Skocz do zawartości

[A][A] Pickem/Ogólna dyskusja na temat majora w Berlinie.


astroworld

Rekomendowane odpowiedzi

1556008862.5423.jpeg

 

Hej. Temat skierowany jest bardziej do osób grających w Counter Strike, lub interesujących się sceną e-sportową. Jakie jest wasze wrażenie na temat Majora w Berlinie? W moim odczuciu w końcu można było zauważyć bardzo równe drużyny ze sobą w walce o slot na główny turniej. Zapraszam do kulturalnej dyskusji, możecie podrzucać swoje pickemy i swoje opinie na temat Berlinskiego Majora.

 

Bardzo chciałbym aby Majora wygrało FAZE, lecz teoretycznie nie ma na to szans. Zapraszam do dyskusji! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

A no podobal mi sie waz na rozgrzewce synam -vitality

 

Co do druzyn zawiodlem sie na zywooo i ekipie bo przegrali z jakas podroba tarika #t0rick iii no faze w moim serudszku i chcialbym zobaczyc zywooo w ekipie z niko snaxem i kennys

Odnośnik do komentarza

Nie śledziłem tak zbytnio fazy challangerów, oglądałem pojedyncze mecze i jak na razie bez szału. A co do fazy legend myślę że bez niespodzianek Liquid 3-0 natomiast 0-3 dałbym MIBR.

Wydaje  mi się natomiast, że  MIBR nie zrobi 0-3, zważywszy na to, że grają z NiPem który też nie ma jakoś rewelacyjnej formy i grają bez Plopskiego tylko z Goldenem więc jest to też jakieś utrudnienie.

Odnośnik do komentarza

Wydaje  mi się natomiast, że  MIBR nie zrobi 0-3, zważywszy na to, że grają z NiPem który też nie ma jakoś rewelacyjnej formy i grają bez Plopskiego tylko z Goldenem więc jest to też jakieś utrudnienie.

A co z Plopskim?

Odnośnik do komentarza

Wydaje  mi się natomiast, że  MIBR nie zrobi 0-3, zważywszy na to, że grają z NiPem który też nie ma jakoś rewelacyjnej formy i grają bez Plopskiego tylko z Goldenem więc jest to też jakieś utrudnienie.

 

Co do całego pickema to już daję.

 

3:0 - Liquid

0:3 - Renegades

Reszta co wyjdzie:

FaZe

Astralis

DreamEaters

Vitality

mous

Na'Vi

G2

Takie są moje picki na legendy. Co do Championów to po tym wszystkim dam kolejne picki

 

@@Kokosovatyy, Plopski nie może zagrać na majorze z nip bo grał na minorze z innym teamem. 

Edytowane przez chrz4n
Odnośnik do komentarza

Co do całego pickema to już daję.

 

3:0 - Liquid

0:3 - Renegades

Reszta co wyjdzie:

FaZe

Astralis

DreamEaters

Vitality

mous

Na'Vi

G2

Takie są moje picki na legendy. Co do Championów to po tym wszystkim dam kolejne picki

 

@@Kokosovatyy, Plopski nie może zagrać na majorze z nip bo grał na minorze z innym teamem. 

Imo DreamEaters nie wyjdzie w mojej opinii, nie poradzą sobie na takie zespoły.

Odnośnik do komentarza

Wyniki;

 

Astralis vs DreamEaters; 16-9 | Dust 2.

 

Liquid vs CR4ZY; 16-9 | Mirage.

 

NRG vs Renegades; 16-14  | Dust 2

 

Ence vs AVANGAR; 16-5 | Overpass

 

Vitality vs North; 16-9 | Inferno

 

FaZe vs mousesports; 16-8  | Mirage.

 


 

Gratulacje  dla  FaZe i NEO bo zagrali kawał dobrego CS'a, kontrolując całą mapę i wygrywając spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...