobnie zaczął byś strzelać, przyznaję się do obrazy ooc ale nie sądzę aby kara była sprawiedliwa. Charlie też nie jest nie winiątkiem c=

 

Kbdz04y.png

 

Kara jak na moja adekwatna do czynu, następnym razem wyciągniesz z tego lekcje i nie napiszesz w ten sposób, będzie to krok do poprawy i stania się lepszą osobą.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kbdz04y.png

Kara jak na moja adekwatna do czynu, następnym razem wyciągniesz z tego lekcje i nie napiszesz w ten sposób, będzie to krok do poprawy i stania się lepszą osobą.

Teraz to już mnie rozjebałeŝ xD Najlepszy gracz Mrucznik Role Play 2019 się znalazł xDDDD Pierwsza skarga tego typu na mnie i najlepsze jest to że zostałem sprowokowany, pewnie jak bym do cb strzelił to byś powiedział że DM XDDDD Przyznałem się do błędu ale chyba muszę to cofnąć xD
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...