Skocz do zawartości

[R][Skarga] LSPD


Harcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: Los Santos Police Department
Nick lidera oskarżonej organizacji: Orlando Hamilton
Przewinienie organizacji: Samowolka, MG, DM2, brak jakiegokolwiek wyczucia, dezorganizacja, brak możliwości jakiejkolwiek komunikacji i dogadania się (odrazu na /b utkaj pizde, zamknij morde itd), brak chęci do gry IC.
Twój nick InGame: Rayan_Hart
Organizacja w której obecnie grasz: East beach

Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje: 

 

https://streamable.com/nvnoe 

pierwsza sytuacja

 

https://streamable.com/afjtm

druga sytuacja

 

Pierwsza sytuacja, stoimy w kilka osób na stacji, rozmawiamy naprawiamy innym, zbijamy WL. Totalnie nic się nie dzieje, międzyczasie widzimy jak swat sobie jeździ, strzela do ludzi z /wanted xd, chwilę później podjeżdżają na stacje i zaczynają wszystkich zatrzymywać bez wyraźnego powodu, oczywiście jako niewinna osoba, napadnięta w biały dzien przez zamaskowane osoby starałem się uciec, oczywiście szybki DM2 z ich strony z M4 :)

 

Druga sytuacja, gramy IC wraz z pracownikami PKN Orlen (stacja idlewood biznes) chcieliśmy sobie zrobić screena, organizowaliśmy się 10 min. Gdy już mieliśmy robić to podbiega jakiś komórczak i atakuje jednego z naszych ziomków, nie wiedzieliśmy kto to jest, a przeszkadzał on nam bez wyraźnego powodu IC to go zabiliśmy i chcieliśmy grać dalej. Jak się okazało mimo że typeczek sobie padł to nadał gps red XDD, oczywiście przyjechał zwierzyniec wszystkich zaczęli strzelać bez powodu i pakować do więzienia. Co najśmieszniejsze wychodzi na to że zostałem złapany tylko przez to że miałem w ręce M4 XD, każdemu czasem się zdarzy scrollem przerzucić bron, ale czy to znaczy że wyciągnąłem ją z dupy i gram IC że ją mam? Czy to znaczy że jeżeli ktoś ma dwa takie same skiny w grze, to IC wyglądają tak samo? Idąc tą drogą dedukcji to chyba tak,a a nawet jeśli to skąd owy gracz wie że nie jestem np. z FBI? A no tak bo mam nad głową nick :DD. Gdy już byliśmy na komisariacie, chciałem odegrać że nie mam przy sobie tej broni. Gość stwierdził że widział jak trzymam ją w ręcę i bez słowa zabrał licke na broń :pp  https://i.imgur.com/9FihRU0.pngtu na dowód tego że gps był po śmierci, nie żyje, a gps jeszcze nie ma hmm ciekawe :D

Edytowane przez Harcik
  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Jestem swiadkiem akcji z 1 filmiku to sie wypowiem troche smiesznie ze podjezdza swat i zamiast powiedziec wypad i nie blokuj drogi to pierwsze co dostaje wl i zara kajdanki, bardziej martwilbym sie o gre niektorych osob grajacych wylacznie bindami przeszukanie mirande itd co niby jest zabronione u was, poza brakiem gry ic panuje brak gry ooc gdzie mam pytanie o cos a musze pisac do ducha, bo jak to tak pedek mial mi odpisac? Honor by stracil hehe.

Edytowane przez prisman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza sytuacja:

 

1. Dostałeś /tazer

2. Dostałeś /kajdanki.

3. Zbugowało się i zacząłeś uciekać, pomimo świadomości buga - dokonałeś BU :>

4. Z pewnością jako standardowy cywil byś patrzał bez wzruszenia na całe dzialania policyjne,.

5. Sprawa IC zgłoś skargę do wydziału wewnętrznego LSPD.

 

Druga sytuacja:

 

1. Co to przedstawia?

2. Zdmiliście go, fajna gra cywila  ^_^

3. Przejechała jednostka LSPD i was próbowała zatrzymać.

4. "przyjechał zwierzyniec" - nie mów tak brzydko o swoich kolegach.

5. Za posiadanie M4 w postaci BC jest więzienia, zgadza się. To co masz skryptem = to masz przy sobie.

6. Agent FBI / funkcjonariusz LSPD ma przypiętą odznakę, albo legitymacje na wierzchu podczas takich działań.

7. GPS mógł zostać uruchomiony wcześniej czego nie widać na czacie, zaś widać spam wiadomości co trzy sekundy

9FihRU0.png

 

 

Edytowane przez DMJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza sytuacja:

 

1. Dostałeś /tazer

2. Dostałeś /kajdanki.

3. Zbugowało się i zacząłeś uciekać, pomimo świadomości buga - dokonałeś BU :>

4. Z pewnością jako standardowy cywil byś patrzał bez wzruszenia na całe dzialania policyjne,.

5. Sprawa IC zgłoś skargę do wydziału wewnętrznego LSPD.

Zapomniał Pan dodać że trwały zamieszki wywołane przez mechaników którzy blokowali całą ulicę pojazdami, dostali wielokrotne upomnienie na rozjechanie się pod groźbą aresztu dla każdego kto tam zostanie, każdy miał to w dupie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dodam tyle, że jesteś zwykłym szkodnikiem co potwierdzi większość administracji, organizacji porządkowych oraz rządowych. Zamiast skupianiu się na prawdziwej rozgrywce role play to twoja gra polega na deorganziacji gry innych oraz szkodzeniu na każdy inny możliwy sposób. Sam chyba nie dawno byłeś w LSPD, nie pamiętasz jak takie osoby ciebie denerwowały? 

 

Nic się nie przyczepie do gry moich chłopaków, bo wszystko było grą IC. 

Ogłoszenie red po wbiciu BW nie zostało udowodnione. 

 

Podczas całości trwały zamieszki ogłoszone przez mechaników, m.in zablokowana droga i tak dalej, jeśli dobrze kojarze. Każdy na tym obszarze był wzięty za uczestnika.

 

Dla rozpatrującego:

Zwykły szkodnik, co widać po samym profilu:

UmSUMdT.png

Wnoszę o odrzucenie skargi.  

Edytowane przez DMJ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Staliśmy sobie ekipą Orlenu na stacji i szykowaliśmy się do zrobienia ssa. Wtedy wpadł Hatosy i od razu strzelił z tazera do Coopera który miał M4, poinformowałem go IC że to jest funkcjonariusz z USSS. Następnie zaatakował Miję więc reszta stwierdziła że to za dużo że wpada jakiś pajac w cywilu i najpierw strzela do Coopera a potem atakuje kobietę więc wyciągnęli broń i go zabili w 3 sekundy. GPS został uruchomiony po śmierci więc go od razu wyłączyłem wpisując /gps 2 razy i upomniałem go na /b że nie może dawać GPS jak już umarł. Potem przyjechała policja i pomimo że wyjaśniłem im że ich akcja nie ma prawa się dziać i żeby sobie poszli oni grali dalej i zakuli Rayana. Jest to przejaw skrajnego non-rp i uwalania mechanika na siłę bo pobił im kolegę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Pierwsza sytuacja:

 

1. Dostałeś /tazer - zauważyłem dzięki, brak jakiejkolwiek opcji na reakcje, totalna gra skryptem

2. Dostałeś /kajdanki. dostałem to też zauważyłem, po to są dwie opcje żeby można było uciec. może usuńmy opcji wyrwij się bo itak macie za mało skryptu do gry.

3. Zbugowało się i zacząłeś uciekać, pomimo świadomości buga - dokonałeś BU :> Co się zbugowało? Wyrwałem się i zacząłem uciekać chyba tak to działa? Za każdym razem tak samo to działa

4. Z pewnością jako standardowy cywil byś patrzał bez wzruszenia na całe dzialania policyjne. - siedziałałem w bezpiecznej odległości, nikomu nie przeszkadzałem i nikt mnie nie zaczepiał. wjechali jak banda terrorystów, a nie jak jednostka do zwalczania niebezpieczeństwa

5. Sprawa IC zgłoś skargę do wydziału wewnętrznego LSPD. nic nie będe zgłaszał ic ani do liderów odkąd odrzucacie skargi za to że ktoś wyrazi skruchę, totalne krycie swoich

 

Druga sytuacja:

 

1. Co to przedstawia? Kliknij w link i zobacz, albo streszczę ci. Nieumundurowany facet wbiega w tłum ludzi z tazerem, coś wykrzykuje. W Los santos broń jest całkowicie legalna, a więc moim obowiązkiem jako cywila było powstrzymać psychopatę.

2. Zdmiliście go, fajna gra cywila  ^_^ nom

3. Przejechała jednostka LSPD i was próbowała zatrzymać. przyjechała i wyczytała z gwiazd, że 30 sec wcześniej zabiliśmy jakiegoś typa?

4. "przyjechał zwierzyniec" - nie mów tak brzydko o swoich kolegach. moi koledzy byli na miejscu dzięki za troske

5. Za posiadanie M4 w postaci BC jest więzienia, zgadza się. To co masz skryptem = to masz przy sobie. czyli w takim razie powinna być skryptowo opcja która wyświetla nad głową informację że gracz ma m4, chyba tak wielkiej broni ine jesteś w stanie schować tak by nikt nie widział? przecież masz ją skryptem, więc to czy przescrollujesz nic nie zmienia :P

6. Agent FBI / funkcjonariusz LSPD ma przypiętą odznakę, albo legitymacje na wierzchu podczas takich działań. czy ty widzisz że ten typ jest w cywilu czy tylko ja to widze

7. GPS mógł zostać uruchomiony wcześniej czego nie widać na czacie, zaś widać spam wiadomości co trzy sekundy. a na mapie czerwona kropka się obraziła i znikła :D

 

 

co do tej śmiesznej drugiej wypowiedzi w której mnie obrażasz od szkodników, weź się gościu zastanów nad sobą. To że nie gram w żadnej frakcji obecnie (sądzenie że granie w lspd świadczy o wysokim poziomie rp xd) nie stanowi o tym czy jestem szkodnikiem czy nie. Wstawiasz jakiś smieszny screen z mojego profilu, który przedstawia historie moich warnów. Zobacz sobie na daty i powody. OOC w IC, nabijanie skilla prawnika. Czy tak bardzo szkodze społeczności mrp? xD Jakoś w dziale skarg, od x miesięcy jest na mnie jedna skarga za dd cz, swoją drogą niesłuszne. 

 

Wybacz ale nie będe wpisywał w profil swoich osiągnięć na mrp i rang w frakcjach bo mnie to nie jara, a jeżeli czujesz jakiś dryg w dolnych częściach na widok takiej gablotki to nie u mnie.

Edytowane przez Harcik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Staliśmy sobie ekipą Orlenu na stacji i szykowaliśmy się do zrobienia ssa. Wtedy wpadł Hatosy i od razu strzelił z tazera do Coopera który miał M4, poinformowałem go IC że to jest funkcjonariusz z USSS. Następnie zaatakował Miję więc reszta stwierdziła że to za dużo że wpada jakiś pajac w cywilu i najpierw strzela do Coopera a potem atakuje kobietę więc wyciągnęli broń i go zabili w 3 sekundy. GPS został uruchomiony po śmierci więc go od razu wyłączyłem wpisując /gps 2 razy i upomniałem go na /b że nie może dawać GPS jak już umarł. Potem przyjechała policja i pomimo że wyjaśniłem im że ich akcja nie ma prawa się dziać i żeby sobie poszli oni grali dalej i zakuli Rayana. Jest to przejaw skrajnego non-rp i uwalania mechanika na siłę bo pobił im kolegę.

Proszę udowodnić, że GPS został uruchomiony po smierci, wtedy wyciągne z tego konsekwencje, obecnie brak dowodów.

Odnośnik do komentarza

Nic się nie przyczepie do gry moich chłopaków, bo wszystko było grą IC. 

Ogłoszenie red po wbiciu BW nie zostało udowodnione. 

Zostało udowodnione moim ssem. Ani na czacie ani na minimapie nie widać gpsa. Dodatkowo nieudolny funkcjonariusz został zabity w 3 sekundy a na czacie widać o wiele większy zakres czasu więc gdyby dał gps przed śmiercią to by było to widać.

 

 

Proszę udowodnić, że GPS został uruchomiony po smierci, wtedy wyciągne z tego konsekwencje, obecnie brak dowodów.

Proszę spojrzeć na ss na którym to widać albo udowodnić że gps był nadany wcześniej bo jak na razie dowody wskazują że przed śmiercią sygnału gps nie było.

Edytowane przez Erak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zostało udowodnione moim ssem. Ani na czacie ani na minimapie nie widać gpsa. Dodatkowo nieudolny funkcjonariusz został zabity w 3 sekundy a na czacie widać o wiele większy zakres czasu więc gdyby dał gps przed śmiercią to by było to widać.

GPS nie jest ciągle pojawiający się, co jakiś czas znika i się pojawia - sekundę, dwie.

Nadal nie widze, screena który udowadnia włączenia GPS po śmierci. 

 

 

To wy piszecie skargę więc to wy mi tutaj udowadniacie rzeczy, taka kolej rzeczy panie /lider/ ERS. 

Zostało udowodnione moim ssem. Ani na czacie ani na minimapie nie widać gpsa. Dodatkowo nieudolny funkcjonariusz został zabity w 3 sekundy a na czacie widać o wiele większy zakres czasu więc gdyby dał gps przed śmiercią to by było to widać.

 

 

Proszę spojrzeć na ss na którym to widać albo udowodnić że gps był nadany wcześniej bo jak na razie dowody wskazują że przed śmiercią sygnału gps nie było.

 

Edytowane przez DMJ
Odnośnik do komentarza

GPS nie jest ciągle pojawiający się, co jakiś czas znika i się pojawia - sekundę, dwie.

Nadal nie widze, screena który udowadnia włączenia GPS po śmierci. 

Jakby został uruchomiony to by było go widać albo na czacie albo na minimapie. Na razie LSPD nie przedstawiło żadnego dowodu że gps został włączony przed śmiercią.

 

 

To wy piszecie skargę więc to wy mi tutaj udowadniacie rzeczy, taka kolej rzeczy panie /lider/ ERS.

Zostało udowodnione, wy zarzucacie że gpsu nie było więc to udowodnijcie.

 

 

 

 

Proszę udowodnić, że GPS został uruchomiony po smierci, wtedy wyciągne z tego konsekwencje, obecnie brak dowodów.

Dobrze wiem jak działa karanie pracowników LSPD. Zgłaszałem już 2 skargi na funkcjonariuszy w sposób IC dostarczając masę dowodów na ich skandaliczne zachowanie i łamanie prawa. W pierwszym przypadku byłem co chwila zapewniany że "w ciągu tego tygodnia wyjaśnimy sprawę" i tak było przez ponad miesiąc. Jak powiedziałem że dość i będzie pozew to nagle ten funkcjonariusz umarł i koniec sprawy.

Druga sytuacja podobna. Zgłosiłem skargę IC i było tylko "zajmiemy się tym" też przez chyba dwa-trzy tygodnie. Ponownie zagroziłem sądem to co się okazało? Pracownik dostał awans w ciągu trwania śledztwa i gdy podobno był zawieszony a następnego dnia został zdegradowany  za moją skargę. Jak napisałem pozew po którym stracił możliwość wykonywania zawodu to po prostu dołączył na nowym nicku na wysokie stanowisko. Nieźle działa wasza /frakcja/.

Edytowane przez Erak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Jakby został uruchomiony to by było go widać albo na czacie albo na minimapie. Na razie LSPD nie przedstawiło żadnego dowodu że gps został włączony przed śmiercią.

 

Zostało udowodnione, wy zarzucacie że gpsu nie było więc to udowodnijcie.

Nie zostalo to udowodnione, takiego ssa to jak również mogę ci kiedyś wyciągnąć jak giniesz i potem co trzy sekundy są napisane nowe wiadomości na czacie. 

Odnośnik do komentarza

wracając widocznie źle kojarzysz, bo żadnego buntu mechaników w tym momencie nie było, nawet jeśli był nie brałem w nim udziału. Znudziły mi się bunty od kiedy takie coś temperowane jest komendą /respawn XD I tak taki bunt był, ale dzień wcześniej.

 

Przecież widzisz że nie został uaktywniony gps przed śmiercią na co daliśmy dowód, więc jedyna opcja to że został, po śmierci. Po drugie czy gps to jest włączony siła umysłu? IC byśmy widzieli że gość sięga np. do kurtki i klika coś, a on nic nie odegrał, no i nie miał czego odgrywać w zasadzie bo nie było gps, ale tylko tak się czepiam.

Edytowane przez Harcik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie zostalo to udowodnione, takiego ssa to jak również mogę ci kiedyś wyciągnąć jak giniesz i potem co trzy sekundy są napisane nowe wiadomości na czacie. 

Zostało udowodnione, spójrz na ss. To nie jest spam tylko gra IC nie wiem czy w pd o tym ktoś słyszał. Nie wiem o co chodzi że możesz pokazać ss jak ginę i wiadomości co 3 sekundy jakaś słaba linia obrony na razie same słowa bez dowodów i konkretów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

wracając widocznie źle kojarzysz, bo żadnego buntu mechaników w tym momencie nie było, nawet jeśli był nie brałem w nim udziału. Znudziły mi się bunty od kiedy takie coś temperowane jest komendą /respawn XD I tak taki bunt był, ale dzień wcześniej.

 

Przecież widzisz że nie został uaktywniony gps przed śmiercią na co daliśmy dowód, więc jedyna opcja to że został, po śmierci. Po drugie czy gps to jest włączony siła umysłu? IC byśmy widzieli że gość sięga np. do kurtki i klika coś, a on nic nie odegrał, no i nie miał czego odgrywać w zasadzie bo nie było gps, ale tylko tak się czepiam.

Co do buntu zostałem o tym po prostu poinformowany, nie było mnie na tej akcji.

 

No taki dowód to mało mi daje, czas przewija się ciągle, GPS mógł zostać włączony jak do was podszedł. 

 

Smieszne ze ktos ma udowadaniac gps po smierci a ty nie potrafisz swojemu pracownikowi udowodnic RK ale wmawiasz mu ze to zrobil XD i go za to wypierdalasz

Równie dobrze mogłem ciebie wyrzucić za co chcę, moja frakcja = mój skład. 

 

 

Zostało udowodnione, spójrz na ss. To nie jest spam tylko gra IC nie wiem czy w pd o tym ktoś słyszał. Nie wiem o co chodzi że możesz pokazać ss jak ginę i wiadomości co 3 sekundy jakaś słaba linia obrony na razie same słowa bez dowodów i konkretów.

Słabo zostało to udowodnione i w tym jest problem. Czat jest cały zajęty innymi tekstami które pojawiają sie co trzy sekundy. 

Odnośnik do komentarza

Ta odpowiedz pokazuje ze trzymasz wysoki poziom, niedosyc ze oszukales mnie podawajac falszywy powod to jeszcze zniechecasz ludzi do grania u was.

Nie jesteś powiązany ze skargą to się nie wypowiadaj w niej.

Nie trzymam nikogo na siłe ani na siłę również nie przyjmuję.

XC4JPNa.png

Odnośnik do komentarza

Jestem swiadkiem akcji z 1 filmiku to sie wypowiem troche smiesznie ze podjezdza swat i zamiast powiedziec wypad i nie blokuj drogi to pierwsze co dostaje wl i zara kajdanki, bardziej martwilbym sie o gre niektorych osob grajacych wylacznie bindami przeszukanie mirande itd co niby jest zabronione u was, poza brakiem gry ic panuje brak gry ooc gdzie mam pytanie o cos a musze pisac do ducha, bo jak to tak pedek mial mi odpisac? Honor by stracil hehe.

Użytkownik prisman edytował ten post 37 minut temu.

 

Radze przeczytac co napisalem a pozniej tworzyc takie bzdury, pokazujesz screena za wyzwiska ic ktore byly rozmowa ooc tak naprawde ale i mi i jemu nie chcialo sie pisac /b, a to jest screen na moze rzekome rk, tak? Dobrze widziec nowe wytlumaczenie tego slowa.

Edytowane przez prisman
Odnośnik do komentarza

 

No taki dowód to mało mi daje, czas przewija się ciągle, GPS mógł zostać włączony jak do was podszedł. 

 

Słabo zostało to udowodnione i w tym jest problem. Czat jest cały zajęty innymi tekstami które pojawiają sie co trzy sekundy. 

Czyli LSPD odpala gps zanim zacznie jakąś akcje i jeszcze nie wiadomo czy jego użycie jest uzasadnione? Super w takim razie ERS będzie brało gps kiedy będzie potrzebowało nie patrząc czy LSPD go używa skoro używacie go bez powodu.

 

Właśnie dobrze jest udowodnione tylko LSPD jak zwykle kryje swoich nawet jeśli wymaga to robienia z siebie debila. Tak jest od dawna i jest to dosyć przykre.

Ss pokazuje brak gpsa, jak na razie sam oskarżony się nie wypowiedział a może będzie miał na tyle godności że przyzna że tym razem zwalił akcję. Jak na razie my mamy dowody i świadków a wy macie tylko słowa w dodatku osoby której tam nie było i nic poza tym. Daję dodatkowo chatloga z całej akcji nie był edytowany porównaj sobie z ss i filmem.

 

 

 

 

[21:05:43] * Sammy_Hatosy strzela tazerem w Tommy_Cooper.

 

[21:05:44] Richard_Howard mówi: no hej

 

[21:05:46] * Rayan_Hart wyciąga Pistolet Deagle.

 

[21:05:47] Mia_Montoya mówi: no kurwa mac

 

[21:05:49] Rayan_Hart mówi: co jest

 

[21:05:49] Tommy_Cooper mówi: co ty robisz

 

[21:05:49] Aki_Nakamura mówi: hatosy co ty kurwa robisz

 

[21:05:50] * Nikolayev_Mikhai wyciąga zza koszuli MP5.

 

[21:05:51] Sammy_Hatosy mówi: Broń ciężka.

 

[21:05:52] (( Rayan_Hart [35]: zabijamy go? ))

 

[21:05:53] Ogłoszenie: potrzebny urzednik do DMV szybko, Kontakt: Jacques_Anderson Tel: 84263

 

[21:05:53] Tommy_Cooper mówi: Noi

 

[21:05:54] Sammy_Hatosy mówi: Ups! Paka!

 

[21:05:54] Aki_Nakamura mówi: on z usss

 

[21:05:56] Tommy_Cooper mówi: {C2A2DA}**Robi głupią minę**{FFFFFF}

 

[21:05:59] Tommy_Cooper mówi: Chcialbys

 

[21:06:00] * Didier_Djilobodji ściąga kask z głowy.

 

[21:06:01] Sammy_Hatosy mówi: Odznaka.

 

[21:06:02] Rayan_Hart mówi: a kim ty jestes

 

[21:06:03] Mia_Montoya mówi: wypierdalaj stad gosciu bo cie zajebie z dildosa

 

[21:06:03] Richard_Howard mówi: bron ciezka w dupie bedziesz mial

 

[21:06:03] Rayan_Hart mówi: odznaka

 

[21:06:05] * Mia_Montoya wyciąga Bejzbol.

 

[21:06:07] Didier_Djilobodji mówi: A kto ty jestes

 

[21:06:08] Rayan_Hart mówi: odznake

 

[21:06:08] (( Mia_Montoya [62]: napierdalamy ))

 

[21:06:09] * Didier_Djilobodji wyciąga zza koszuli M4.

 

[21:06:11] Tommy_Cooper mówi: Nie wiem ale stoisz pomiedzy mechanikami

 

[21:06:11] * Didier_Djilobodji chowa Broń.

 

[21:06:13] * Didier_Djilobodji wyciąga zza koszuli M4.

 

[21:06:15] Tommy_Cooper mówi: i jeszcze mnie chcesz arestowac

 

[21:06:15] * Richard_Howard wyciąga zza koszuli AK47.

 

[21:06:19] Screenshot Taken - sa-mp-517.png

 

[21:06:19] =: Police Officer I Sammy_Hatosy aktywował GPS potrzebne wsparcie! :=  (4 sekundy po śmierci)

 

[21:06:19] * Nikolayev_Mikhai chowa Broń.

 

[21:06:19] * Richard_Howard chowa Broń.

 

[21:06:19] Rayan_Hart mówi: cwel

 

[21:06:19] (( Mia_Montoya [62]: XD  ))

 

[21:06:19] Didier_Djilobodji mówi: pies jebany

 

[21:06:19] Richard_Howard [92] Czat OOC: (( xD ))

 

[21:06:19] * Didier_Djilobodji chowa Broń.

 

[21:06:19] * Sammy_Hatosy wyciąga Gaz Pieprzowy / Spray.

 

[21:06:20] Tommy_Cooper mówi: ehh

 

[21:06:21] Richard_Howard [92] Czat OOC: (( to jest ekipa ))

 

[21:06:22] * Mia_Montoya chowa Broń.

 

[21:06:23] Ogłoszenie: hotel z fosą ((sys 35, int 41, l12, s12, apt.max)), Kontakt: Shin_Carter Tel: 11120

 

[21:06:24] * Rayan_Hart wyciąga zza koszuli M4.

 

[21:06:24] »» Użyj /b [CZAT OOC]

 

[21:06:28] Didier_Djilobodji mówi: co on kurwa chcia;

 

[21:06:29] Aki_Nakamura [87] Czat OOC: (( umarles  ))

 

[21:06:30] (( Mia_Montoya [62]: kto mu bw wbil ))

 

[21:06:30] =: Director Aki_Nakamura aktywował GPS potrzebne wsparcie! :=

 

[21:06:31] * Pasy zadziałały i Pablo_Baron nie doznał poważnych obrażeń (( Pablo_Baron ))

 

[21:06:31] =: Director Aki_Nakamura deaktywował GPS  :=

 

[21:06:31] |___________ San News ___________|

 

[21:06:31] Vice Dyrektor Simon_Cotta: Zachęcamy do zakupu biletów VIP! Dzięki nim otrzymacie dostęp do kulis, sceny, strefy VIP, palarni, jacuzzi

 

[21:06:31] (( Tommy_Cooper [33]: gps odpalil ))

 

[21:06:32] Didier_Djilobodji mówi: o kurwa bagiety

 

[21:06:32] Rayan_Hart mówi: no i spierdalaj juz stad w podskokach

 

[21:06:33] * Steve_Marshall odpina pasy.

 

[21:06:33] Aki_Nakamura [87] Czat OOC: (( nie ma reda ))

 

[21:06:34] * mkl (( Rayan_Hart ))

 

[21:06:34] * Benjamin_Keilberth odpina pasy.

 

[21:06:34] * Benjamin_Keilberth wyciąga zza koszuli M4.

 

[21:06:34] * Steve_Marshall wyciąga zza koszuli Shotgun'a.

 

[21:06:36] * Steve_Marshall wyciąga Pistolet Deagle.

 

[21:06:37] >>> Lepa Station na falach SAN2 do 22:00 <<<

 

[21:06:37] * MK (( Nikolayev_Mikhai ))

 

[21:06:38] * Steve_Marshall odbezpiecza, ładuje nabój i aktywuje tazer.

 

[21:06:39] * Pablo_Baron odpina pasy.

 

 

 

2 świadków z dostępem do /gps widziało że został uruchomiony po śmierci, ss pokazuje brak gps przed śmiercią, chatlog pokazuje przebieg zdarzeń. Trzeba być głupim żeby tego nie widzieć albo bronić swoich nawet za cenę własnego honoru.

Edytowane przez Erak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

No offence dmj bo nic do ciebie nie miałem i nie zaszkodziłem ci niczym, a wyzywasz mnie od szkodników bo napisałem skargę na twoich pracowników. może jeżeli już tak zaciekle bronisz swoich ludzi, należałoby pierw porozmawiać z nimi, może by ci się przyznali do błędu, a ty idziesz w zaparte. Oczerniasz każdego z nas jednocześnie nie przedstawiająć zadnego dowodu :/

Odnośnik do komentarza

Czyli LSPD odpala gps zanim zacznie jakąś akcje i jeszcze nie wiadomo czy jego użycie jest uzasadnione? Super w takim razie ERS będzie brało gps kiedy będzie potrzebowało nie patrząc czy LSPD go używa skoro używacie go bez powodu.

 

Właśnie dobrze jest udowodnione tylko LSPD jak zwykle kryje swoich nawet jeśli wymaga to robienia z siebie debila. Tak jest od dawna i jest to dosyć przykre.

Ss pokazuje brak gpsa, jak na razie sam oskarżony się nie wypowiedział a może będzie miał na tyle godności że przyzna że tym razem zwalił akcję. Jak na razie my mamy dowody i świadków a wy macie tylko słowa w dodatku osoby której tam nie było i nic poza tym. Daję dodatkowo chatloga z całej akcji nie był edytowany porównaj sobie z ss i filmem.

 

 

 

 

 

 

2 świadków z dostępem do /gps widziało że został uruchomiony po śmierci, ss pokazuje brak gps przed śmiercią, chatlog pokazuje przebieg zdarzeń. Trzeba być głupim żeby tego nie widzieć albo bronić swoich nawet za cenę własnego honoru.

No ten Chatlog już wygląda nieco jaśniej niż wszystko ukazane powyżej, pogadam z Hatosym jakie jest jego stanowisko w tej sprawie.

Jeśli sprawa z nim się wyjaśni i będzie tak jak mówicie to zostanie odpowiednio ukarany :>

Odnośnik do komentarza

No ten Chatlog już wygląda nieco jaśniej niż wszystko ukazane powyżej, pogadam z Hatosym jakie jest jego stanowisko w tej sprawie.

Jeśli sprawa z nim się wyjaśni i będzie tak jak mówicie to zostanie odpowiednio ukarany :>

Dopiero teraz się wycofujesz i przyjmujesz łagodniejszą pozę jak widzisz że głupie gadanie w kółko tego samego (jak ostatnio Kopacz xD) nie ma sensu i "porozmawiasz z hatosym jakie jest jego stanowisko" nie sądzisz że lepiej najpierw poznać sytuację zanim zaciekle będziesz o nią walczył? Naprawdę przykre zachowanie LSPD bo pomimo dowodów i tak kryjecie swoich albo dajecie im awans a potem degrad żeby wyszedł na zero. Jak do mnie pedek wysłał ss jak medyk na służbie uderzył 2 razy radiowóz to od razu dostał /zwolnij a wy ciągle się kryjecie i udajecie idealną frakcję.

 

Karę powinni ponieść też policjanci którzy przyjechali i pomimo poinformowania ich dalej grali akcje i nawet się nie zatrzymali żeby wyjaśnić sytuację bo rozumiem że mogli nie wiedzieć że dał /gps po śmierci. Podsumowując w 3 słowach; Chujowa akcja LSPD.

Edytowane przez Erak
Odnośnik do komentarza

Karę powinni ponieść też policjanci którzy przyjechali i pomimo poinformowania ich dalej grali akcje i nawet się nie zatrzymali żeby wyjaśnić sytuację bo rozumiem że mogli nie wiedzieć że dał /gps po śmierci. Podsumowując w 3 słowach; Chujowa akcja LSPD.

Mogliście wezwać na miejsce administratora który zapoznajac się z sytuacją by anulował ich akcje. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...