Skocz do zawartości

[A][A] Rzeczy ważne i ważniejsze


Waleń

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś jest w stanie wyjaśnić, czemu na serwer wchodzą jakieś gówniane billboardy, exterior domku Simeone, bezużyteczne /stats i masa innych błędów, tymczasem od prawie roku nikt nie zajął się poprawkami związanymi z FBI? Dla osób niezorientowanych w temacie, podziemny parking FBI jest bezużyteczny, auta wpadają pod mapę. Z parkingiem zewnętrznym jest w zasadzie podobnie, tam zarówno gracze jak i pojazdy spadają pod tekstury i respią się na środku, powodując straszny syf. Problem jest nawet z dachem, po helikoptery także spadają, stąd można je zobaczyć na ulicy przed biurowcem.

Czemu tyle gówien zostało wgranych, natomiast nie zajęto się jedną z podstawowych frakcji istniejących na Mruczniku? I kim jest w ogóle mrN, że pozwala sobie na teksty widoczne poniżej?:

 

SCpu6On.png

 

Edytowane przez Waleń
  • Like 16
Odnośnik do komentarza

https://imgur.com/a/Vm4ih0I

 

intek czeka od roku exterior kilka miesięcy, nie dodany tylko dlatego że ktoś napisał odwołanie które nie było zgodne z ich planami i wytknął im błędy i własną niekompetencje

 

 

Oczekujące: Naprawa stref gangów,

Wyżej cytat z każdego z nowych biuletynów od 22 maja, po co robić jedną z ciekawszych rzeczy dla upadającego półświatka przestępczego LEPIEJ ZROBIĆ WIĘCEJ BILLBOARDÓW, SEXSHOPOW I BURDELI NA MAPIE (oczywiście zbugowanych)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Myślicie, że on za free to wszystko robi? Przecież wiadomo, że tu najpierw chodziło o ub, a teraz o admina.

 

 

@up Bananowy, przecież ty zjebke dostałeś w biuletynie zarządu za to, że rozkręciłeś frakcję (XD) Oni tego intka nie wgrają, a KT już umarło całkowicie i miało być zrobione jako praca dorywcza. 

Edytowane przez Kalman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Myślicie, że on za free to wszystko robi? Przecież wiadomo, że tu najpierw chodziło o ub, a teraz o admina.

 

 

@up Bananowy, przecież ty zjebke dostałeś w biuletynie zarządu za to, że rozkręciłeś frakcję (XD) Oni tego intka nie wgrają, a KT już umarło całkowicie i miało być zrobione jako praca dorywcza. 

żałuje że nie byłem graczem już wtedy pisząc te odwołanie, przynajmniej nikt nie miał by wątpliwości że tu czasem nie warto się starać bez dobrych układów

Odnośnik do komentarza

Cóż, nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem ale.. Waleń ma rację. Przykładowo osoby grające w USSS muszą bawić się barierkami tylko dlatego, że komenda /wejdz nie działa tam gdzie działać powinna. Rozumiem, że USSS od dłuższego czasu jest traktowane jak piąte koło u wozu, natomiast to już jest śmiech na sali, że komisja odpowiedzialna za rozwój tego serwera (a obecnie za jego zacofanie) nie potrafi naprawić zwykłej windy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

@Waleń @Perfidny @Leser
 
Mógłbym być kimkolwiek i w każdym przypadku nie bylibyście lepsi ani gorsi ode mnie. Fajnie jest mieszać prywatne sprawy z komisyjnym (XD). Nie ma to jak wyciągnięcie wszystkiego z kontekstu. Od razu po przyjściu do KU szukałem jakiegoś zajęcia, byłem nawet skłonny zrobić interior FBI. Jednak gdy się na poważnie za to wziąłem i robiłem rozpiskę pięter powiedziano mi, że to żart. Po czasie jednak chrzan zlecił mi zrobienie piętra. Zrobiłem je. To co widać na ss'ie jest w stu procentach autentyczne, jednak chrzan chciał ode mnie interior prywatnie, gdzie nie pisał żadnej prośby do komisji. Ja nie zajmuję się bugami, jestem mapper'em i tworzę interiory oraz exteriory. Nie pisałem tego w imieniu komisji, a swoim, gdzie sytuacja była prawdziwa. Dziesiątki graczy jak nie setki są we frakcjach po znajomości nawet na [5] + ale gdy świeży mrN którego nikt nie zna chcę kolegę na [1] rangę w zamian za kilka jak nie kilkanaście godzin pracy by ułatwić ziomkowi przechodzenie akademii to zło wcielone. 
Tutaj dowodzik


BdlU1do.png


 
Wszędzie układy widzicie, szkoda, że nie mam z nikim żadnych. Jednak Wy wiecie swoje :D


Pozdrawiam serdecznie, mrN

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

po co wam jakieś chujowe fbi, lepiej zacznijcie grać ic pod domem simeone, nawet was zachęcał do tego xD

 

a mrn to gość, który bugował hajs, a teraz chce być p@, bo działa na rzecz serwera. to tak w skrócie. wszystkich cziterów powinni też nominować na p@, bo sprawdzali mrucznikowe ac czitujac XD

Edytowane przez anszua
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

po co wam jakieś chujowe fbi, lepiej zacznijcie grać ic pod domem simeone, nawet was zachęcał do tego xD

 

a mrn to gość, który bugował hajs, a teraz chce być p@, bo działa na rzecz serwera. to tak w skrócie. wszystkich cziterów powinni też nominować na p@, bo sprawdzali mrucznikowe ac czitujac XD

Nie chcę, a zostałem do tego nominowany, sam się o to nie prosiłem. Jeśli dają taką możliwość to nie widzę problemu z niej skorzystać. Z resztą w tamtym temacie napisałem, że jeżeli większość tego nie będzie chcieć to nie widzę problemu nim nie zostać :D

 

PS: Jakb yłem Trix'em inaczej ze mną pisałeś :/

Odnośnik do komentarza

Nie chcę, a zostałem do tego nominowany, sam się o to nie prosiłem. Jeśli dają taką możliwość to nie widzę problemu z niej skorzystać. Z resztą w tamtym temacie napisałem, że jeżeli większość tego nie będzie chcieć to nie widzę problemu nim nie zostać :D

 

PS: Jakb yłem Trix'em inaczej ze mną pisałeś :/

 

ale ja z toba nie pisze przecież, tylko o tobie lol. mam jeszcze wiwatować czy co? xd sam mnie wyjebales z dc po tym jak was wykryli, a tak to nawet kontaktu nie mamy to o co ci chodzi xD

Odnośnik do komentarza

ale ja z toba nie pisze przecież, tylko o tobie lol. mam jeszcze wiwatować czy co? xd sam mnie wyjebales z dc po tym jak was wykryli, a tak to nawet kontaktu nie mamy to o co ci chodzi xD

Mógłbyś chociaż nie kłamać jeżeli piszesz o mnie, nie jestem osobą której możesz ułożyć scenariusz. A co do dc to Cię nie usunąłem nigdzie, jesteś nadal.
Odnośnik do komentarza

Mógłbyś chociaż nie kłamać jeżeli piszesz o mnie, nie jestem osobą której możesz ułożyć scenariusz. A co do dc to Cię nie usunąłem nigdzie, jesteś nadal.

oj wybacz, nominowali cie do p@, tyle z kłamstw. jeśli mnie nie usunałeś to zablokowałeś, bo pisałem do ciebie, a wiadomość nie szła dalej, bo mnie zablokowałeś, więc skończ XD

Odnośnik do komentarza

Ludzie, taką postawą nic tu nie zmienicie. Nikt tu się z waszym głosem nie będzie liczył. Nawet jak ktoś z zarządu spróbuje was posłuchać, to długo nie wytrzyma. Wasze zrzędzenie jest psychicznie nie do wytrzymania.

 

Jednak dobrze zrobiłem zabierając się za czytanie o psychologii. Po prawdzie, początkowo miałem na myśli działalność gospodarczą, ale chyba kiedyś też wejdę w lobby polityczne... Tyle tam hajsu. Więcej jak na mruczniku.

 

PS. Te bilboardy były łatwiutkie, wiele zachodu mnie to nie kosztowało. Jedna krótka rozmowa na forum i kilka magicznych słów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie, taką postawą nic tu nie zmienicie. Nikt tu się z waszym głosem nie będzie liczył. Nawet jak ktoś z zarządu spróbuje was posłuchać, to długo nie wytrzyma. Wasze zrzędzenie jest psychicznie nie do wytrzymania.

 

Jednak dobrze zrobiłem zabierając się za czytanie o psychologii. Po prawdzie, początkowo miałem na myśli działalność gospodarczą, ale chyba kiedyś też wejdę w lobby polityczne... Tyle tam hajsu. Więcej jak na mruczniku.

 

PS. Te bilboardy były łatwiutkie, wiele zachodu mnie to nie kosztowało. Jedna krótka rozmowa na forum i kilka magicznych słów.

Gratuluję ale moja córka jest magistrem prawa.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

mrN to kubi? Odkąd pamiętam ten parking FBI był zbugowany i w sumie to prawda że ktoś powinien się tym zająć

Nie, nie mam z tym gościem nic w spólnego XD Proszę mnie nie obrażać

 

PS: Dla objaśnienia - kiedyś miałem nick "Xx_Marianek_xX" - nick IG Mariano_Trojano

Edytowane przez mrN
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...