Skocz do zawartości

[R][Skarga] LSPD


Harcik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem swiadkiem akcji z 1 filmiku to sie wypowiem troche smiesznie ze podjezdza swat i zamiast powiedziec wypad i nie blokuj drogi to pierwsze co dostaje wl i zara kajdanki, bardziej martwilbym sie o gre niektorych osob grajacych wylacznie bindami przeszukanie mirande itd co niby jest zabronione u was, poza brakiem gry ic panuje brak gry ooc gdzie mam pytanie o cos a musze pisac do ducha, bo jak to tak pedek mial mi odpisac? Honor by stracil hehe.

Użytkownik prisman edytował ten post 37 minut temu.

 

Radze przeczytac co napisalem a pozniej tworzyc takie bzdury, pokazujesz screena za wyzwiska ic ktore byly rozmowa ooc tak naprawde ale i mi i jemu nie chcialo sie pisac /b, a to jest screen na moze rzekome rk, tak? Dobrze widziec nowe wytlumaczenie tego slowa.

Były komunikaty, jednak większość prostaków z East Beach woli czekać na prąd a potem ryczy wniebogłosy ;)

 

 

poza brakiem gry ic panuje brak gry ooc gdzie mam pytanie o cos a musze pisac do ducha

Oczywiście, nie ma tam ani gry IC ani OOC XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!

 


 

 

wracając widocznie źle kojarzysz, bo żadnego buntu mechaników w tym momencie nie było, nawet jeśli był nie brałem w nim udziału. Znudziły mi się bunty od kiedy takie coś temperowane jest komendą /respawn XD I tak taki bunt był, ale dzień wcześniej.

 

Przecież widzisz że nie został uaktywniony gps przed śmiercią na co daliśmy dowód, więc jedyna opcja to że został, po śmierci. Po drugie czy gps to jest włączony siła umysłu? IC byśmy widzieli że gość sięga np. do kurtki i klika coś, a on nic nie odegrał, no i nie miał czego odgrywać w zasadzie bo nie było gps, ale tylko tak się czepiam.

W przypadku śmierci jakiegokolwiek funkcjonariusza bądź osoby cywilnej LSPD dostaje komunikat IC o morderstwie, dodatkowo istnieje taka CMD jak /mdc a skoro mamy dane IC takiej osoby całość układa się w spójną historyjkę pod tytułem "meszek w pierdlu". Nie było mnie przy tej drugiej sytuacji a szkoda, pokazałbym Ci cztery ściany szczęścia na 1200sec za głupotę którą ukazałeś na swoim drugim nagraniu.

Odnośnik do komentarza

Filmy jak i screen przedstawiał wystarczająco, ale jak widzisz tylko to co chcesz zobaczyć to tak jest. Gdyby nie to że mam funkcje nagrywania minuty w tył, to nie zdążyłbym czegokolwiek zescreenować, pierwsza jak i druga akcja by nie została uwieczniona i oczywiście wszystko by się rozeszło. Prawda jest taka że jako osoba bez frakcji nie masz szans na jakąkolwiek odpowiedź bo cała frakcja pd co będzie się bronić nawzajem cię przegada.

Odnośnik do komentarza

W przypadku śmierci jakiegokolwiek funkcjonariusza bądź osoby cywilnej LSPD dostaje komunikat IC o morderstwie, dodatkowo istnieje taka CMD jak /mdc a skoro mamy dane IC takiej osoby całość układa się w spójną historyjkę pod tytułem "meszek w pierdlu". Nie było mnie przy tej drugiej sytuacji a szkoda, pokazałbym Ci cztery ściany szczęścia na 1200sec za głupotę którą ukazałeś na swoim drugim nagraniu.

 

 

jedyną głupotę ukazujesz teraz ty. nawet dmj stwierdził że prawdopodobnie to hatosy zjebał, a ty idziesz w zaparte. jest rok 2019 a ty myślisz że kogokolwiek boli to że będzie musiał wcisnąć alt tab na 1200 sec? xd no ale tak to już jest jak traktujesz tą gierkę za poważnie i poczuwasz się że masz niewyobrażalną władzę w rękach, bo masz dostęp do komendy /jail xD swoją drogą ta historyjka o tym skrypcie ic blabla to taka głupota że chyba sam w to nie wierzysz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze, powiem prosto.

Dość agresywnie i impulsywnie zareagowałem początkowo w odpowiedziach w skardze, za co ciebie przepraszam @Harcik, znamy się tyle czasu, że wiesz jak to bywa - po prostu różnie. No to napisałeś jako ostatnie jest to wiadomo słuszne  :love:.  Mam nadzieję, że jakoś mocno ciebie to nie uraziło i jeszcze raz przepraszam za ten atak, najwidoczniej jeden z słabszych dni. 

 

Co do akcji z Hatosym tak jak wyżej napisałem, pogadam z nim w tej sprawie, chatlog pokazuje słuszność waszej strony to jest prawda. Jednakże szkoda, że nie macie nic więcej na ten temat, mianowicie dokładnego screena z uruchomienia sygnału GPS, wtedy sprawa by była bardziej banalna. Ale spokojnie, dojdziemy do tego, bo sam oskarżony się jednak do tego czynu nie przyznaje, więc postaramy się o jak najszybsze wyjaśnienie sytuacji.

 

A co do sytuacji z Riddle, czyli @deduir najlepiej będzie, że jako administrator się sam wypowie.

Wobec ostrzału ciebie jak zacząłeś uciekać, to ameryka nie polska i jednak musimy się też liczyć z realiami, ale czekam na wypowiedź deduira. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Mogliście wezwać na miejsce administratora który zapoznajac się z sytuacją by anulował ich akcje. 

Administrator był na miejscu i widział całą akcję LSPD nie miało ochoty wyjaśniać nic tylko szybkie obezwładnienie Harta i  jazda na komisariat.

 

 

Jednakże szkoda, że nie macie nic więcej na ten temat, mianowicie dokładnego screena z uruchomienia sygnału GPS, wtedy sprawa by była bardziej banalna.

Bo uruchomił gps ułamek sekundy po tym jak zrobiłem ss co widać na chatlogu dlatego się nie załapało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość Do usunięcia

Chatlog nie jest dowodem w sprawie :D Czekaj, ja Ci pokaże mój chatlog z gierki, masz. Nie edytowałem nic, co nie Panie Nakamura?

 

[21:23:26] * Oficer Sammy_Hatosy bierze odznakę i broń ze swojej szafki
[21:23:28]  Nie zrobił tego nie edytował chatlogu przecież, sekunde zmienie :D
[21:23:29] Gość wywiadu Tommy_Cooper: Co proszę, on nie edytował chatlogu
Edytowane przez Android
Odnośnik do komentarza

Wykonywaliśmy wtedy listy gończe i w wolnym czasie zajechaliśmy na Idlewood, ponieważ wyszła informacja, że odbywają sie tam zamieszki. Zajeżdzając ukazał nam się piękny obrazek zablokowanej całej ulicy pojazdami. A na autach stały trzy osoby, włącznie z autorem skargi, który widząc nas szybko z nich zbiegł i usiadł na ławce myśląc, że go pominiemy. Wszystkie 3 osoby dostały tazererem oraz listy gończe za organizowanie zamieszek. Probowalem Cię aresztować, ale się wyrwałeś i zacząłeś uciekać pojazdem więc zostałeś potraktowany serią strzałów - no sory, chyba nie myślałeś, że SWAT pogłaszcze Cię po główce za próbę ucieczki xD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zamieszki – spontaniczne, niezorganizowane, zwykle połączone z aktami przemocy fizycznej wystąpienie określonej grupy społecznej, wywołane poczuciem niezadowolenia z istniejącej sytuacji politycznej, ekonomicznej lub społecznej, skierowane przeciw strukturom sprawującym, na mocy obowiązującego prawa, władzę.

 

Nie widzę korelacji tutaj pomiędzy zamieszkami z definicji, a staniem na 3 własnych pojazdach. To jest mrucznik rp tutaj nikogo nie dziwi skakanie po budynkach, autach czy bóg wie jeszcze czym. Sami przecież lubicie sobie poskakać z nudów na parkingu PD czy też przed komisariatem. Nie wykonaliśmy żadnej interakcji IC świadczącej o owych zamieszkach. Z mojego punktu widzenia to wyglądąło tak że przyjechaliście, to odszedłem usiadłem na ławce i w żaden sposób nie łamałem prawa, a zostałem potraktowany jak osoba z 10 listami. 

 

Na potwierdzenie dodam tylko że, gdy rzeczywiście chcieliśmy organizować dzień wcześniej zamieszki, pisaliśmy ogłoszenia itd... NIkt nie przyjechał za to ładnie wpisałeś /respawn i na tym się skończyło. Dlaczego więc traktować 3 pojazdy jako jakiś bunt uciśnionej warstwy społecznej?

Odnośnik do komentarza

 

Chatlog nie jest dowodem w sprawie :D Czekaj, ja Ci pokaże mój chatlog z gierki, masz. Nie edytowałem nic, co nie Panie Nakamura?

 

[21:23:26] * Oficer Sammy_Hatosy bierze odznakę i broń ze swojej szafki
[21:23:28]  Nie zrobił tego nie edytował chatlogu przecież, sekunde zmienie :D
[21:23:29] Gość wywiadu Tommy_Cooper: Co proszę, on nie edytował chatlogu

 

Co ty nie powiesz, naprawdę? Ale się popisałeś wiedzą pokaż rodzicom będą dumni a potem idź na kurs czytania ze zrozumieniem i przeczytaj moje wypowiedzi od początku to zrozumiesz że dowodem jest  nagranie i ss, chatlog został wrzucony dodatkowo dla rozjaśnienia sytuacji DMJ. Zamiast robić z siebie małpę z pseudosmiesznym chatlogiem napisz oficjalnie że zjebałeś i tyle.

Odnośnik do komentarza

jedyną głupotę ukazujesz teraz ty. nawet dmj stwierdził że prawdopodobnie to hatosy zjebał, a ty idziesz w zaparte. jest rok 2019 a ty myślisz że kogokolwiek boli to że będzie musiał wcisnąć alt tab na 1200 sec? xd no ale tak to już jest jak traktujesz tą gierkę za poważnie i poczuwasz się że masz niewyobrażalną władzę w rękach, bo masz dostęp do komendy /jail xD swoją drogą ta historyjka o tym skrypcie ic blabla to taka głupota że chyba sam w to nie wierzysz 

Dobrze że wiesz jaki mamy rok, jednak coś w tej główce jarzy.

Napisałem również że nie byłem obecny przy drugiej sytuacji i wisi mi to co prawda, jednak nie musi nikt odpalać GPS żeby znaleźć jakiegoś meszka-śmieszka która paraduje po mieście z M4, jedyna bajka jaka tu istnieje to ta skarga. Biedny mechaniczek aresztowany, wielce pokrzywdzony przez życie bo nie czuje strachu przed grupą antyterrorystów bo sobie siedzi grzeczniutko na ławeczce po tym jak zbiegł z blokady drogowej. STRASZNE!

Odnośnik do komentarza

haha byłem przy tym aresztowalem tego Rayana i zabralem mu licke z czego jestem dumny. Sytuacja ma się tak ze robicie pełne jebanie policji i dmicie nas no to jeszcze moge to zrozumiec bo wasza gierka sie na tym opiera ale jednej rzeczy nie rozumiem mianowicie zamiast przyjąć na klate to, że zostaliscie aresztowani zaczynacie ryczeć jak małe dziecko któremu zabrało się zabawkę (w tyn przypadku licke na broń). Wiem, że chcielibyście móc zapierdalać każdego bez konsekwencji ale niestety nie ze steve marshall te numery. Jeszcze jedno - dziwicie się, że najpierw strzelamy do was z tazera a odpowiedz jest prosta - inaczej sie nie da. Włączycie te wasze rolki albo zaczniecie bugowac kajdanki albo dacie /q. Rayan pieknie zostales wyjasniony, biegałeś z m4 w ręku, strzelales z deagle do tego policjanta a potem pierdolisz ze IC nie masz broni i jak mam cie brac na powaznie czlowieku, essa sie ciebie aresztowalo

Odnośnik do komentarza

Skarga na Los Santos Police Department zostaje zaakceptowana, a frakcja otrzymuje na swoje konto karę w postaci upomnienia słownego.

 

Na pierwszym filmie można zauważyć jedynie siedzącego gracza, który postanowił nadać ogłoszenie, po jakimś czasie jeden ze SWAT postanowił od razu dać tazer na gracza z niewiadomych przyczyn. Jeśli powodem było samo ogłoszenie to prawdopodobnie dopuszczono się MG, jeśli jednak wcześniej gracz uczestniczył w wydarzeniu to ów osobnik powinien zostać szybciej spacyfikowany. Sam protest bądź inne wydarzenie nie jest na tyle niebezpieczne by zajmowało się tym wyłącznie SWAT, które tam widać.

 

Na drugim filmie widać natomiast jakiegoś gracza, który prawdopodobnie należy do jednostki LSPD (z wypowiedzi DMJ jest to jednak wiadome w 100%, że ów gracz jest z tej organizacji), po dłuższych wypowiedziach gracz upada dostając BW i w tym samym momencie odpala GPS bez informacji widocznej IC czy to jest red bądź coś, prawdopodobnie więc doszło też i tutaj do MG, a także akcji non-rp (info OOC o red). Gracze znajdujący się w PD (osoby, które dojechały) zamiast też się porozumieć, że akcja nie powinna mieć miejsca bo Ich kolega padł przed odpaleniem GPS, woleli dalej kontynuować grę.

 

Mam nadzieję, że DMJ wyciągnie konsekwencje co do osób tam oskarżonych.

 

Drogi graczu masz prawo do odwołania się w tym dziale w ciągu 3 dni od wydania werdyktu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...