Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekrutacja na Pół Administratora


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Carla

Carla

 • Administrator Forum
 • 826 postów
 • Nick SA-MP:Kimble_Hookstraten

Napisano 27 sierpień 2019 - 23:00

*
Popularny

2rE5OIb.png

 

Rekrutacja na Pół Administratora SA-MP

 

O naszym serwerze

Mrucznik to nie tylko serwer Role Play osadzony w Grand Theft Auto San Andreas, ale jest to społeczność, która tworzy nowe historie. Miejsce zatarcia granic, nowych przygód oraz eksploracji potencjału. Nasz serwer poszukuje ludzi, którzy pragną się rozwijać, myśleć, marzyć i tworzyć. Rozwijamy się dzięki różnorodności w naszym zespole i satysfakcji z wykonanej pracy. Zależy nam na tym, by każda osoba wnosiła umiejętności i pasję do wymagającej, i ciągle ewoluującej gry.

 
Mrucznik jest alternatywą dla serwerów, gdzie najmniejszy błąd gracza jest surowo karany. U nas gracze mogą czuć się swobodnie - bez obaw, że zostaną bezlitośnie potraktowani. Istniejemy, aby wprowadzać innowacje dla graczy. Specjaliści z Komisji ds. Ulepszeń współpracują z graczami, aby zebrać informacje na temat istniejących i przyszłych aktualizacji. Członkowie Komisji Sprawiedliwości na bieżąco sprawdzają Wasze apelacje i pracują nad tym byście mogli jak najszybciej wrócić do gry. Komisja Organizacyjna zbiera oraz przygotowuje dla was inspirujące historie, aby oderwać was na chwile od waszych codziennych zajęć. Niebawem w całej świetności wkroczy Komisja ds. Pomocy i Informacji, która zapewni istotne powiązanie między administracjom, a graczami. Wszyscy razem opracowujemy, nawiązujemy i wzmacniamy relacje z wami. Chcielibyśmy tworzyć wyjątkowy serwer, gdzie nasi administratorzy słuchają wyjątkowych graczy.

 

Zostań jednym z nas!

Jako pół administrator będziesz sercem i duszą tego, co pragniemy osiągnąć. Odegrasz kluczową rolę w pomocy naszym graczom i prowadzeniu ich przez początkowe etapy gry. Będziesz ostoją dla użytkowników, a może nawet ich najlepszym kolegą.Twoim głównym obowiązkiem będzie wspieranie graczy, a komendy które otrzymasz będą tylko dodatkiem, który pozwoli Ci z łatwością go wypełnić.

 

Solidne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne będą jednym z fundamentów na których oprzesz swoją przygodę w administracji. Kluczem do sukcesu w tej roli będzie altruizm skierowany w stronę graczy oraz członków zespołu. Poszukujemy osoby samodzielne, które szybko się uczą i potrafią wyznaczać sobie priorytety.

 

Wymagania

Od przyszłego administratora pragnęlibyśmy wymagać nieposzlakowanej opinii, jednak nasz serwer funkcjonuje od 10 lat i wiemy, że bycie czystym jak łza jest niemożliwe. Staramy się wybaczać błędy graczom, dlatego warunkiem koniecznym jest brak aktywnych kar na serwerze oraz forum.

 

Proces rekrutacji

W pierwszym etapie rekrutacji sprawdzimy waszą biegłość w pisaniu oraz bliżej poznamy wasz charakter. Chcielibyśmy dowiedzieć się o waszym stażu na serwerze, zainteresowaniach, osobowości oraz to w jaki sposób widzicie się w roli pół administratora. Wasze podania powinny zawierać od 1800 do 3600 znaków i być złożone za pośrednictwem prywatnej wiadomości do Mrucznik , 0Verte , najlepiej z tagiem [Podanie P@]. Termin nadsyłania podań upływa z dniem 4 września godzina 18.00.

 

Po pozytywnym przejściu pierwszego etapu będziecie już na półmetku, przed wami już tylko rozmowa w wyznaczonym terminie z jednym z naszych doświadczonych administratorów SA-MP.#2 0Verte

0Verte

  prawa ręka

 • Zarząd
 • 971 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 27 sierpień 2019 - 23:55

*
Popularny

Chciałbym dodać, że jest to rekrutacja przede wszystkim dla graczy. Osoby działające w komisji mogą mieć utrudnione zadanie, ponieważ każda osoba działająca w komisji ma możliwość dołączenia do nas cały czas w drodze nominacji.#3 Simeone

Simeone

  Black Cat

 • vH@
 • 2905 postów
 • Nick SA-MP:Jordan_Bellfort

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:25

Hej hej, koleżko! 

 

Przed przystąpieniem do rekrutacji zaleca się zajrzeć do tych tematów (posegregowane od najważniejszego: 

 #4 0Verte

0Verte

  prawa ręka

 • Zarząd
 • 971 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 05 wrzesień 2019 - 15:20

*
Popularny

Czas na składanie podań upłynął!

 

Otrzymaliśmy ponad 40(!) podań, tak więc konkurencja jest zażarta. Mam nadzieję, że uda nam się wybrać najlepszych którzy razem z nami będą budować ten serwer.

Już dziś ruszamy ze sprawdzaniem podań.

 

Przy rozpatrywaniu podań będą nam pomagać:

PROSZĘ NIE DODAWAĆ SAMODZIELNIE ŻADNEJ Z TYCH OSÓB DO PODANIA!

Osoby rozpatrujące podanie będą przypisywane losowo do podań mniejszych i kolejno do podań większych z uwzględnieniem wyłączeń

 

UWAGA!

Jestem świadomy, że może wystąpić tutaj konflikt interesów, tj.: mieliście zatargi z danym administratorem, działacie z nim na co dzień, znacie się, macie uzasadnione podejrzenia, że może być co do was uprzedzony.

Należy w takim wypadku napisać przed przydzieleniem sprawdzającego informację o wyłączeniu z powodu konfliktu interesów  w którym wskażecie osobę z którą macie konflikt oraz pokrótce wyjaśnicie dlaczego.

Zostanie wam wtedy przydzielona inna osoba do sprawdzenia podania a informacja o wyłączeniu zostanie skasowana aby zapewnić anonimowość zgłoszenia.

 


 

Ten i kolejny tydzień upłynie pod znakiem rozmów z wami. Rozmowy z wami będą obywać się po sprawdzeniu podania i umówieniu dogodnego dla was terminu. Rozmowy będzie przeprowadzała z wami ta sama osoba która rozpatrywała wasze podanie. Podczas rozmowy mogą być obecni także VH@ i H@ .

 

Rozmowy będą przede wszystkim dotyczyć spraw które zawarliście w podaniu. Chcemy was w ten sposób jeszcze lepiej poznać, ewentualnie dopytać - tak aby szanse miały także osoby które nie są dobre w pisaniu podań.

 

Najważniejsze jest dla nas aby do naszego grona dołączyły osoby z pasją i pomysłami.#5 0Verte

0Verte

  prawa ręka

 • Zarząd
 • 971 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:57

Sprawdzanie podań trwa! Jeżeli ktoś nie otrzymał ode mnie potwierdzenia przydzielenia osoby sprawdzającej proszę o ODŚWIEŻENIE PW z podaniem (napisanie tam posta).


 • AvE lubi to

#6 0Verte

0Verte

  prawa ręka

 • Zarząd
 • 971 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 09 wrzesień 2019 - 15:13

Pierwsze sprawdzone podania już za nami. Jeżeli ktoś uważa, że jego podanie zostało rozpatrzone niewłaściwie ma prawo się odwołać!

 

Odwołania składamy w tym samym PW co w którym napisaliśmy podanie. Wasze podanie zostanie wtedy skierowane do ponownego rozpatrzenia przez inną osobę.

 

Jeżeli będziecie niezadowoleni z ponownego rozpatrzenia możecie złożyć ponowne odwołanie do H@ w tym samym PW. Należy jednak wtedy wskazać interesy jakie zostały naruszone albo rażącą niesprawiedliwość która miała miejsce przy rozpatrywaniu.


 • skJerry, adik i AvE lubią to

#7 Simeone

Simeone

  Black Cat

 • vH@
 • 2905 postów
 • Nick SA-MP:Jordan_Bellfort

Napisano 13 wrzesień 2019 - 19:29

Hej, jako iż Sabrina postanowiła przejść w stan nieobecności jej rozmowy i podania zostaną przeniesione dla innych - toteż jeżeli w PW dalej macie tylko Sabrinę i H@ - zgłoście mi to najlepiej na discord.

 

Dziś maksymalnie jutro przeniesione zostaną także odwołania z podań.

 

Dziękuję za uwagę!  :love:#8 0Verte

0Verte

  prawa ręka

 • Zarząd
 • 971 postów
 • Nick SA-MP:Sven_Helvetica

Napisano 13 wrzesień 2019 - 23:19

*
Popularny

Miejmy nadzieję, że do niedzieli wszyscy zostaną przepytania a podania rozpatrzone.

 

Wpłynęły już pierwsze odwołania. Jeżeli jesteście niezadowoleni z ponownego rozpatrzenia możecie złożyć ponowne odwołanie do H@ w ciągu 48h w tym samym PW.

Należy wskazać w takim odwołaniu interesy jakie zostały naruszone albo rażącą niesprawiedliwość która miała miejsce przy rozpatrywaniu podania.#9 Simeone

Simeone

  Black Cat

 • vH@
 • 2905 postów
 • Nick SA-MP:Jordan_Bellfort

Napisano 20 wrzesień 2019 - 16:22

Rekrutacja jest już na ostatniej prostej do końca! Pozostało nam tylko kilka niedobitków z odwołań, więc jeśli chcesz się odwołać - to naprawdę ostatnia szansa. Chcielibyśmy was poinformować, że werdykty wydane przez naszych pomocników - prawdopodobnie zostaną jutro przez nas zatwierdzone

Cała rekrutacja, jak i oficjalne nominacje (przydzielenie rang) - odbędzie się najprawdopodobniej w niedzielę, po zebraniu zarządu.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych