Skocz do zawartości

[Skarga] James_Loper


4D1a9e

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:James_Loper
Nick oskarżającego:Diego_Baker
Powód:DM2 + DD/CZ
Kara (proponowana): Nie wiem, ale ostra żeby mechy wiedziały że mrucznik to nie masowy dm
Wyjaśnienie: No jade sobie po paczke koło FBI, zeby przerobic na materiały nagle wbija mi sie na mache NRG, ziomek wkurzyny wyjmuje m4 i mnie dmi, bez akcji bez niczego i pozniej jak wysiadłem wyjełem ShotGuna on mnie zdmił.
Screeny (obowiązkowe):6PfAgdN.png

Odnośnik do komentarza

Wyglądało to zupełnie inaczej, ja jechałem rozpedzony nrg A on jechał Turismo po drugiej stronie i specjalnie czy nie, skręcił w moja stronę aby we mnie uderzyć. Uderzył we mnie motor poleciał A ja zostałem na masce A on jechał dalej, to kto by się nie wnerwil, może trochę za ostro pojechałem z tym, że Odrazu mi auto zniszczylem, i chciałem mu je naprawić lecz on wysiadl z auta i zaczął mnie dmić z shotguna, to miałem prawo się bronić to się broniłem z m4 i zabiłem go. Stwierdzam że popełniłem błąd niszcząc my auto, ale on też popełnił błąd próbując mnie zabić. Chciałbym zaproponować karę 15 minut AJ dla mnie, jak i dla Pana piszącego na mnie skargę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

TYPIE BYLISMY NA POLU GOLFOWYM GDZIE SA ZAKRETY A TY MI WYLECIALEZ Z NIKAD NAWET NIE WIDZIALEM CIE, PO DRUGIE LAGI SA COFA LUDZI TAK ZE TO JEST OGIEN. Sorki za capsa ale to nie jest wytłumaczenie, że ja w ciebie wjechałem. Tutaj chodzi o dm2 i to ze mnie zabiłes a nie o to kto jak jechał po drugie ty co chwile kogos zabijasz XD

 

Tak chciales naprawic chowajac bron i wsiadajac na nrg taaak znów jestes niewinny idz dalej dmic słodziaku serduszko dla ciebie <3 SS mowi co innego po drugie chcialem ci dac kase za to ze byla stluczka a ty mi na dach wlazles i zdmiles mnie XDD

No kurde sory ale to nie przejdzie panie twoje tlumaczenie smieszne no naprawde <3 

Edytowane przez NormalnyCzłowiek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...